PDA

View Full Version : Кофти тръпка =(



apologize
12-15-2007, 20:38
кофти е мноу ..
някви пъпчици гадни по гърба ... казаха ми спирт да слагам 0,1% .. маа нещо нЗ .. други идейки .. козметика не помага .. а нещо в домашни условия?! :neutral:

lyloster
12-15-2007, 21:08
тия пъпчици са май някъв вида акне :roll: и би трябвало тва което помага по принцип и са да ти помогне :)
смисъл предполагам, че по - трудно ще стане, щото все пак кожжата на гърба е по - груба от тая на лицето, но би пейшън и сигур ще се оправи

GaBiIi__
12-15-2007, 21:38
ami slagai si ot tova koeto sa ti kazali bi trqbvalo da pomogne :):):)

LuCiFersAngeL
12-16-2007, 09:31
Само със спирт няма да стане. Важно е като се къпеш да не си търкаш гърба с гъба или ексфолиращи ръкавици или каквото и да било от този сорт, за да не раздразниш пъпчиците. За препоръчване е да използваш антибактериален сапун, но това според мен не оказжа особено влияние. Ако можеш да си го позволиш си вземи лосион на Ексфолиак (околко 20-25 лв.) Нанасяй го с присти по кожата, защото от памуци няма смисъл - половината от лосиона остава в памука и го изхвърляш, безсмислено е. На мен това ми помогна, да се надяваме, че ще подейства и при теб! :wink:

Sa6iTyYy
12-31-2007, 23:11
ole da aide kazvaite az sas ni6to ne sam probvala 6toto ne me pritesnqvat ama ako kajete ne6to hubuu da probvam :P