PDA

View Full Version : Притеснение за Целувка с Език



ahmed
12-16-2007, 06:02
Здравейте,казвам се ахмед и си имам гадже от 2 дена и мн искам да я целуна с :P ,но никога преди не съм се целувал с :P и незнам как става и за това ви моля да ми обясните защото не искам да се изложа благодаря Ви 8-[

ahmed
12-16-2007, 06:25
да извинявам се Ахмед.Но как точно става как трябва да я накарам да разбере че искам да я :-) s :-P моля Ви се обяснете ми !! И каква е точно "технологията" на целуване,мисля че не е само да си вкарам езика в нейната уста :smt007 :smt007 ](*,)

Ou7taControL
12-16-2007, 06:32
да извинявам се Ахмед.Но как точно става как трябва да я накарам да разбере че искам да я :-) s :-P моля Ви се обяснете ми !! И каква е точно "технологията" на целуване,мисля че не е само да си вкарам езика в нейната уста :smt007 :smt007 ](*,)
amiii Ahmed nz kakvo da ti kaja.. ima mnogo takiva temi ama 6te opitam da ti pomogna... kak da q nakara6 da razbere li.. amiii pregra6tai q, stoite na mnooogo malko razstoqnie edin s drug, ceuvai q po vrata.. po buzkata.. (predpolagam 4e znae6 kak da q celune6 tam) i tq 6te se useti a sam 100% sigurna 4e i tq iska da q celune6 i moje i tq da ti pomogne ako se useti... prosto q celuni, lesno e, ama nqma opredelen na4in, prosto q celuni kakto misli6 4e stava i 6te se polu4i.. e parviqt put sigurno nqma da e perfektnata celuvka ama 6te se polu4iii, deistvaiii i kaji kakvo e stanalo ;)

ahmed
12-16-2007, 06:34
ок благодаря шматко \:D/ \:D/ \:D/

Ou7taControL
12-16-2007, 06:34
да извинявам се Ахмед.Но как точно става как трябва да я накарам да разбере че искам да я :-) s :-P моля Ви се обяснете ми !! И каква е точно "технологията" на целуване,мисля че не е само да си вкарам езика в нейната уста :smt007 :smt007 ](*,)
На колко години си?
След като започнете да се целувате и докосването да устните и с език може да бъде знак за такъв вид целувка,но немога да ви разбера,що за целувка е целувка без език?
Има една технология,но е за майстори-като езика ти е в нейната уста си го завръзваш на панделка,ама ти си аматьор-за теб няма техника!
mmm tova mi haresa :)

kael
12-16-2007, 07:26
Здравейтте тоя е кретен, и поста е ебавка

Ou7taControL
12-16-2007, 07:44
Здравейтте тоя е кретен, и поста е ебавка 6to misli6 tei?

kael
12-16-2007, 07:48
или е ебавка или тоя е на 10 щом дори не може да каже "да я целуна с език" а слага картинки

kael
12-16-2007, 07:49
Здравейтте тоя е кретен, и поста е ебавка 6to misli6 tei?
Защото той е на 14 години,а ти на 13 питай надя на колко години съм ;)

Ou7taControL
12-16-2007, 07:49
Здравейтте тоя е кретен, и поста е ебавка 6to misli6 tei?
Защото той е на 14 години,а ти на 13 az li sam na 13?

Ou7taControL
12-16-2007, 07:50
Здравейтте тоя е кретен, и поста е ебавка 6to misli6 tei?
Защото той е на 14 години,а ти на 13 питай надя на колко години съм ;) koq e nadq?

kael
12-16-2007, 07:51
Здравейтте тоя е кретен, и поста е ебавка 6to misli6 tei?
Защото той е на 14 години,а ти на 13 питай надя на колко години съм ;) koq e nadq? не се отнасяше за теб

Ou7taControL
12-16-2007, 07:53
Здравейтте тоя е кретен, и поста е ебавка 6to misli6 tei?
Защото той е на 14 години,а ти на 13 питай надя на колко години съм ;) koq e nadq? не се отнасяше за теб ok ;)

kael
12-16-2007, 07:55
ае автора- брат ... мен никой не ме е учил не съм чел книжки, не съм питал по големи .. когато дойде момента просто си целунах момичето и стана супер .... айде стига сте задавали глупави въпроси ...... ако искаш сериозен отговор виж останалите 42347298536 подобни теми

kael
12-16-2007, 07:58
[quote=kael]
Аз говорех за момчето пуснало темата...Той е на 14,а момичето,което се радва на "езика панделка" не и давам повече от 13 :)
xD #-o всемирната глупост е голяма ама мойта глупост в момента май е по голяма 8-)

Ou7taControL
12-16-2007, 08:02
ае автора- брат ... мен никой не ме е учил не съм чел книжки, не съм питал по големи .. когато дойде момента просто си целунах момичето и стана супер .... айде стига сте задавали глупави въпроси ...... ако искаш сериозен отговор виж останалите 42347298536 подобни теми vinagi mi e bilo interesno da razbera koi kade se e celuval za parvi pat, ta moje li da mi kaje6 kade be6e dokato q celuna za parvi pat?

ahmed
12-16-2007, 08:12
Kael благодаря за тровните. И темата не е ебавка и съм на 16 год. ,но това няма значение,аз ли съм виновен,че съм толкова притеснителен.
п.п. чувал съм мой фр-та да казват:просто е вкарваш си езика в устата и/му и въртиш вярно ли е :?:

Ou7taControL
12-16-2007, 08:18
Kael благодаря за тровните. И темата не е ебавка и съм на 16 год. ,но това няма значение,аз ли съм виновен,че съм толкова притеснителен.
п.п. чувал съм мой фр-та да казват:просто е вкарваш си езика в устата и/му и въртиш вярно ли е :?: amm ne mislq 4e e to4no tei ama donqkade moje bi... abe ne e stra6no, i mene nikoi ne me e u4il i nikoi nesam pitala ama be6e mn hubavo

ahmed
12-16-2007, 08:25
ами обясни ми го по точно плс много съм претеснен какво точно се прави знам че изглеждам мн тъп тай отстрани но плс 8-[

kael
12-16-2007, 08:27
беше на едно легло xD не беше в даскало :P гледахме там нещо по телевизията прегръщахме се и аз си викам "абе аз мъж ли съм или мишка" и я целунах и после още някаде 10 пъти за вечерта 8-)

kael
12-16-2007, 08:37
Аве ФЕССССССССССССС я марш в гроба да целуваш пръста...
Или по-добре върви в концлагер - там ще те целува СМЪРТТА !!!! И тя няма да се интересува можеш ли или не можеш... СМЪРТТА УЧИ !!!


И ако искаш един съвет - земи се гръмни, ама преди това си изкорми стомаха... че да има по-голямо шоу за криминолога и психолога, които ще изследват смъртта ти :) хахахахахахха ти идиот ли си бе как може говориш така .....

ahmed
12-16-2007, 08:39
Cannibal_C0rpse мерси мн мислех си,че това е най-хубавия форум в БГ и с най-пеканите хора но явно не всички са !! Като съм "фес" по разичен ли съм от тебе поне имам малко акъл в главата ;)

kael
12-16-2007, 08:42
Cannibal_C0rpse мерси мн мислех си,че това е най-хубавия форум в БГ и с най-пеканите хора но явно не всички са !! Като съм "фес" по разичен ли съм от тебе поне имам малко акъл в главата ;) то тоя незнам къв е. не е антисемит щото ти си си българин, не е расист щото пак си си българин (следователно една и съща раса) просто явно тоя е антибългарин

ahmed
12-16-2007, 08:44
да аз забравих да отбележа че не съм "фес" майка ми е БГ а баща ми е Иракчанин,но мерси се пак за подкрепата Kael

vikipf
12-16-2007, 08:48
Аве ФЕССССССССССССС я марш в гроба да целуваш пръста...
Или по-добре върви в концлагер - там ще те целува СМЪРТТА !!!! И тя няма да се интересува можеш ли или не можеш... СМЪРТТА УЧИ !!!


И ако искаш един съвет - земи се гръмни, ама преди това си изкорми стомаха... че да има по-голямо шоу за криминолога и психолога, които ще изследват смъртта ти :) хахахахахахха
Къв е тоя расизъм ,бе.. Няма къде другаде да си избивате комплексите!

Айде и аз да уча... Ето един начин.. Целуваш я няколко пъти с бавни целувки по устните... След това леко си вкарваш езика, но не да я задушиш.. За първа целувка е добре да е леко и с върха на езика... Въртиш или правиш движение нагоре-надолу с езика... Може да сменяш посоката и да затваряш устни, но тва не ти го препоръчвам на този етап.. Само една малка целувчица с език.. :-D

kael
12-16-2007, 08:53
Може да сменяш посоката и да затваряш устни, но тва не ти го препоръчвам на този етап.. Само една малка целувчица с език.. :-D

[/color][/b]

aa наистина не го порбвай една неопитна мацка кам ми захапа случайно езика веднъж .... 8-)

ahmed
12-16-2007, 08:55
благодаря мн на всички всичко ми се разясни вече благодаря ви мн :smt006 :smt006

vikipf
12-16-2007, 09:03
Може да сменяш посоката и да затваряш устни, но тва не ти го препоръчвам на този етап.. Само една малка целувчица с език.. :-D

[/color][/b]

aa наистина не го порбвай една неопитна мацка кам ми захапа случайно езика веднъж .... 8-)
Хухахуах И на мен ми се е случвало... Тогава устните ми бяха станали на нищо... Отвътре бяха направо наръфани.. :D

Ou7taControL
12-17-2007, 06:16
Баща ти бил Иракчанин... ми я да ходи в ИРАК да му пълнят задника с бомби... ей такива смешни и грозни комплексирани АМЕРИКАНСКи... а майка ти като си е дигнала краката пред рязан идиот... да си го следва - не да мърси българския корен...

БИЛ МИ БЪЛГАРИН ??? хахахахаххахахахахах ТИ си по-велик от Къци беееееееее - изби рибаТА...

Иракско куче такова... марш в пустинята !!! Там ти е мястото... НА САПУН... ей такива паразити само замърсяват света... ех че го няма чичо Адолф... той щеше ви тури в ред... за сметка на това си има хубави неща като СКИНХЕДС... те ще те докопат... хахахахаха хбубубххахахахах :)

Е как е да знаеш, че ще има ден на страшния съд, както бях чел в една религиозна книга ? хахахахахахахахахаха

А на тия твойте Застъпници :) хохохоохох и бутилка с ром :) Земете си цигане у къщата,.... да ви измъкне покъщнината ;) хахахахахахаах

ЕЙ да не си мислите, че тия иракски псета, са по-различни от наще цигани... същата паплач са... ole bahti za6to si tolkova gaden s nego, kakvo ti e napravil??? bahti rasista si, kakvo ti pre4i mom4eto? takiva kato tebe gi mrazq mnogo, kato ima6 ne6to protiv nego pone si go draj za sebe si a ne go pi6i, za6toto nikoi dryg ne misli kato teb i stava6 SME6EEENN.. po princip nesam gruba ama tfoite mneniq me iznerviha mnogo, kato tolkova te drazni si 4eti tam tfoite rasistski knijki i ne se butai tam det ne ti e rabota!