PDA

View Full Version : Закъснява ми 7 дни



indecent
12-16-2007, 16:35
ами проблема е такъв че ми закъснява с 7 дни ! бях леко болна и по принцип като съм била болна ми закъснява ама сега нз много се притеснявам да не съм бременна!приятелят ми не е свършвал в мен ама се притеснявам ! някой може ли да ми каже признаците да ранната бременност :-#

т.7
krem4et0

TheOtherME
12-16-2007, 16:58
По принцип признаците могат да се усетя най-рано след 14 дни. :


-повишено обоняние
-повишен апетит(или обратното занижен апетит) и промяна във вкусовите предпочитания
-болки в гърдите
-цялостна неразположеност(чувстваш,ч е светът тие крив)
-емоционалност


Но според мен нямаш причина да се притесняваш.

LoLiPoP4o
12-20-2007, 17:20
otivash zemash edin test i vijdash toi pokzva vednaga

foreverr
12-25-2007, 20:35
Иди земи си един тест-кажи какво е показал-ако е отрицателен споко :wink: Нно щом като фр ти не е свършвал в теб според мен не си бременна :wink: -а ти от колко време имаш цикъл?Ако е по малко от 2 години няма защо да се притеснавяш че ти закъснява(освен ако не си бременна, което пак казвам че почти не е вазможно)защото сега просто ако имаш от по скоро цикъл е напълно нормално да ти закъснява-на мен ме беше прескочило 2 месеца от притеснение-сигурно и при теб е от притеснение-споко и гледай да се успокоиш за да ти дойде :wink:

fiama
12-26-2007, 07:22
Ползвате ли контрацептиви? По време на овулация правила ли си секс без предпазни средства? Какви лекарства си пила? От кога имаш цикъл? Редовен ли е? Каквито и да са отговорите на въпросите, съветвам те да си купиш тест за бременност и да го направиш. Може да ти закъснее по куп причини, без да си бременна. Но никой тук не може да ти каже със сигурност. Може и от това, че си била болна да ти закъснява. Признаците за бременност са: напрежение в гърдите, отпадналост, гадене и повръщане, повишен апетит или липса на такъв, 7-8 дена след зачеване може да се получи ръждиво-кафяво течение, в резултат на имплантация. Но всичко от гореизброеното можеш да имаш и без да си бременна, както и може да си бременна, без да имаш симптоми затова. Така че- тестче и стискам палци всичко да е ОК :)