PDA

View Full Version : Сама прецаках всичко :(



w0w
12-15-2007, 15:16
zna4i moq problem e sledniq:pi6eh na mom4eto koeto haresvam sms za da vidq dali imam 6ans s nego i toi kaza 4e vsi4ko e vazmojno,posle otidoh na diskoteka no poneje me be6e sram ](*,) sama se precakah.Toi doide na moqta masa,no sedna do 1 fr i ne go zagovorih,posle az sednah do nego no neznah kakvo da mu kaja i me be6e sram i zaradi tova sega vsi4ko mai svar6i..Lo6oto e 4e toi pak mi dava nadejdi (ipredi sme bili zaedno v diskotekata)posle iskah da tancuvame a toi mi kazva6e samo ne ne sled malko na slkedva6tata pesen i taka nakraq tancuvahme posle pusnaha baven tanc i se celunahme,pose toi sede6e do men i az go gu6kah a toi ne se darpa6e,no se darji taka vse 1 ne sam tam smisal samo mi kazva ne ne neiskam da tancuvame posle..pravi mi se na nedostapen ima6e o6te 2 mom4eta koito mn me zaka4aha i toi vidq no az gi butah i go vikah nego,a toi se otkazva6e...mai sama se precakah 4e kogato doide ne go zagovorih a predi tova mu pi6eh sms...vie kak mislite na nedostapen li se pravi ili prosot ne me haresva ... :-# :-# i kakvo da pravq az re6ih da ne mu pi6a pove4e ako toi mi pi6e togava i az ako ne kolkoto i da ne iskam 6te trqbva da se otkaja..vie kak mislite plsss daite mi savet mn mi e kofti 4e ne napravih ni6to i sam vinovna 4e ni6to nqma da izlezne :-# :cry: :cry:

Редактирано от:ЦвЕтИт0
:arrow: Заглавието на темата, трябва да бъде написано на кирилица. :wink:

Seducti0n
12-15-2007, 15:27
Кято за начало,успокой малко страстите.Каквото станало,станало,няма как да върнеш нещата назад,независимо от това,колко силно искаш положението да бъде различно.

Понякога,допускаме грешки,в стремежа си да постъпваме правилно,просто в дадения момент не може да преценим как би било най-добре да процедираме.В такива случаи е може би,по-добре да последваме вътрешния си глас, а не това, което ни казва разумът.Бъди по-импулсивна и непринудена,НО в никакъв случай безрасъдна.Прави нещата,така че ти да имаш полза от тях.

Колкото до момчето,само времето ще покаже дали ще бъдете заедно.Аз те съветвам за сега да не го търсиш,ако той има интрес към теб,повярвай ми рано или късно ще го прояви.До тогава-само търпение. :wink: :)

aneto_666
12-15-2007, 15:27
Остави го за идвестно време намира.Не му пиши смс-и,дръж се резервирано,абе с 2 думи прави като него :D Ако има ефект ,добре,ако не...здраве да е. :-D

experiment_m
12-15-2007, 15:55
Това момче ми се струва, че е от хората дето не знаят какво искат. Не го закачай за сега. Остави го да разбере сам себе си, пък то ще си покаже. Тези прегръдки, целувки - няма как да не се е усетил, че го харесваш. Ако не те потърси - майната му; търси друг.

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-15-2007, 16:27
Да ви имам проблемите...
Между другото, тази тема не е ли пускана вече? Звучи ми дяволски познато... Ако не е, ще стане голям майтап, днешните тийнейджъри да са измъчвани от едни и същи проблемни ситуации... :-D

dshiznit
12-15-2007, 16:33
Абе отиваш при него и го питаш какво точно иска.

kifla
12-15-2007, 16:57
Ти да си виждала момче ,което да не се прави на интересно ?!?!?! Я се осъзнай тоя е некъф тъп и незнае какво е да се държи нормално с момиче :wink:

w0w
12-16-2007, 19:37
4UDQ SE DALI SE PRAVI NA NEDOSTAPEN ILI PROSOT GO E SRAM,VSI4KI KAZVAT 4 EBIL MN SRAMEJLIV,I NA MEN TAKA MI IZGLEJDA SAMO SE USMIHVA I GOVORI NQKAK SI SRAMEJLIVO VARTI SE I SE USMIHVA DEDAZNAM..... ](*,) ](*,)

MiMcHeToOo
12-17-2007, 12:13
Остави го за идвестно време намира.Не му пиши смс-и,дръж се резервирано,абе с 2 думи прави като него :D Ако има ефект ,добре,ако не...здраве да е. :-D

хъх точно тва е ! :grin: \:D/

led_i_ogyn
12-17-2007, 12:25
Остави го за идвестно време намира.Не му пиши смс-и,дръж се резервирано,абе с 2 думи прави като него :D Ако има ефект ,добре,ако не...здраве да е. :-D

Точно така. :P

w0w
12-17-2007, 19:34
EM DA AMA AZ MU PISAH NE IZDARJAH,MINAHA 2 DNI I MU PISAH I GO PITAH PAK ZAN4I NAPISAH MU:"EI KAK SI KO PRAVI6 ZA6TO NE PI6E6 KO STAVA S TEBE KADE 6TE SI NA NOVA GODINA" NEZNAEH KO DRUGO DA KAJA I TOI MI VARNA:"MI DOBRE SAM S MENE NI4O NE STAVA MN MOMI4ETA I NEZNAM KADE 6TE SAM NA NG TI KAK SI " I AZ MU VARNAH:"MI DOBRE SAM I PRI MEN MN MOM4ETA NO AZ MISLQ SAMO ZA EDIN NO AKO IMA PROBLEM 6TE TE OSTAVQ",OBA4E TOI NE MI VARNA,AKO ISKA6E DA GO OSTAVQ MOJE6E DA MI KAJE DIREKTNO I GO OSTAVQM,PONE DA ZNAM,POSLE MU KLIPNAH I TOI MI KLIPNA DEDAZNAM PREDI TOVA MI BE6E KAZAL,KATO GO POPITAH IMAM LI 6ANS KAZA"VS E VAZMOJNO" I SEGA NEZNAM MOJE6E DA MI KAJE DA NE GO TARSQ,ILI NE MU E UDOBNO ILI NE ISKA DA GO OSTAVQM NZ I AZ :-# PLSSSSS SAVET PLSSS ](*,) :-s

glezorankaaa
12-17-2007, 20:33
според мен,просто се прави на недостъпен,отдръпни се и ти малко и да видиш как ще спре да се прави на такъв. ;)