PDA

View Full Version : Възможно ли е да се поправи(обектив на фотоапарат)



Ifan4o
12-16-2007, 16:14
здравейте, на всички незнам към кой раздел да сложа темата,така че предварително се извинявам ако съм в грешка.имам следния проблем купих си фотоапарат Olympus Fe 280,но тъпия ми аща го изпусна :-x :shock: и сега е пукнат обектива нз как да го обясня точно но е спукана тази част дето излиза напраде демек обектива.Моля ви ако някой знае възможна ли е някаква поравка и ако знаете то кфи пари е тя . 8-[ 8-[ Благодаря предварително!

Редактирано от-ЦвЕтИт0

:arrow: 1-ва точка.
:arrow: 7-ма точка. :wink:

theEXPLOITED
12-17-2007, 07:08
не е ли в гаранция още?

Ifan4o
12-17-2007, 11:17
да ама ние сме му нансли повредата ака че неважи :shock: :cry:

Seducti0n
12-17-2007, 11:53
Здравей.Разбрах, кое се е повредило и наистина съжалявам за случилото се е.Неприятно, но какво да се прави...

:arrow: Моя съвет е да отидеш до магазинът от който си закупил фотоапарата,да им го покажеш и те от там да го поправят или да те насочат към друг оторизиран обект,където могат да поправят въпросния артикул.

:arrow: Предполагам,че и в двата случая ще се наложи да платите.Искрено ти пожелавам, проблемът да е разрешим. :)

white_chik
12-19-2007, 18:07
Същото нещо ми се случи лятото.Само,че моя е друг модел пак Олимпос.Значи,по принцип обектив може да се оправи почти 100 %,но процедурата е много кофти.Пращат ги в чужбина(мисля,че в Полша),там ти правят ремонт и после го връщат.На моя поправката беше 80 лв.Ако искаш още инфо драсни едно ЛС

gorska
12-24-2007, 08:47
И на мен ми се е случвало такова нещо, но понеже все пак ние бяхме виновни, се наложи да си платим за поправката.
Имаш едно решение: отиваш в магазина, откъдето си го купила и те там ти казват какво ще направят - предполагам ще го поправят и ще ти вземат около стотина лева.
Кофти е, ама се случва... Не му се сърди много на човека... Същото можеше да го направиш и ти :(
Късмет и дано не те ошушкат много, много. :)

enrique_fenka
04-02-2008, 20:11
Навярно може да се оправи :wink:

sexy_bebz
04-03-2008, 19:39
Ами и аз моя го изпуснах...и е леко изкривен обектива ама си снима перфектно...не знам ако си снима добре няма смисъл да го поправяш :o