PDA

View Full Version : Странно образование на пениса



ermak
12-16-2007, 10:34
Здравейте, много се извинявам ако има друга подобна тема но си мисля, че моя проблем е специфичен и моля някой да ми помогне. От София съм на 16 години,не съм правил секс, и проблема е следния- в горната част на пениса от външната страна около главичката на кожичката има някакво бяло грапаво образование само върху кожичката около главичката. От доста време не се маха и аз не мога да го махна. Не знам към кого да се обърна, срам ме е да говоря с наще, а пък и не знам какъв доктор го лекува и къде да го намеря. Моля ако някой знае нещо като към кого да се обърна, как мога сам да се справя, опасно ли е, болест ли е, или нещо каквото и да е да помогне.
8-[

т.7
krem4et0

AnoNim4e
12-16-2007, 10:57
Nqmam si i na ideq kakvo moje da bude,no zaduljitelno hodi na lekar!!Ginekolog ili kojen lekar!!Az imah su6to problem i ne mojah da kaja na na6te(mn me be6e sram),zatova hodih sami4ka po lekarite s moq fr,ta misulta mi e ako ne subere6 kuraj da kaje6 na va6te(za6toto znam kolko e trudno)pone spodeli s nqkoi fr i hodi na lekar!!!Haide i kusmet! :wink:

Sunrisee
12-16-2007, 10:58
Ne go pipai!Doktora se naricha urolog posyvetvai se s nego,nqma nishto sramno!;]