PDA

View Full Version : Аз се влюбих в него, а той ме смята за симпатична...



GoLdy
12-16-2007, 06:58
vlubena sum v edno mom4e na 22 a , az na 16 , predi toi me svalq6e pisali sme si i po skaip , no qsno be6e , o6te togava, 4e ne mojem da sme zaedno . Az ne sum kato drte malki momi4enca , koito jiveqt v iluzii. S vremeto az mn se vlubih v nego , a toi prosto si misli : simpati4na mi e , priqtna mi e no do tolkova. Mina izvestno vreme i nie se otdale4ihme , no moite 4uvstva ne se promeniha. I 3 sedmii sled kato za posledno ob6tuvahme gi vidqh- toi i priqtelkata mu. Стана ми мн кофти!!!
Sega vnimanie mi obry6tat drugi 2 mom4eta , no az ne moga da si go otkusna ot glavata , daje ne zabelqzvam do tolkova vnimanieto na drte a se samoizmu4vam! Az se nadqvam 4e skoro moeto mom4e i priqtelkata mu 6te se razdelqt i toi otnovo 6te pogledne men , no tova samo po sebe si e mn glupavo! molq vi pomognete mi ! PLS

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

koalka
12-16-2007, 07:03
Проблема ти е, че се надяваш и още имаш надежда...Това също подхранва чувствата ти, мислиш си, че ще стане нещо.Той само се е забавлявал, като те е свалял.А ти си си мислела, че те харесва.Опитай се да го забравиш!Той не мисли за теб, защо ти да го правиш?Смисъл няма.
То в чувствата няма смисъл, не може да си избираш много-много какво да изпитваш, но след време ще го забравиш..

kael
12-16-2007, 07:36
:lol: :lol: :lol: :lol: цитат: "мойто момче" абе бах мама му е това му се вика мъж а ти си лапе. end of story

FizeuRa
12-16-2007, 08:44
Приеми факта , че ти си излишната.Предполагам и на него няма да му е станало особено приятно като сте се засекли,но до там.Ти си му само симпатична приеми го.... пробвай с другите момчета,апък ако не се получи кажи на въпросния 22 годишен за това което става с теб и за това че не можеш без него... и ако не стане нищо,вдигаш главата и си казваш че живота не свършва все пак си на 16 :!: :!:

MiMcHeToOo
12-16-2007, 09:43
Като за начало-поздравления за " Стана ми мн кофти",от целия текст,само той е на латиница,сякаш казваш:Внимателно прочетете,стана ми кофти!!!"....мда
Да ти помогнем?
Ето как можем да ти помогнем ние:
1.Отиваме пребиваме приятелката му,обезобразяваме я,той я зарязва и тръгва с теб!
2.Правим му вуду магия за любов и той пак тръгва с теб....
Вариант едно,мисля,че никой не би се засилил да го направи от тук
Вариант 2,трябва ти човек,който разбира от магия,тук няма да намериш такъв!
Понякога вашите прищявки се превръщат в цели и тогава кофти като неможете да ги постигнете,НАЛИ?Ти не го обичаш,просто си внушаваш :)
Порасни!

Мамка му кефиш ме :lol:

MajeStic
12-16-2007, 09:52
:lol: :lol: :lol: :lol: цитат: "мойто момче" абе бах мама му е това му се вика мъж а ти си лапе. end of story

AhA амииии знаеш ли какъв е:) 'Мъже' на по 23-25 години ходят с пиклите от моя клас, които са на по 16-17 години (:
Еми не може да са толкова зле да не могат да си намерят вече жена ами с пиклите дето знаят да се гримират в часовете ми ходят (:

Никакви лоши помисли GoLdy, но ако този пич тръгне с момиче на твоята възраст си е пълен пикльо(:

kael
12-16-2007, 17:48
:lol: :lol: :lol: :lol: цитат: "мойто момче" абе бах мама му е това му се вика мъж а ти си лапе. end of story

AhA амииии знаеш ли какъв е:) 'Мъже' на по 23-25 години ходят с пиклите от моя клас, които са на по 16-17 години (:
Еми не може да са толкова зле да не могат да си намерят вече жена ами с пиклите дето знаят да се гримират в часовете ми ходят (:

Никакви лоши помисли GoLdy, но ако този пич тръгне с момиче на твоята възраст си е пълен пикльо(: :smt001 \:D/

pala4inkata
12-27-2007, 15:04
mila ako po nqkakuv na4in uspee6 da mu pokaje6 kakvo predstavlqva6 boi mogla da go spe4eli6 ;)

DiabolicAngel
12-27-2007, 16:14
Вманиачаваш се ! :-s

Presley
12-27-2007, 16:52
Nqma na4in nie da ti pomognem za sujalenie.
Mom4eto si ima priqtelka,ve4e ne se zanimava s teb,sledovatelno trqbva da se primiri6 ,4e ne si obekt na jelanie za nego.Kakkvo moje6 da napravi6 ,osven tova?Ni6to.

sexy_dizzy
12-31-2007, 07:09
Нищо не ти остава-освен да чакаш.Спокойно!Може след година/две да започне да гледа на теб по друг начин.През това време обръщай внимание и на други момчета :---)