PDA

View Full Version : Ще мога ли да имам деца?



Savage
12-15-2007, 20:59
Оперираха ме от апандесит и са ми махнали едната тръба.
Какво означава това? ще мога ли да имам деца и по-малък ли е шанса?

т.7
krem4et0

cskasladyrana
12-15-2007, 22:50
Как така едната тръба :shock: :shock: :shock: ???

foreverr
12-16-2007, 09:26
Оперираха ме от апандесит и са ми махнали едната тръба.
Какво означава това? ще мога ли да имам деца и по-малък ли е шанса?Питаи този който те е оперирал-ние не сме лекари за да ти кажем, а и ти не казваш коя тръба са ти махнали!

batkodoki
12-16-2007, 17:51
Оперираха ме от апандесит и са ми махнали едната тръба.
Какво означава това? ще мога ли да имам деца и по-малък ли е шанса?

да, ще можеш!

всички ключови органи в човека, които лесно се "повреждат" са чифтни: очи, бъбреци, тестиси, яйчници.
т.е природата се е погрижила да ги дублира за да гарантира оцеляването на индивида и възпроизводството на вида.
винаги останалия един орган от чифта е в състояние да гарантира изпулнението на горните две цели.

Presley
12-21-2007, 00:49
Estestveno,4e 6te moje6!

tetito
12-24-2007, 11:28
Medicinata ima adecvaten otgovor za tvoite problemi.Ne e strashno da si s edna falopieva truba,no e zaduljitelo da si paravish profilakti4ni pregledi 2 puti godishno ako vodish polov jivot-vupros na zdravna kultura.Spoko.

outofspacE
12-24-2007, 12:01
Ако имаше такава вероятност щяха да кажат.Споку!

*SwEeTy_KiTtY*
12-24-2007, 18:01
Оперираха ме от апандесит и са ми махнали едната тръба.
Какво означава това? ще мога ли да имам деца и по-малък ли е шанса?

да, ще можеш!

всички ключови органи в човека, които лесно се "повреждат" са чифтни: очи, бъбреци, тестиси, яйчници.
т.е природата се е погрижила да ги дублира за да гарантира оцеляването на индивида и възпроизводството на вида.
винаги останалия един орган от чифта е в състояние да гарантира изпулнението на горните две цели.

Логично...! :-| :-| :-| :-|

DisciplineAndOrder
12-25-2007, 12:50
Да

sweet_glezla
12-25-2007, 13:13
6te ima6 razbira se,edna moq priatelka be6e bremenna i napravi spontanen abort,sled tova ima6e nqkakvi uslojneniq napraviha i operaciq mahnaha i ednata tryba i 3 meseca po kasno be6e bremenna otnovo,dy6teri4kata i e na 7 godinki zdrava prava da i e jiva i zdrava,razbirase 4e 6te ima6 znae6 li kolko jeni imat de4ica i vapreki tova po edin ili drug povod sa s otstranena edna tryba!!!i ne go misli zashtoto ponqkoga ne ot trybata a ot psihikata ne moje da se zabremenee,az primerno mnogo stradam ot tova 4e nqma da imam deca postoqnno tova misliq otidoh na lekar napraviha mi vsi4ki vyzmojni izsledvaniq i mi kazaha 4e problema e v glavata mi a ne tam dolu toest 4e postoqnno tova misliq i za tova ne stava,sega ne sam sigurna zashtoto me e strah da si napravq test no mai sam bremenna zakasnqva mi sas 5 dni nqma priznaci da mi idva DANO DA SAM no test 6te napravq 4ak sled praznicite,no v interes na istinata sprqh da misliq ot 2-3 meseca i moje i da e stanalo,pojelaite mi uspeh!!!!a ti ne se pritesnqvai 6TE IMA6 DE4ICA I TO MNOGO,ISKRENNO TI GO POJELAVAM!!!!