PDA

View Full Version : Как да зарадваме една дама !



Gavrail
12-16-2007, 07:36
Предполагам всички от форома знаят колко много дамите обичат комплиментите. Така че реших да пусна тази тем.

От дамите искам да чуя кой или кои са най-хубавите комплименти които са чували , и изобщо кое ви кара да се чуствате харесвани, секси, обичани и т.н.
А от колегите по оръжие чакам най-добрите комплимети които могат да направят на една дама
за да се почуства най-най-най...(изобщо как показвате на половинката си че тя е единствена и неповторима за вас). :smt007 :smt008


Ех дано да няма друга такава тема че иначе се издъних.

`Death`Whore``
12-16-2007, 07:38
Аз обичам мъжките комплименти - под това разбирай не лигавите, а точно леко странните изказвания, които всъщност са комплиметни. Мъжо каза веднъж: "Понякога казваш доста умни неща...за жена" 8-)

Иначе ми харесват импулсивните и искрени неща...не да ми подари роза на срещата и да ми обяснява колко хубав цвят на косата имам, а да се събудя сутринта и да ми каже колко съм красива и секси, защото така го е почувствал...

kael
12-16-2007, 07:46
не можеш ли да си измислиш сам ... разпродажба на мозъци -> e-bay

menta_loverka
12-16-2007, 09:02
Аз много се зарадвах на следните компименти: "Напомняш ми на бяло вино чисто е и рядко."

"Достатъчно красива си за да ходиш с по-големи от теб"

"koq e tazi jena mechta s nezemna krasota,koq e tazi jena mechta pokrovitelka na mujkite surca,vseki iska mig pone da e s neq na same,vseki iska mig pone da q vkara v grehove unikalna si "

PankO
12-16-2007, 11:34
"Твърде секс си за да не ти говоря мръсно." :)))))

Много обичам да правя комплименти на дамите - просто защото те обичат да ги чуват :)

"Много си хубава!" - е нещо класическо, но това, че сме го чули в понеделник не значи, че не искаме да го чуем във вторник, нали?

"Обичам те!" - казано искрено... е най-добрия комплимент.
Не искам без теб, Липсваш ми, Щастлив съм, защото те имам... и тн :)

BeautifulWorld
12-16-2007, 17:13
Бях решила да направя изненада на едно гадже. Връзах си панделка на врата и му казах "Аз съм ти подаръка и трябва да ме разопаковаш", а той каза "Това е най-хубавият подарък". Това е най-невероятното нещо, което момче ми е казвало... направо се разтекох от кеф :-D

LaDy_DaQnA
12-16-2007, 17:32
mii az se radvam na obiknovenite prosti dumi4ki te zna4at mnogo za men ne e vajno da napi6e6 poema v moq 4est kato moje6 da me trogne6 i s ne6to minimalu [20:35:10] ٠·˙˙·٠•●ŦĦĘ ĦĕǻŘŦBŘĘǻĶĚ®٠·˙˙·٠•● каза: offffffff nemoga pove4e bez teb i ;( ne sym te vijdal pove4e ot sedmica ;( [20:32:51] ٠·˙˙·٠•●ŦĦĘ ĦĕǻŘŦBŘĘǻĶĚ®٠·˙˙·٠•● каза: bi4kam te

PankO
12-16-2007, 17:47
Бях решила да направя изненада на едно гадже. Връзах си панделка на врата и му казах "Аз съм ти подаръка и трябва да ме разопаковаш", а той каза "Това е най-хубавият подарък". Това е най-невероятното нещо, което момче ми е казвало... направо се разтекох от кеф :-D

На 18тия рожден ден на по-по-по-по....-бившата ми приятелка си вързах червена панделка на... оная ми работа, събух си гащите (споко вече бяхме в моята стая) и и казах - Честит Рожден Ден :))))))00
При което тя беше 10 минути в несвят и само повтаряше "ТИ СИ НЕНОРМАЛЕН!" :))))))))))))))0
Спомен за цял живот ;-)

PankO
12-16-2007, 17:52
п.п. Още успорва, че 50% от оная ми работа е нейна (преди това водихме дело за 100% - че е нейна) и не ми дава да спя с други момичета :shock: :neutral: :smt002
ама аз не я слушам :-({|= и си :smt008 :) :smt001

BoromiR
12-18-2007, 12:22
Ах ти коцкар :x :x :x ИСКАЗАН СИ !!!! 8-)

_VIP_
12-18-2007, 14:26
"sakam da te fakam" vinagi pomaga 8-)

IrReplacaBle
12-18-2007, 19:27
Покрай Коледа много ме радва това - "Ти си най-желания подарък" :)))))))))))))))

GregoryHouse
12-18-2007, 20:08
Аз за съществуването на ДАМИ не съм съгласен...не съм и виждал из България...дами тука нема...тъй че съвет само ако не си от Бг...второ ти малоумен ли си?

ra4ence
12-18-2007, 20:16
Простички фрази от типа на
"Днес си мн добре облечена,супер ти седят дрехите"
"оооо гримирала си се,кефиш кефиш"
"..и лакът ти отива на дрехите"
"Е тая прическа мн ти отива!"

лично аз се разтапям :P по ми допадат такива,отколкото префърцунени клишета,които знам,че ги казва нарочноооо и сякаш не му идват от вътре... а поне тия /дори и нарочно казани/ изглеждат като спонтанни хаха ;)

`Death`Whore``
12-18-2007, 20:27
"Днес си мн добре облечена,супер ти седят дрехите"
"оооо гримирала си се,кефиш кефиш"
"..и лакът ти отива на дрехите"
"Е тая прическа мн ти отива!"
Не знам дали аз нещо се бъркам...но това не са фрази, които един мъж би казал...особено това за лака :shock:

holys
12-18-2007, 20:28
според мен с тези комплименти ще изглеждаш малко отчаяно е зависи какво точно ще кажеш

ra4ence
12-18-2007, 20:34
"Днес си мн добре облечена,супер ти седят дрехите"
"оооо гримирала си се,кефиш кефиш"
"..и лакът ти отива на дрехите"
"Е тая прическа мн ти отива!"
Не знам дали аз нещо се бъркам...но това не са фрази, които един мъж би казал...особено това за лака :shock:

Зависи от мъжа :) А какво трябва да казва? "Богиньо моя,принцесо,неземна красавице,единствена в света за мен,най най прекрасна из прекрасните цветя..." ?!?!? Това са фрази само за празноглави мъжленца,които искат да впечатлят някое момиче,което все още вярва и се връзва на такива думи

Докато по-простичките изказвания имат мн по-голям ефект,просто защото изглеждат по-истински \:D/

`Death`Whore``
12-18-2007, 20:36
Не съм за заучените фрази, исках да кажа нещо съвсем различно.

INF3RNO
12-19-2007, 02:00
Xm kato se zamislq ne ostavam na zad s komplimentite.No taka da gi napi6a xm nz.Sqka6 vsi4ko mi e iz4eznalo ot glavata i ne moga da si sabera misalta za da napi6a ne6to novo koeto da pomogna na vsi4ki vi koito 4etete tova.
Za men edin kompliment bil toi klasi4eski ili ne6to v po moderniziran variqnt si e vse taq.Na4ina po koito go kazva majat i pogleda koito treperi v/u samata neq i nai ve4e siqnieto v o4ite mu kogato q pogledne i i go kaje e nai vajno.Sega dali 6te i kaja 4e 1 ot xilqdite zvezdi ne blesti taka kakto o4ite i ili 4e prosto e ima krasivi o4i za men zna4enie tova nqma.Az kogato pravq kompliment az go pravq ne za da q vpe4atlq ili ne6to takova ami prosto ne moga da si izkrivq du6ata pri krasiva jena i si go kazvam napravo.To mi li4i na men kogato e ot sarce :)

doktora1mw
12-19-2007, 06:30
сега както на колегата сичко ми изхвърча от главата , но за мен един комплимент е изблик на това което ти е в душата затова има всякакви камбинации и варианти
но докато си правиш нещо просто й кажи обичам те момичето направо се топи от кеф

rockandrollallnight
12-19-2007, 07:04
ами последно много се зарадвах когато чух: "искам да си ми най-щастливото момиче, толкова си хубава, чаровна и лъчезарна, че като те видя мога да се разтопя"... щото както си говорехме и ми го каза така спонтанно..
и се изкефих :smt003 :wink: