PDA

View Full Version : Мисля, че направих голям гаф...



reni7o0o
12-15-2007, 18:54
Mislq 4e napravih mn golqm gaf. ](*,)
Imah si gadje :mrgreen: , mn go obi4ah :smt007 no se razdelihme po ne qsni pri4ini. :-k
Postoqnno mislq za tova- za6to se razdelihme? Povtarqh si 4e toi ne me obi4a 4e ne dyrji na men tyrsih pri4ina za tova za6to podqvolite postoqnno strane6e ot men i sega kato se zamislq razbiram za6to. Toi e bil prekaleno sramejlif, mn trudno idva6e do men i me pregry6ta6e be6e go strah 4e 6te go otblysna (a i go bqh napravila dva pyti bez pri4ina bez da osyznavam kakvo pravq i za6to) i se e strahuval zaridi tova 4e postoqnno bqh namusena, a az se cupih za6to si misleh 4e ne me obi4a 4e ima druga 4e e s men prosto za zabavlenie. Priqtelite mu mi kazvahe 4e mn me haresva :roll: no az prosto ne go priemah i go zagubih. Dva, tri dena sled kato se razdelihme osyznah gre6kata si i go potyrsih, a toi s nai leden glas mi kaza 4e nqmal vreme da govori s men tyrsi go vseki den no vseki razgovor be6e edin i sy6t :-k i otnovo sled dva dena sprqh da go tyrsq.
Vyprosa mi e sega sled kato e minalo pove4e vreme, sled kato i dvamata sme imali vreme da osyznaem sobstvenite si gre6ki i gre6kite na drugiq, vreme li e da probvam otnova da opravq ne6tata m/u nas? :roll:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-15-2007, 19:29
Според мен щом затвориш една врата в живота си, няма смисъл пак да я отваряш, защото няма да е същото...

crazy_style
12-15-2007, 19:39
dam i az sam q praila taz izdunka .. no nemoje6 da si go vurne6 !! tam e rabotata 4e ti si go naranila dosta i to ne 1 put .. a 6tom si sklusala s nego smqtai tva za kraq .. ti moje da starda6 i da go pokazva6 no toi e mom4e kvot i da stane nqa go pokaje i nqa da pozvoli da mu se slu4i pak ... za tova po-dobre se opitai da se razseiva6 sne6to i da ne misli6 zanego .. ne go tursi pove4e i ne se mu4i da go vurne6 otnovo pri sebe si 6tot nqma da stane .. sorka no po4ti 100 % sam sig v tva koeto kazvam za6toto i az sam v takava situaciq zatova kogato po4va6 vruzka s nqkoi purvo si izqsni 4uvstvata ... za6toto taka narqnqva6 ne smao nego no i sebe si :wink:
PS: m baq dulgo stana ama se nadqvam da me razbere6 kvo imam predvit i uspeh vse pak :]

MiMcHeToOo
12-15-2007, 20:47
Най-вероятно няма да успееш да си го върнеш.. Не, че искам нещо да те обезкуражавам ама.. ;\

WaRd3n
12-15-2007, 21:10
Няма връщане :(

Nnoitra
12-15-2007, 21:18
Не бъдете толкова крайни, драги ;) Има и шанс, колкото и малък да е. Ако въпросното момче, наистина е имало чувства към теб, може и все още да ги има. Просто да са "погребани" под купчина прах, която е останала след като си го отблъснала. Но дали това твое непокорство и отношение не е променило неговия мироглед към нещата ... ? Не знам, не е лесно, но се опитай. Съберете се двамата насаме, кажи му, че ти ще говориш първа, обясни му всичко, не му давай възможност да възрази или да се съгласи - защото с това ще си прекъснеш мисълта и ще изпуснеш "конеца". След като му кажеш всичко - и ако той все още е там, прегърни го и го помоли за прошка. Трудно изпълнимо е, но не и невъзможно ;) Желая ти успех \:D/

П.С. Може и да звучи банално, но хуманитарите сме така - като се отплеснем по една тема, трудно се спираме :)

Anf3tamin4o
12-15-2007, 21:19
Мисли на време и няма да си понасяш последствията

rubi
12-15-2007, 22:08
ами ще знаеш занапред да не я правиш!!

samonervi
12-15-2007, 23:53
Поговори с него.Може да се оправят нещата може и да не се.Във всеки случай това ,което стане значи е трябвало да стане.Недей да се тормозиш и да се чудиш "какво ще стане ако...еди какво си"Просто го питай имаш ли шанс да си отново с него.УСПЕХ

koalka
12-16-2007, 06:51
Момчето е било обидено от държанието ти.Но аз не бих го търсила пак, няколко пъти ти е казал едно и също...Аз ще спра да нахалствам, а той, ако иска да сме заедно, ще ме потърси.Не знам, ти реши.Може и да изчакаш известно време и пак да говориш с него...

midle
12-16-2007, 09:37
Скочи му на врата пък ако не стане здраве да е :) Нищо няма да загубиш :oops:

ivakavlad
12-16-2007, 11:09
според мене опитай така или иначе няма какво да губиш.Опитай се да поговориш е с него и му обясни как стоят нещата надявам се нещата да се наредят

Deni4kaa
12-16-2007, 12:02
ами недей,няма да е същото,по-добре си намери друг нали трябва да опознаеш пове4е характери,няма да сте ве4но заедно я!е както ти си ре6и6 де ама тва е мойто мнение :)

Iv4eTy
12-16-2007, 12:04
Момчето е било обидено от държанието ти.Но аз не бих го търсила пак, няколко пъти ти е казал едно и също...Аз ще спра да нахалствам, а той, ако иска да сме заедно, ще ме потърси.Не знам, ти реши.Може и да изчакаш известно време и пак да говориш с него...

SuNsEt
12-16-2007, 13:50
Според мен щом затвориш една врата в живота си, няма смисъл пак да я отваряш, защото няма да е същото... и аз така мисля :)

LaDy_DaQnA
12-16-2007, 17:08
amm no way not a chanse otkaji se

reni7o0o
12-21-2007, 12:10
нз май ще го потърся прекалено мн го обичам за да живея без него но нека първо примерно минат празниците
благодаря ви за коментарите

Krem4eto
12-21-2007, 12:48
Намери начин да говориш с него на всяка цена!Обясни му какви интриги са "Въртяли" приятелите ви и говори така,че да си достатачно убедителна и да се върне при тебе!!!
УСПЕХ :)

enola
12-22-2007, 16:10
ebi go ustata :) s izvinenie :twisted: ama 6tom se pravi na interesen e taka...toi kakto kqazva6 ti e sramejliv i trudno 6te si nameri druga taka 4e 6te mu se iska da se vyrne pri teb!Nedei da go tyrsi6 i ti garantiram 4e 6te se vyrne pri teb...no ako az bqh na tvoe mqsto bih go ostavila da se pomy4e...vinagi trqbva da otmy6tava6 :-| :-| uspeh vse pak :---)