PDA

View Full Version : възрастов проблем ;(



niki_versace
12-15-2007, 21:38
Значи още отначало ще спомена че споделям проблема си с главната цел да ми олекне малко поне, а вече ако решите да ми дадете някое саветче... добре дошло ще е разбира се : )
Първо ще кажа че нямам бавършени 16 години още, но на външен вид съм контрастно различен от съучениците си , приятелите, скойто се разбирам са по- големи от мен и следователно и момичетата, който си харесвам са по- големи от мен...
Въпросното момиче 2 на 17 скоро ще направи 18 т.е 2 години разлика имаме:( Тя знае че съм на 17 т.е колкото нея. Излизали сме веднъж. Иначе често си пишем в скайп и доста добре се разбираме:)
Проблема идва главно от това че тя има доста да учи а останалото си време прекарва с приятелките си ( те са една групичка 4-5 момичета, който са си мн добри приятелки) Предложих и да излезем те, аз и някой мой приятел . Тя каза че ще говори с останалите кога могат.... но още нищо не е казала и.е от 3-4 дена не сме си писали и аз нямам време или не се засичаме а и тя не пише мн често:(
Според мен дори и да бях найстина за жалост пак нямам бъдеще с нея просто не иска да ме допусне до себе си ;(;(;( просто нз за жалост все повече мисля за нея но ........ и се пак ще помоля за някое саветче ако може . Благодаря ви предварително.

Nnoitra
12-15-2007, 21:45
Първо : Какво имаш в предвид под "контрастно различен" ?

Второ : Тя ще стане на 18, ти на 16 ... 2 години не са нищо работа. Но ако тя не е показала никакво по-задълбочено отношение относно твоята особа, работата става малко .. трудна. Опитай се да говориш с нея, да видиш дали има бъдеще този твой блян или е само заблуда ;)

Желая ти успех \:D/

Anf3tamin4o
12-15-2007, 21:46
Човек колкото и да няма време, винаги ще намери за любимия си човек.Може би не си от тях.Не се отчайвай всеки си намира майстора.... а ако те обича мисля,че и тя ще ти пише по скайпа не (както казваш ти само ти нея я търсиш).

niki_versace
12-15-2007, 21:56
Първо : Какво имаш в предвид под "контрастно различен" ?

Второ : Тя ще стане на 18, ти на 16 ... 2 години не са нищо работа. Но ако тя не е показала никакво по-задълбочено отношение относно твоята особа, работата става малко .. трудна. Опитай се да говориш с нея, да видиш дали има бъдеще този твой блян или е само заблуда ;)

Желая ти успех \:D/

под "контрастно различен" имам предвиж .... с 2 думи изглеждам минимум на 18-19. Ми да ще се постарая ваканцията да изляза и да поговоря с нея по сериозно, щото по скайп не стават толкова изкренни разговорите ; )
А иначе не само аз и пиша имаше един период в който тя ми пишеше по- често :)

Nnoitra
12-15-2007, 21:58
Ясно. Дано и на акъл изглеждаш и на повече ;) В това лошо няма. Най-добре е да се видите някъде, на по кафе, и да си поговорите като големи хора ;)

niki_versace
12-15-2007, 22:00
Ясно. Дано и на акъл изглеждаш и на повече ;) В това лошо няма. Най-добре е да се видите някъде, на по кафе, и да си поговорите като големи хора ;)
Даа определено и като характер се отличавам коренно от връстниците си. А ние излизахме веднъж но тя нещо беше болна и и се спеше и така не стигнахме до много сериозно теми ...

volvolin4o
12-15-2007, 22:01
Frazata e malko isturkana no ako se zamisli6 mnogo pravilna: "За любовта граници няма!"

niki_versace
12-15-2007, 22:23
Frazata e malko isturkana no ako se zamisli6 mnogo pravilna: "За любовта граници няма!"
да но ... така е единствено и само когато лубовта е взаимна.....

volvolin4o
12-15-2007, 22:34
[/quote] да но ... така е единствено и само когато лубовта e взаимна.....[/quote]
ne samo :) Nau4no dokazano e. :)

niki_versace
12-15-2007, 22:39
да но ... така е единствено и само когато лубовта e взаимна.....[/quote]
ne samo :) Nau4no dokazano e. :)[/quote]

хихи мерси се пак за вдъхнатата надежда :р

koalka
12-16-2007, 06:46
За любов според мен е рано да се говори.Трябва да поговориш с нея, да й кажеш, че си на 16(ако не знае, не разбрах точно).Нека тя да прецени за нея дали някакви си 2 години са проблем.Щом до сега не е усетила разликата, според мен ще е единствено предрасъдък.

kael
12-16-2007, 07:32
спокойно всичко е наред нямаш никакви шансове българсите момичета са достатъчно зле че да се влиаят от общественто мнение, и явно по малко момче с по голямо момиче е тлкова шокиращо, даже повече от 13 год момиче с 19 годишен педофил .... 8-)

niki_versace
12-16-2007, 08:45
За любов според мен е рано да се говори.Трябва да поговориш с нея, да й кажеш, че си на 16(ако не знае, не разбрах точно).Нека тя да прецени за нея дали някакви си 2 години са проблем.Щом до сега не е усетила разликата, според мен ще е единствено предрасъдък.
Да, не знае и предполагам че щом разбере ще го исползва като повод да се отдръпне още повече от мен .... :cry:

MiMcHeToOo
12-16-2007, 08:49
Я стига глупости! Бори се за тва което искаш, не се отказвай!

niki_versace
12-16-2007, 08:55
Я стига глупости! Бори се за тва което искаш, не се отказвай!

Разбира се че ще го направя :mrgreen:

midle
12-16-2007, 09:34
Доста често момичетата имат симпатични по-малки от тях момченца :) Имам един приятел , който досега е ходил само с момичета поне 2 години над нег а споследната е вече година и половина :)

Така че давай смело докажи че можеш да бъдеш "пораснал" и човек на когото може да се доверява и разчита ;-)

niki_versace
12-16-2007, 10:09
Доста често момичетата имат симпатични по-малки от тях момченца :) Имам един приятел , който досега е ходил само с момичета поне 2 години над нег а споследната е вече година и половина :)

Така че давай смело докажи че можеш да бъдеш "пораснал" и човек на когото може да се доверява и разчита ;-)

Благодаря за куража :) Да найстина ще се опотам, но тук проблема идва главно от това че не ме допуска до себе си, смисъл все казва че няма време ....вярно, найстина е натоварена но .... ако иска да отдели време за мен мисля че би намерила :) То ще си проличи скоро дали, иска да отели време за мен или ...... [-(

niki_versace
12-16-2007, 13:49
[/b] Се пак ми писа и ми се извин че през миналите няколко дена не е можела да ми пише поради лични причини. Но все пак през идната седмица няма да има време да излезем ... хмм нормано ли е цяла седмица да не може да ми отдели време ?! (събота и неделя не влизат тях ощи ги обсъждаме )

vodolei4e_m
12-16-2007, 22:28
[/b] Се пак ми писа и ми се извин че през миналите няколко дена не е можела да ми пише поради лични причини. Но все пак през идната седмица няма да има време да излезем ... хмм нормано ли е цяла седмица да не може да ми отдели време ?! (събота и неделя не влизат тях ощи ги обсъждаме )
napalno normalno e, o6te pove4e ako e 12 klas (mai taka izliza) no derzai, az sam nqmal priqtelka , koqto da e po malka ot men - rekorda mi e godina i polovina otgore 8-)

Cherkeza
12-17-2007, 05:32
Бори се, ако наистина я харесваш.

BoromiR
12-18-2007, 12:32
[/b] Се пак ми писа и ми се извин че през миналите няколко дена не е можела да ми пише поради лични причини. Но все пак през идната седмица няма да има време да излезем ... хмм нормано ли е цяла седмица да не може да ми отдели време ?! (събота и неделя не влизат тях ощи ги обсъждаме )

Случай сега :
1во : Ако момичето се отдръпне заради разлика 2 години , или се отдръпне заради хорското мнение че не удобряват това , то момичето НЕ Е ЗА ТЕБ !!! То момичето не е наистина свясно , ако търсиш такава връзка .
2ро : Както казаха някой според мен е рано да се говори за любов ..
и 3то : Приятелче щом като не те допуска до нея и те отблъсква до някаде то направи така :
Престани да я търсиш и не влизай в скайп , IRC , интернет .
Направи така че тя да се затъжи за теб и да разбере че и ЛИПСВАШ . Да разбере липсата на твоето присъстие . И един ден влизаш а тя така да се каже е "загоряла" за теб самия . Ако това е така ... това е мн добър знак \:D/
П.П. Успех \:D/

niki_versace
12-30-2007, 09:11
изкренно ви благодаря на всички :---) :---) :---)
А относно момичето, както и някои каза реших известно време да не и пиша ... но и тя не ми е писала после реших да и пиша на няколко пъти но така и не мки е отговорила още ( в скайп ) мисля че стана достатъчно ясно че просто не е за мен ... може би не ме харесва или може би и възрастта оказва някакво влияние при положение че ме знае за момче на нейната възраст се оказва че и това не е достатъчно ..... както и да е още веднъж благодаря на всички, който са отделили от времето си за да ми дадът съветче :smt006 а ако случайно момичето реши да ми пише и има някакво развитие на събитивта ще пиша пак ;)

gPa3HuTeJl
12-30-2007, 09:17
Я да не ти пука... 2 години са нищо... аз кво тре'а да кажа като имах приятелка ( ако може така да се каже ) на 22 а аз с1м 17.... ( са ще пра'а 18...) Не се оплаквах...ама дойде време което тя каза че с1м прекаленно мал1к за нея....и....абе д1лга история като романа Под Игото...

niki_versace
12-30-2007, 09:20
а ак някой иска да ми даде все пак някакво съветче още е добре дошъл разбира се :)

kifla
12-30-2007, 10:17
Я стига глупости! Бори се за тва което искаш, не се отказвай!
\:D/

Escada*
12-30-2007, 14:42
Малък си!Когато пораснеш,можеш да се надяваш доста повече,сега вероятноста ти е 1-2 %,ако момичето има психически отклонения....Успех :)

Да бе да, изобщо не си прав. Аз също съм 12 клас,а приятелят ми е 9 клас....и какво от това, заедно сме вече 1 год.:smt007 - да не би да имам психически отклонения :lol: . Годините не са проблем щом я харесваш....
Стискам ти палци и ти желая успех \:D/

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:04
Ami pi4 govori s neq kaji i kakvo izpitvash kum neq ala bala...i taka poiskai da izlezete samo dvamata na 4-ri o4i a ne zaedno s tvoite priqteli i neinite priqtelki

niki_versace
12-30-2007, 16:43
Ami pi4 govori s neq kaji i kakvo izpitvash kum neq ala bala...i taka poiskai da izlezete samo dvamata na 4-ri o4i a ne zaedno s tvoite priqteli i neinite priqtelki

Еми да ама ... тя не ми пише в скайп( при положение че е онлайн в някой сайт и почти сигурно е на компа) , какво остава да излезе с мен...

niki_versace
01-02-2008, 10:47
за много години на всички и с пожелания за ..... всичко най най ....