PDA

View Full Version : HELP



HaMiCaL_GiRl
12-15-2007, 20:14
Хванах си гадже беше от моята компания и всички много ни се радваха и бях много щастлива но минаха 3 седмици в които той не спираше да ми казва колко много ме обича и т.н.Но точно на третата седмица той каза че иска почивка и в последствие разбрах че всъщност не можел да бъде дълго време с едно момиче.. :-# ](*,) какво да правя като мисля непрестанно за него и незнам как да го забравя....ПОМОГНЕТЕ МИ! #-o

nel4eto__
12-15-2007, 20:20
Еми за мене т'ва момче ПРОСТО не те заслужава и няма никакъв ама никакъв смисал да мислиш само за него ОГЛЕДАЙ СЕ виж колко много други момчета има, се някой ще ти хареса ;) на тея момчета аз има викам ЖЕНКАРИ и много ги мразя имах си работа с един такъв от мочта компания обясняваше ми колко мн ме обича ама аз не му се вързах и тъкмо да тръгнеме изведнъй фр-тата му ми казаха че ОБИЧАЛ още една!! ЗА ТВА НИКОГА НА КОЛЕНЕ ДОРИ И ПРЕД НАЙ-КРАСИВОТО МОМЧЕ ;) =D> :smt002

Insatiable
12-15-2007, 20:21
Или го игнорирай или му дай почивката, която иска (само че да не е цяла вечност) :)

MiMcHeToOo
12-15-2007, 20:41
Бъди лоша :evil:

Sunrisee
12-15-2007, 20:44
Zareji go

Nnoitra
12-15-2007, 21:07
Направо вдъхнахте надежда на момичето :D :D

Намери си друг - както каза nel4eto__ : Никога на колене ;) Ако имаш достатъчно достойнство и чест - другите ще ти коленичат ;)

kael
12-15-2007, 22:09
ближи си сладоледа ( без извратени намеци )

menta_loverka
12-16-2007, 09:08
Забрави го! Един назад 100 напред нали така? Btw и аз съм в същата ситуация, но вече го преживях и разбрах, колко глупава съм била да мисля, че с мен ще е различен и ще издържим дълго

vikipf
12-16-2007, 09:14
Забрави го! Аз направих грешката да изчакам моят възлюбен.. И после пак тръгнахме.. 1 месец само се карахме! И си бях въобразила, че се е променил... Такива момчета просто не се променят... :(

KimBerLy1912
12-16-2007, 09:23
И на мене ми се е скучвало..Еми кво стана..Изчаках го 1 месец и се събрахме...И на 3-тия ден пак скъсахме...Такива момчета май с лопата да ги ринеш :?
Конкретно по проблема-твойто момче или наистина се нуждае от време (в което не ми се вярва),или е поредния посерко..ии се чуди как да се измъкне от връзката ви...И малко оффтопик-не смяташ ли че на 3-тата седмица да ти казва че те обича (че и по рано) ..не мислиш ли че е малко рано..? Не ти ли направи някво по-странно впечатление тоя факт.. :?
Моя съвет е да се опиташ да го забравиш..може и да го замениш..няма лошо :P И за в бъдеще не влагай толкоз емоция на такъв ранен етапо от връзката :-) Успех :-)