PDA

View Full Version : От ЧЕРВЕНА - СВЕТЛО КЕСТЕНЯВА???



~CaLiCo~ *PepS* :P
12-15-2007, 18:22
Хора знаете ли как става номера? ходих при двама фризиори и двамата ми акзаха различно.... та има ли някой от тук който го е направил това? и как точно ще стане...? благодаря предварително

otka4ena
12-15-2007, 19:25
Не съм го правила,но за мен най-доброто решение би било да си обезцветиш косата напълно и после да я боядисаш с желания свят.Успех от мен!

Amy lifestyle =]
12-15-2007, 19:42
Не съм го правила,но за мен най-доброто решение би било да си обезцветиш косата напълно и после да я боядисаш с желания свят.Успех от мен!
Недей, ще ти се увреди косата. Всичко става постепенно... ;-) И не опитвай сама - отиди при фризьор. Какво са ти казали?

~CaLiCo~ *PepS* :P
12-15-2007, 19:48
ами казаха ми (единия) че трябва да я мия със лайка за да паднел цвета... после да се действа...другият ми каза пък че трябвало да се барне със супра но мн слабо концентрирана и да се направи след това тъмно кестенява... ама аз пък се чудя ако и сложа платинено руса боя или пък блондор боя...и после светло кестенява дали ще стане :/...и дали ще ми остане коса...

Amy lifestyle =]
12-15-2007, 20:04
ами казаха ми (единия) че трябва да я мия със лайка за да паднел цвета... после да се действа...другият ми каза пък че трябвало да се барне със супра но мн слабо концентрирана и да се направи след това тъмно кестенява... ама аз пък се чудя ако и сложа платинено руса боя или пък блондор боя...и после светло кестенява дали ще стане :/...и дали ще ми остане коса...
:( Ми мацка, не знам. Не пробвай с блондор... Пробвай първо при първия, понеже лайката определено не е опасна и виж какво ще стане. Ако не, действаш при втория в краен случай, но недей да действаш на твой акъл (или на нечия приятелка).
Аз питах майка ми, тя беше червена дълго време и каза, че е ходила с професионална боя да я мацат, но естествено след седмица две започнало да си личи червеното малко по малко и за това след месец се е минала с къна (каза, че е тази, която има на опаковката индийка - с точка на челото) и така. И след минимум 2 години се направи на кичури. Та тва ти го казвам, за да знаеш, че има и такъв начин, но не те съветвам да го правиш, понеже къната и кичурите... почти не се махат. Трябва да израснат или да се обезцветят.
Успех, дръж ни в течение. Ще помогнеш и на други :)

~CaLiCo~ *PepS* :P
12-15-2007, 20:29
;( ;( ;( олеее и на майка ти не се е махнало червеното???

Amy lifestyle =]
12-16-2007, 15:23
;( ;( ;( олеее и на майка ти не се е махнало червеното???
Ами с боята не, с къната да. Но нали знаеш, че след нея боя не хваща лесно.. да не кажа въобще.

vesinceto_1989
12-16-2007, 17:19
az bqh taka :) mnogo godini se boqdisvah 4ervena i posle re6ih da se pravq kestenqvo,ami otidoh na frizior obezcveti mi kosata i mi sloji cveta koito az iskah i stana.Verno 4e parvite meseci kosata e malko izgorqla ot obezcvetqvaneto,no s mnogo maski i grija se opravq :-D taka 4e kakto si re6i6 ti,no ako 4aka6 s taq laika da ti padne boqta,povqrvai mi baq 6te po4aka6 :-D