PDA

View Full Version : Смелост...въпрос към момичетата.



DeepEnoughForYou
12-15-2007, 22:32
Moje da se stori na nqkogo glupav vupros no vse pak shte go zadam :).. V pove4eto ekshun filmi prisustva glaven ekshun geroi i geroiqna koqto se vlubva v nego v sledstvie na neveroqtnata smelost koqto toi proqvqva za da spasi neiniq ili na nqkogo drug jivota...Vie kak gledate na tova?Bi li vi napravilo nqkakvo po osobeno vpe4atlenie tazi dadena 4erta u nqkoi muj??I izobshto obi4ate li smelite i silni muje ili ne e ot tolkova golqmo znachenie za vas..?Prosto dadoh primer sys ekshun filmi ne konketiziram to4no takiva sceni a i znam 4e realniq jivot e dale4 po razli4en ot filmite no vse pak iskam da 4uq mnenieto vi... A i temata mislq e malko po razlichna ot obi4ainite.. aide 4akam otgovori :-)

Модерирано по т-7 от Правилника!
коалка

DeepEnoughForYou
12-15-2007, 22:49
:?:

samonervi
12-15-2007, 23:44
Пиленце екшън героите ги има само в приказките.В реалния живот няма такива.Повечето са тъпаци.С времето ще го осънаеш.Но има и една малка част от мъжете,които са нежни,мили с теб,свалят ти звезди,никога не те нагрубяват,и винаги се съобразяват с теб.Аз в такъв мъж съм влюбена :smt007

Blab
12-16-2007, 00:08
Предпочитам разсеяни шантавели. :P

Ou7taControL
12-16-2007, 06:00
mmmm daa, mom4e koeto da me za6titava i da e mil s men i maleee raztapqm se po takiva mom4eta i to4no s takuv hodq :) ama ne ba6 ot ek6an filmite, ne e mnogo dobar primer ama i tova stava... i vse pak da, kefqt me takiva mom4eta :) :smt007

koalka
12-16-2007, 06:42
Ми, да, хубаво би било, но дано не се налага да ми спасява живота.

Sad_Prince_Madjarov
12-16-2007, 08:01
Аре всички мъже ше се праиме на superman за вас :grin:

kael
12-16-2007, 08:30
stop evil do'er I KeiTrieL "man" (wearing tights) shall save the 'lil kitten' u 're helding hostage, look at all my muscles and admire my might "fwahahahahaha" i can lift a pen , jump over a puddle and break a stik I'm all mighty !!! xD

DeepEnoughForYou
12-16-2007, 09:54
prosto gledah film-a Speed i mi hrumna temata znam che realnostta e dalech po razlichna ot filmite prosto takuv primer se setih a i nqmah predvid samata im lichnost (dali sa tapaci ili ne) ami smelostta im... :grin:

MajeStic
12-16-2007, 09:59
Не съм момиче и това, което става по филмите си е чист сценарий :) За смелост и кураж не знам, но ключа е решителност :)

MoHuTo
12-16-2007, 10:06
Няма лошо един мъж да се държи с теб добре и да те защитава, точно така трябва да е, все пак се предполага, че жените сме физически по слаби и ни трябва някой Супермен да ни пази :P ама чак пък да ми спасява живота...дано не се налага :?

white_chik
12-16-2007, 17:17
Честно да си кажа никога не съм се замисляла дали ме привилчат смелите мъже.Някак си те вече не са на мода или поне не се набиват на очи.Но иначе няма нищо лошо един мъж да е смел,но не мисля,че е от особено занчение.

LaDy_DaQnA
12-16-2007, 17:26
amm to4no za spasqvane na jivot nqa kak da se slu4i tfa ama ako te za6titaa v nape4eni situacii i ne6tu takova sys sigurnost mi pe4eli simpatiite do nqkakva stepen

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-16-2007, 17:36
Ако някое момиче каже, че не иска силен приятел, който я закриля, трябва да си изкриви душата... Но чак да тича да се занимава с глобалните проблеми и да спасява човечеството от поредния зъл гений, решил да покори света... :? Тогава филните нямаше да са ни интересни, нали знаеш, дори и да има много предавания с природозащитници, но човек много често предпочита поредния екшън-филм... Иначе си е добра илюзия, която спомага мъжете да си качат самочувствието на мачовци...

shola
12-18-2007, 10:44
Според мен едно момче трябва да е внимателно и мило с приятелката си и да я защитава.На всеки се е случвало в дискотека или училище някое момче да се заяде с вас или да си позволи нещо.И.. кофти е когато разбереш че приятелят ти е страхливец.. вярно не би било хубаво да се забърква постоянно в проблеми но трябва да държи на сжоето и да го защитава.. нали?? :)

IrReplacaBle
12-19-2007, 11:33
Ми, да, хубаво би било, но дано не се налага да ми спасява живота.

babity
12-19-2007, 11:46
Въпроса е меко казано тъъъъп! няма такива хави като смели момчета, особено като взема под предвид как се сгъват на буквичката "джвъ" като им посегнеш... а ако някой пък е голяма ралта и се сбие, то ще е за някоя простотия и пак няма да има успех с мен!

zabludenata
12-19-2007, 14:29
Пиленце екшън героите ги има само в приказките.В реалния живот няма такива.Повечето са тъпаци.С времето ще го осънаеш.Но има и една малка част от мъжете,които са нежни,мили с теб,свалят ти звезди,никога не те нагрубяват,и винаги се съобразяват с теб.Аз в такъв мъж съм влюбена :smt007
Еми момичето те пита точно това....какво си противоречиш немога да разбера...1-во нямало такива мъже, псоле твоя бил такъв. Пфффф кат почнете да летите много сте ми смешни :-D

Jaffs
12-19-2007, 15:27
Не съм се замисляла много за това колко смели са мъжете около мен, но определено не харесвам страхливци. Не говоря за това да ми спасява живота или да ме защитава пред някой, а за това да се държи като мъж. Да държи на думата си, като каже нещо да е закон, да е отговорен към хората и към това което прави. Да се бори за това, което иска и да те оценява като личност. :)
Такава смелост като по филмите `Аз съм Бонд. Джеймс Бонд` не съществува. Просто в реалния живот няма толкова крайни ситуации, в които на някой да му се наложи да те спаси или да те защитава. :)

danny_f4e
12-19-2007, 15:40
Не съм се замисляла много за това колко смели са мъжете около мен, но определено не харесвам страхливци. Не говоря за това да ми спасява живота или да ме защитава пред някой, а за това да се държи като мъж. Да държи на думата си, като каже нещо да е закон, да е отговорен към хората и към това което прави. Да се бори за това, което иска и да те оценява като личност. :)
Такава смелост като по филмите `Аз съм Бонд. Джеймс Бонд` не съществува. Просто в реалния живот няма толкова крайни ситуации, в които на някой да му се наложи да те спаси или да те защитава. :)

съгласна съм с тебе ! ;-)