PDA

View Full Version : Флюбих са



minava6t 4i4ko :)
12-16-2007, 08:40
Нещо май не се оказах толкова железен...HELP влюбих се..ужас..не ми излиза от главата..всеки ден минавам през магазина където работи и когато зърна очите и усмивката й..направо губя ума и дума..колкото и крив ден да съм имал щом я зърна и изпълва сърцето ми с радост.Такова чувство досега не бях изпитвал...уфф гледам да съм търпелив, не и досаждам но изцяло съм обзет от нея, няколко пъти я каня да излезем, но тя все с усмивка отклонява поканата ми..има си приятел не знам как са им отношенията , предполагам са ок и определено единствено раз4итам той да се издъни ...е не съм толкова лош, но ако я цени и харесва дори наполовина колкото мен май ще са щастливи long long years..
..вие как бихте постъпили?

kael
12-16-2007, 08:45
бих си купил една бананова мелба или да поканя някой приятел да идем на кино да ми прай компания

MiMcHeToOo
12-16-2007, 08:51
Не се отказвай, всичко може да се случи ;)

minava6t 4i4ko :)
12-16-2007, 08:59
мдаа благодаря добри съвети...ами не се отказвам , но си мисля ако всеки ден така я виждам по скоро да се сприятелим и нищо в крайна сметка да не излезе.

minava6t 4i4ko :)
12-16-2007, 09:13
Не се отказвай, всичко може да се случи ;)


не го лъжи напразно бедния човек ](*,)

авторе , колега , не е хубаво да се надяваш другия да се "издъни" ако си влюбен наистина ще я оставиш да е щастлива не е ли така... :idea:

100% си прав желая й от все сърце да е щастлива, независимо аз или някой друг е до нея, дори ми стига да виждам лъ4езарната и усмивка всеки ден..но и бих желал аз да съм този който да я прави щастлива всеки ден...ако измислят перпетум мобиле ..то той би бил любовен..един поглед..лъч енергия..и процеса е по скокообразен дори и от термоядрен взрив.

...апропо един приятел онзи ден ме майтапеше..вика ми свали я с ПОГЛЕД..малка тръба с хубав вестник около нея...
:shock:

minava6t 4i4ko :)
12-27-2007, 21:14
:) mmm има известно развитие, май ме е излъгала затова че си има приятел, на няколко пъти приема и се радва и трогва от подаръците които и давам, поговорихме / по скоро тя говори а аз се реагирах а и вероятно изглеждах като Мр Биин.../ ..луда му работа, най-странно ми е че не я възприемам като сексуален обект, по-скоро я боготворя и ми е приятно дори да съм близо до нея, да улавям от енергията която струи от нея.
#-o отстрани сигурно приличам на някой инфантилен идиот...определено незнам докога ще изтрая аз самия това си състояние след което ще ми изпуши главата... ако не иска да задълбо4им познанството си , ще и тегля една майна и толкоз / ](*,) уффф кого ли залъгвам ...направо съм обсебен от нея 8-[

pirataaaaa
12-27-2007, 21:27
Нещо май не се оказах толкова железен...HELP влюбих се..ужас..не ми излиза от главата..всеки ден минавам през магазина където работи и когато зърна очите и усмивката й..направо губя ума и дума..колкото и крив ден да съм имал щом я зърна и изпълва сърцето ми с радост.Такова чувство досега не бях изпитвал...уфф гледам да съм търпелив, не и досаждам но изцяло съм обзет от нея, няколко пъти я каня да излезем, но тя все с усмивка отклонява поканата ми..има си приятел не знам как са им отношенията , предполагам са ок и определено единствено раз4итам той да се издъни ...е не съм толкова лош, но ако я цени и харесва дори наполовина колкото мен май ще са щастливи long long years..
..вие как бихте постъпили?

Щом ба4ка в магазин заеби я :lol: 8-) 8-)

Dream_s@L!Va
12-27-2007, 21:36
Ако си има приятел...не чакай другия да направи издънка а ти направи свалка, без нейния "принц на бял кон" да забелязва... :P


Ако си няма....горната история...само,че без граници за свалки :D

_SmiLe_FoR_yOu_
12-27-2007, 21:52
мдаа благодаря добри съвети...ами не се отказвам , но си мисля ако всеки ден така я виждам по скоро да се сприятелим и нищо в крайна сметка да не излезе.

Не се отказвай :) .Много често от приятелство се ражда любов. И ако наистина те е излъгала за приятеля давай смело,може да успееш. :smt002
Успехчета :P

fuckface
12-27-2007, 22:42
абе щом не е фрий няма смисъл да храниш надежди според мене :?

jane_17
12-27-2007, 23:16
:) mmm има известно развитие, май ме е излъгала затова че си има приятел, на няколко пъти приема и се радва и трогва от подаръците които и давам, поговорихме / по скоро тя говори а аз се реагирах а и вероятно изглеждах като Мр Биин.../ ..луда му работа, най-странно ми е че не я възприемам като сексуален обект, по-скоро я боготворя и ми е приятно дори да съм близо до нея, да улавям от енергията която струи от нея.
#-o отстрани сигурно приличам на някой инфантилен идиот...определено незнам докога ще изтрая аз самия това си състояние след което ще ми изпуши главата... ако не иска да задълбо4им познанството си , ще и тегля една майна и толкоз / ](*,) уффф кого ли залъгвам ...направо съм обсебен от нея 8-[


любов ли бе... да я опишеш :smt007 :smt007 :smt007 :grin:

bbbb
12-27-2007, 23:45
разбери кое й е гаджето...убии го,но го направи така че да изглежда нещастен случей..след това случайно се сближи с нея,за да има на чие рамо да плаче за споминалия си приятел и мисля че работите ше се наредят :D

minava6t 4i4ko :)
12-28-2007, 04:14
Нещо май не се оказах толкова железен...HELP влюбих се..ужас..не ми излиза от главата..всеки ден минавам през магазина където работи и когато зърна очите и усмивката й..направо губя ума и дума..колкото и крив ден да съм имал щом я зърна и изпълва сърцето ми с радост.Такова чувство досега не бях изпитвал...уфф гледам да съм търпелив, не и досаждам но изцяло съм обзет от нея, няколко пъти я каня да излезем, но тя все с усмивка отклонява поканата ми..има си приятел не знам как са им отношенията , предполагам са ок и определено единствено раз4итам той да се издъни ...е не съм толкова лош, но ако я цени и харесва дори наполовина колкото мен май ще са щастливи long long years..
..вие как бихте постъпили?

Щом ба4ка в магазин заеби я :lol: 8-) 8-)
:( само 4е аз се ебавам с една друга / която пък е влюбена в мене :roll: / и докато го правя, си мисля за другата.

minava6t 4i4ko :)
12-28-2007, 04:37
Ффффлюбих се ти спа до мен...без гащи и без сутиен
Ръцете ми по теб пълзят...и все те хващят за гъзат
....ей го на , на сутринта поетично чувство в мен напира и търси пещерата й аз да осветя ..малко "мозък" да излея аз дори не смея, в моите очи твоя гъсз ми принадлежи, ..спирам с "лириката" аз сега че я виждам тя е магьосница добра . ако от майка си нау4ила е тези хватки лошо пише ми се и на мен , бедния кретен че не улучи на подходяща тъща, но рано или късно всичко си се връща. :-o

jarod
12-28-2007, 06:54
бих си купил една бананова мелба или да поканя някой приятел да идем на кино да ми прай компания

и тука имало мушмороци

6antaviq
12-28-2007, 07:06
Не чакай гаджето да направи издънка а направо действай :P :P :P :P :P Докато не опиташ няма да разбереш какво ще стане :idea: :idea:

koalka
12-28-2007, 08:28
Не мога да ви разбера...хората, които каните по няколко пъти и не разбирате кога да се отдръпнете.Аз, ако поканя някой на среща, не мога да досаждам толкова пъти, но пък си е до човек.Иначе - нищо не можеш да направиш, има си приятел, а и явно не те харесва.След време това ще отмине.Опитвай се да не минаваш покрай тоя магазин и да не й се възхищаваш толкова.

IrReplacaBle
12-28-2007, 11:32
Не мога да ви разбера...хората, които каните по няколко пъти и не разбирате кога да се отдръпнете.Аз, ако поканя някой на среща, не мога да досаждам толкова пъти, но пък си е до човек.Иначе - нищо не можеш да направиш, има си приятел, а и явно не те харесва.След време това ще отмине.Опитвай се да не минаваш покрай тоя магазин и да не й се възхищаваш толкова.+1 няма смисъл според мен :)

sasha_90
12-28-2007, 13:15
Има си приятел и очевидно затова е отказвала да излезе с теб.Съжалявам,но докато е заета нищо не може да се получи между вас.