PDA

View Full Version : Липсва ми



bungle
12-15-2007, 17:47
Темата е глупава, но... моят приятел страшно много ми липсва.
Остават още 6 дена, докато си дойде, а аз едва ли не броя часовете..
Адски много го обичам и ме е страх, че ще го загубя. Страх ме е, защото съм несъвършена, не обмислям нещата достатъчно и вероятно на моменти го притискам.
Преди малко се скарахме, той ми се развика, аз се разплаках, той още повече се ядоса. :cry: Не искам да съм ничия тежест. Искам да съм слънце, което грее...

Сигурно съм прекалено глупава, непостоянна, общо взето имам вина, знам къде греша и въпреки всичко не си взимам поука.
Обичам го.
Искам да му го докажа. 6 дена, баси, ще изперкам...

koalka
12-15-2007, 17:56
Дам, напълно те разбирам.И аз съм така, когато замине и времето ми минава много бавно.Но пък, като се върне е най-яко, защото тогава още повече се радваш, като го виждаш.
Никой не е перфектен, също така и той.И двамата правите грешки, но пък това е и чара на любовта...не се изразих много точно, де.Гадно е, като стават скандали..

partychild
12-15-2007, 17:57
Ох ми мила и на мен ми остават 6 дни докато се видим ... по принцип не се виждаме по 2/3 седмици и трябва да съм силна . Ти също трябва са си силна и да се подкрепяте, защото наистина е трудно да си далече от любофта си... трябва наистина търпение, доверие и разбиране за това , а и мисля че и ти му липсваш много и неиздържа повече и за тфа се е изнервил.. моя приятел някой път също е така но с моя подкрепа и успокоение му минава ..надявам се сичко да се оправи между вас като си дойде {} успех

lLady_MooN_RaiN
12-16-2007, 09:22
И аз си ги мисля едни такива напоследък. Искам да съм хубаво, слънчево момиче за приятеля ми. А понякога съм ревнива, зла и разглезена. Мразя се когато съм такава. И искам да се променя...Но не успявам... Осъзнавам грешките си, но това не е достатъчно... Опитвам се да не се впрягам, да я карам по-лекичко, да не му мисля толкова и да не търся лош смисъл във всяка негова дума....

KimBerLy1912
12-16-2007, 09:31
В крайна сметка 6 дни не са чак толкова много време...На мен ми остават повече от 6 месеца докато видя човек,когото ужасно ми липсва... :-# Е не гадже...но все пак...
Понякога всяко момиче се обръща към себе си и с ужас открива колко много недостатъци има...Не се вглъбявай...Всеки човек си има недостатъци..ти...той...аз...в ички....Но понякога недостатъците правят човека по-привлекателен :-) Гадно е да искаш да си друга..перфектна...Няма смисъл...Един човек или те обича такава,каквато си...или не те обича...
За грешките ти нищо не мога да кажа-не знам от какво естество са..Но и тук е същия принцип..Всеки греши..Казваш,че не се поучаваш от грешките си...Защо така?
Не се самокритикувай прекалено...Няма смисъл..Занапред се опитай да гледаш по-положително на себе си..Когато вършиш нещо-мисли..А когато обичаш нещо,не допускай да го изгубиш..
И не се отдавай излишно на песимизъм..Успех :-)

MiMcHeToOo
12-16-2007, 09:49
Споко, сичко ше се оправи..

MajeStic
12-16-2007, 09:56
Ми лошо като не си взимаш поука. Помисли си какво ще ти бъде без него и ако не ти хареса тази мисъл вземи и се промени малко. Не го притискай и в случай, в които искаш да се заядеш нещо с него просто му кажи хубави думи(: Помага. 6 дни... днес пишеш тук в следващия миг е до теб :)

bungle
12-16-2007, 15:48
Предполагам, че ще минат бързо останалите 5 дена.
Радвам се, че чак до 3-ти ще е тук и ще сме заедно по празниците.
Това любовта е велико чувство. Намерила съм човекът за мен..