PDA

View Full Version : Нещо се случи с приятелството ни...



noni_bonboni14
12-15-2007, 16:27
Zdraveite as sum edno momi4e 4ieto nebe po4na da pada vurhu glavata i.
Stra6no e slojno , no dori i as ne moga da si go obesnq. Do predi dve sedmici vsi4ko be6e strahotno imah dve momi4eta na koito misleh 4e moga da ras4itam i 6te me podkrepqt imah sladko gaje. No ne6to se oburka verno 4e gajeto se o6te si e moe , no nai-dobrite mi priqtelki ve4e gi nqma. Ot izvesno vreme se karahme no posle si se zdobrqvahme. Edin den na men mi be6e mnogo tegavo. I otnovo se skrahme , tozi put mene mi doide v pove4e i se rasurdih . Nikoi ne me razbra i nikoi ne me popitva kakvo mi e. Na drugiq den napraviha nqkakv opit da pogovorqt s men no as o6te bqh mnogo idosana i gi skastrih. Nqkak si sega ne po4ti ne si govorim , v momenta druja s edno mnogo svqsno momi4e . Problema e tam 4e te ne6to se opitvat da me precakat pregru6tat q kanqt q v mola , s tqh . O q stiga predi daje ne i govoreha. Mn mi e stranno . Moje i da si vuobrazqvam 4e ima ne6to koeto gi kara da zavijdat ili da gi draznq po nqkakav na4in. В момента съм толкова разочарована от вси4ко и
всички .... Мерси предварително за отговора 8-[

Редактирано от-ЦвЕтИТ0
:arrow: Заглавието на темата, трбва да бъде написано на кирилица. :wink:

otka4ena
12-15-2007, 16:37
Хах свиквай малката,повечето момичета са пълни злобарки и изобщо не са приятелки за каквито се пишат.Ясно е,че искат да привлекат това момиче към своята групичка за да може ти да останеш сама,дда няма с кого да дружиш и да страдаш.И тогава да разбереш какво си загубила с държанието си към тях.Това е целта им.Поговори за това с момичето с което дружиш.Нека разбере що за стока са и да не се залъгва по изкуствените им усмивки!

dshiznit
12-15-2007, 16:41
Няма приятелки. Тфа е въображаемо понятие за обект от женски пол който се преструва на добронамерен към друг обект от женски пол даже по някога се самузаблождава, че е добронамерен. А всъщност завижда постояно, радва се на всички гадости които се ставарват на другата, и саму дрънкат глупости една за друга зад гърбовете си.

НЯМА ЖЕНСКО ПРИЯТЕЛСТВО.

otka4ena
12-15-2007, 17:00
И мъжкото е относително!

Madness
12-15-2007, 17:02
НЯМА ЖЕНСКО ПРИЯТЕЛСТВО.
Ебаси,човек,не искам да си прав...
Ама си прав :(

ThunderGoddess
12-15-2007, 19:54
Такъв е живота, дарлинг. От това трябва да си извадиш поуката, че връзката между двама или повече човека (независимо дали интимна или приятелска) е основана на добрия тон и на компромисите и няма как без тях. Не може да се цупиш и да се сърдиш всеки ден на някой и да очакваш пак да сте си бест френдс. Казвам ти го от личен опит. Не разчитай на тях, събирай си се с онова момиче, излизайте с нея ( може и с другите две) и си прави нови истински приятелства като имаш предвид това, което ти казах.

dixo
12-15-2007, 20:15
ae nikvo priqtelstvo nqma nz koi q e izmislil taq skapanata duma :?

Nnoitra
12-15-2007, 20:27
Момиче, осъзнай се. С това няма да свърши светът - или както ти казваш "небето да ти падне на главата". Приятелството е относителна величина, ако мога така да се изразя и да се съглася донякъде с dshiznit , че термин "приятелство" трудно може да съществува ;)

50cent
12-15-2007, 22:59
emi kvo nqma da ti obru6tat grub na do kolkoto az razbrah te sa se opitali da pogovorqt s teb a ti si im se skarala zna4i ti samata nemoje6 da im bude6 priqtelka zna4i trqbva da poraboti6 vurhu sebesi