PDA

View Full Version : просто искам да споделя :)



mysterious_lady
12-15-2007, 17:15
Здравейте, отдавна следя темите във форума и реших и аз да споделя за моите терзания...
Знам, че раздела е пълен със сърцераздирателни разкази от хора с "разбити сърца", но просто имам нужда да го споделя....
От известно време ходя с едно момче, бих могла да твърдя, че се влюбих в него, което е най-лошото...
От начало той се държеше прекрасно с мен, смятах, че чувствата са взаимни, но по стечение на обстоятелствата започнахме да се виждаме все по-рядко (просто имах много задължения, той също и единствения вариант дса се виждаме по-често беше да излизаме вечер, но аз нямах тази възможност).
За последно се видяхме преди 2-3 дена, той се държа напълно нормално, но аз отново трябваше да си тръгна по-рано, защото имах работа на следващия ден. Когато ме изпращаше, той каза, че на следващия ден ще ходи в провинцията, но ще гледа да се върно по-рано за да се видим.
Така и не се обади...писах му смс днес, но без отговор...
Не мога да го разбера...ако не иска да се виждаме, просто може да ми го каже...смятам, че постъпката му е излкючително детинска...

AnNiE
12-15-2007, 18:41
Опитай се да му отделяш повече време..ако и той е влюбен в теб според мен би искал да бъде възможно най-много време с теб.. 8)

BWald0rf
12-15-2007, 19:21
Не си слагай разни филми в главата .. ;) Просто защото не ти се е обадил не означава че не иска да се виждате или нещо такова .. Всичко може да се е случило .. Ако сега си представяш какво се е случило само на себе си ще навредиш .. Изчакай да се върне и да ти каже защо не се е обадил и не ти е писал :)

mickelangelo
12-15-2007, 20:21
Всичко се случва .. спокойно ... просто го намери и приказвайте на 4 очи .. оставете ги тия телефони ...

MiMcHeToOo
12-15-2007, 20:43
Всичко се случва .. спокойно ... просто го намери и приказвайте на 4 очи .. оставете ги тия телефони ...

За пореден път тази вечер се съгласявам с теб.

HaMiCaL_GiRl
12-15-2007, 20:51
mdaaa te vinagi kazwat 4e 6te se v1rnat skoro no.............samo ni zablujdavat :? :-# ne stavat za ni6to osven za sex ama ve4e i v tova ne gi biva :( :smt006

ivakavlad
12-16-2007, 06:38
Не си слагай разни филми в главата .. ;) Просто защото не ти се е обадил не означава че не иска да се виждате или нещо такова .. Всичко може да се е случило .. Ако сега си представяш какво се е случило само на себе си ще навредиш .. Изчакай да се върне и да ти каже защо не се е обадил и не ти е писал :)

+1

koalka
12-16-2007, 06:40
Изчакай да се върне или изчакай да ти се обади.Не мисля, че това може да те притеснява...

idiOт4etO
12-16-2007, 19:57
познато ми е... но при нас нямаше любов...ако наистина държиш на него говорете...не го отлагай...за да не стане лошо \:D/