PDA

View Full Version : И четиримата ме харесват...



nel4eto__
12-15-2007, 21:06
Здр на всички.Имам един мааалък проблем харесвам момчета от,които едното е лудо по мене а с другото се "сваляме".Проблема е,тези двамата са братовчеди :? :neutral: и сега съм по-объркана от всякога :!: Нещата седят така че това дето е лудо по мене си има гадже ама пак не спира да ми обяснява как би направил всичко за мене и колко много ме обича,а с братовчед му се запознах на 11 на рд-то на един фр и много си паснахме през цялото време се закачахме ака нз дали просто не си играя с мене или има нещо...Проблема ПРОДЪЛЖАВА :? освен този който УЖ ме обича не харесват и двамата му най-добре фр единия от 4 години (аз разбеах преди два дни) а другия от тая година става и с тях четиримата съм добра фр ама този който има гадже мн амн мн ме кефи и така се нарвя като ги гледам как се гушкат,че...ми иде да измия пода с тая!! :-D ПОМОщ!! : :-k :roll: :neutral:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Nnoitra
12-15-2007, 21:11
Тука поставяш проблема в много различна светлина от досегашните. Най-добре - направи така, че всеки един да те ЗАСЛУЖИ с нещо. Организирай се и нека най-достойният спечели ;) Може да звучи банално, но - при повече ухажори, трябва да ги накараш да си УМИРАТ по тебе и така да разбереш всеки колко те желае ;)

Anf3tamin4o
12-15-2007, 21:16
Ми добре ти казваш че са братовчеди ок?
Но не смяташ ли че е тъпо да ходиш с братовчедите си ? Така ден след ден ще трябва все един ден да скъсате ( по добре в случая е рано , че после ще го боли повече сърцето) а , ако не скъсате и се опитваш да създадеш семейство с тях ще стане кръвосмешение

Nnoitra
12-15-2007, 21:20
Ми добре ти казваш че са братовчеди ок?
Но не смяташ ли че е тъпо да ходиш с братовчедите си ? Така ден след ден ще трябва все един ден да скъсате ( по добре в случая е рано , че после ще го боли повече сърцето) а , ако не скъсате и се опитваш да създадеш семейство с тях ще стане кръвосмешение

Не, ти не я разбра. Тя няма родови връзки с тях - те двамата помежду си са братовчеди ;)

Sunrisee
12-15-2007, 21:22
Проблема е,тези двамата са братовчеди :? Momchetata sa bratovchedi :} I az ot nachalo si pomislih,che tq im e bratovchedka.. 8-)

nel4eto__
12-15-2007, 21:22
Е ясно този,който си има гадже си я е хванал тая само колкото да има гадже обаче когато не сме на даскало идва и се разправя с мене,което много ме нерви едва ли не ме искарва,че аз съм за междодругото,че аз съм ВТОРАТА :( братовчед му ми звани почти всеки ден вчера когато братовчет му и този,който ме харесва (единия) и една фр избягаха от последните два часа за да отидат с него някаде той ми звъня и буквално ми се молеше да избяхам за да отида с тях!!А идва и още един проблем,който испуснах да кажа и той е,че тва момиче дето избяха с тях харесва тоя,който ми се молеше,а с нея сме мн добри фр и не искам да ми се обиди,че да кажем открито се сваляме и тнт #-o :neutral: :shock: :-k :-s :?

Anf3tamin4o
12-15-2007, 21:25
Тогава можеш да приемеш близко до теб този с който сте, се запознали на Рождения ден.Поне ще знаеш че с него сте си паднали като компания 9 както казваш в случая сте се веселяли) а относно другия му братовчед защо трябва да му разваляш връзката? Гушкай се и ти пред тях с някой а той може би ти казва че те обича за да не те изгуби онази ако го остави но нали знаеш, който седи на два стола пада.

Sunrisee
12-15-2007, 21:25
Zaebi gi i si nameri drug

nel4eto__
12-15-2007, 21:32
ми и аз съм решила с тоя дето си има гадже да не се разправям ама нз как да му го набия в главата щото съм му го казвала тва хиляди ама хиляди пъти откакто тръгна с тва момиче,той казва ок и на другия ден пак така аз се дърпам той пак така после а за тва да ги зарежа...братовчед му на този с гаджето е много готин и свестен иии още нямам намерение да се отказвам :) :twisted: #-o ама пак е гадно щото едини от тея дето ме харесва исписва по цели тетр с името ми или пък че ме обича...и тнт....и на рд-то си рева (там кадето се запознах с братовчеда :) ) и рева не за нещо ами защото си говорих със момчето без да се притеснявам :D

Anf3tamin4o
12-15-2007, 21:36
Добре де кажи му че си има гадже! не може един човек да обича 21983 момичета или му намекни че ще му кажеш на неговата за свалките между вас ;) Ако му пука поне за нея (гаджето) мисля че ще спре
Избери по - свестния \:D/
Но сигурно са били от щастие сълзите дето си изревала
Айде Успех !

Nnoitra
12-15-2007, 21:37
Абе ориентирай се към този, който те влече най-много. Без сълзи и сополи ! Хващай бика за рогата и действай \:D/

nel4eto__
12-15-2007, 21:47
май не ме разбрахте мн мн!!на ревах аз ми един от тези които ме харесва :D и рава за тва че си говоря с тоя свастния и ако ви кажа какъв sms му е пратил снищи (този дето рева на този свестния)!!!На кратко за sms-a:адскимн ме обичал (нз ама не ми го показва ама както и да е) като гледал този с гаджето и гаджето му и как искал да тръгне с мене как искал да ме пргърне,как нищо нямало да стане (което си е вярно) и как аз съм го мислела за боклук!!

Той не е наред щтото от вс негови приятелки на които споделя проблемите си само аз му помагам и независимо от тва че ме харесва аз пак се държа приятелски с него направо нз какво да го правя тоя!! Ако си се занимавам със свястния той се здухва ако се занимавам със братовчеда на свястния пак се здухва а иначе не иска да проведе един нормален разговор с неме и памо бележки ми пише в часовете ](*,)

Nnoitra
12-15-2007, 21:49
Бермудски триъгълник или друга геометрична фигура .. сложна работа ;)

nel4eto__
12-15-2007, 21:55
да доста сложна....тоя свясния преди малко ми прати смс дали го харесвам и да внимавам какво ще му кажа и че едни му казват че го харесвам други казват че не....лелеле какво да му кажа ако му призная може всичко да скапя ](*,) :-k #-o

HaMiCaL_GiRl
12-15-2007, 21:56
hm az ot taq b1rkotiq ni6to ne razbrah poizqsni malko

nel4eto__
12-15-2007, 21:59
еми харесват ме 4 момчета от които само 2 си струват едното е супер а другото и то е супер ама има гадже и нз какво да праа и тва дето е супер (без гаджето) ся ми прати смс дали го харесвам и да внимавам какво ще му кажа и се колебая дали да му кажа какво чувствам щото може да опляскам нещата......за тва помогнете :cry: :-k

Anf3tamin4o
12-15-2007, 22:05
Казваш че можеш да скапиш всичко, пробвай нищо не губиш. Ако изпитваш към това момче дето ти е пратило смс-с му прати и ти ако ли не няма смисъл да го залъгваш само и кажи му че не изпитваш чувтсва.Тва е
Лека вечер!

HaMiCaL_GiRl
12-15-2007, 22:09
mili4ka edno 6te ti kaja ne kazvai napravo na edno mo4e 4e go haresva6 ili pyk 4e go obi4a6 dokato ne si sidurna v tova za6toto te samo tova 4akat kaje6 li mu 4e go haresva6 mai-malkoto koeto 6te napravi e da se v1zpozva ot teb da se izgavri po nai-dolniq za nego na4in i da se prai pred drygite na myjkar pi6i mu ili prosto mu kaji v o4ite 4e moje bi ima6 nqkakvi 4uvstva i go popitai kakvi namereniq ima sprqmo teb i taka 6te prehv1rli6 topkata v negovoto pole i nqma da riskuva6 :wink: :) neznam kakto ti si preceni6 prosto ti go kazah ot li4en opit :) =;

nel4eto__
12-15-2007, 22:13
миии пратих му тука някакъв засукващ смс :D иии сега лееко овъртам.... ама ще видя какво ще ми напише той. :) ам...нз казах му и ся го питах дали той ме харесва :oops:

rubi
12-15-2007, 22:21
според мен от четирите стола ще паднеш на земята!!! [-X [-X

nel4eto__
12-15-2007, 22:45
намерих решение щЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТОЗИ СВЯСТНИЯ той ме харесва и аз го харесвам....вс се нареди :razz: МЕРСИ НА ВС КОИТО МИ ПОМОГНАХА И МИ ДАДОХА МНОГО ПОЛЕЗНИ СЪВЕТИ :-) :) :razz:

HaMiCaL_GiRl
12-15-2007, 22:59
намерих решение щЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТОЗИ СВЯСТНИЯ той ме харесва и аз го харесвам....вс се нареди :razz: МЕРСИ НА ВС КОИТО МИ ПОМОГНАХА И МИ ДАДОХА МНОГО ПОЛЕЗНИ СЪВЕТИ :-) :) :razz: kysmet

LonLey-GiRl
12-15-2007, 23:51
миии зависи от мн неща моожеш да играеш на сигурно но може и да рискуваш...аз сега съм влюбена в приятел на бившото ми гадже :roll:

koalka
12-16-2007, 06:56
Според мен с тия двамата братовчеди не трябва да се занимаваш.Ако тръгнеш единия, другия малко или много ще му е доста неприятно и ще трябва да се скарат(зависи колко те харесват).Единия така и така си има гадже, не възлагай големи надежди.Другия - кефи ли те или не?Другите две момчета, които са ти приятели - единия отново си има гадже, няма какво да се занимаваш и вече за другия може да помислиш.Ето, така остават тези двамата без гадже, да избереш.Не са скъсали с приятелките си заради теб, нали?Значи не са готови на всичко за теб, защото, ако толкова държаха на теб, нямаше да могат да си имат приятелки.
И все пак аз не бих се занимавала с нито един от четиримата.За какво?Само ще възникнат проблеми.

nel4eto__
12-16-2007, 15:44
ам...само единия си има гадйе (братовчеда на свястния) а за тва дали е късал с гаджето си заради мене...да веднъж му казах "Избирай неможе и двете да ни въртиш така а тя даже нз че някога си имал нещо с мене...сам избирай какво да направиш като имай в предвид че ако избереш нея просто ЗАБРАВИ за някакви свалки между нас.. [-( ." И той я скъса след тва продължихме със свалките ама аз ряших че не искам нищо с него а той искаше да ходиме...и той пак тръгна с нея ;) и два дни по-късано се запознах с братовчеда му..а тя другите двама саа по-грозни от смъртта :D за тва си избрах още снощи свястния :) и мисля че с него ще излезне нещо повече от свалка :) =;