PDA

View Full Version : момичета, кажете си честно



bishop
12-16-2007, 18:53
забелязал съм че всички момичета обясняват колко е важно момчето да ги обича, да е умно и забавно и т.н., ибаче винаги се хващат с най-големите нещастници, такива които се напиват и повръщат цяла нощт, ходят по улицата и плюят, хранят се като свине, не поддържат никаква лична хигиена, тъпи са като галоши и третират гаджетата си като крайпътни феички (курви).
кажете си честно, наистина ли всички момичета харесват боклуците повече от свестните момчета?

koalka
12-16-2007, 18:57
Абсурд е да харесам такова момче.По простата причина, че само държанието му към мен би ме отблъснало.Посочил си крайности. :wink:

AddictedToTrance
12-16-2007, 18:57
Различни хора - различни възгледи.

М/д аз съм от свестните момчета и забелязвам същата простотия от даскалото ми боклуците(е аз също съм до една степен) но не пуша нито да пия а и уча но на мен не ми обръщат чак такова внимание отколкото на един пълен боклук ](*,)

Seniorita
12-16-2007, 18:59
Не мисля, че типовете момчета имат нещо общо с държанието или обличането на едно момиче, които я обособяват като "кифла".

bishop
12-16-2007, 19:04
Не мисля, че типовете момчета имат нещо общо с държанието или обличането на едно момиче, които я обособяват като "кифла".

ето ти 1 дефиниция за кифла: "не-много-свяатно-момиче, което си пада по много-не-много-свестни-момчета, държи се като горепосочените момчета и всички яя възприемат като к**ва"

ако имаш по-добро заповядай.

аз се предполага да съм в елитно училище. резултатът е че момичетата просто си търсят простаци от други училища...

Omen
12-16-2007, 19:05
vij bishop pove4eto momi4eta ne sa kurvi.rabotata e tam 4e za obiknovennite momi4eta ne se puskat sluhove.pomisli si 4uval li si v u4ili6te za nqkoe momi4e s1s seriozna vr1zka i tn.ne!a setga si pomisli za kolko k***i si 4uval.i ot tam tr1gvat i sluhovete 4e momi4etata si padat po prostaci!

partychild
12-16-2007, 19:07
Не , аз не съм такава... момчета като мойта любоф многоо рядко се срещат в това съм 100% сигурна :) :smt007

bishop
12-16-2007, 19:08
vij bishop pove4eto momi4eta ne sa kurvi.rabotata e tam 4e za obiknovennite momi4eta ne se puskat sluhove.pomisli si 4uval li si v u4ili6te za nqkoe momi4e s1s seriozna vr1zka i tn.ne!a setga si pomisli za kolko k***i si 4uval.i ot tam tr1gvat i sluhovete 4e momi4etata si padat po prostaci!

познавам мн. свестни момичета, които си падат по простаци

хайде да не се лъжем, много хубав простак винаги е за предпочитане пред свестния приятел

Oriqna
12-16-2007, 19:29
И аз съм забелязала тази тенденция на последък че някои красиви момичета ходят с простаци но това е така,защото тези момичета може да са красиви но са кухи в главата,защото лично аз немога да си обясня как едно себеуважаващо се момиче би се захванало с по-горе изброените индивиди...просто едните са си слабоумнички а останалите са комплексирани курветини,които си мислят че като всяко второ момче в даскалото ги е клатило е голяма гордост и че са много желани...но все пак смятам че все още има красиви и умни момичета явно не си попаднал на такива :roll: аз лично харесвам свестни момчета които наистина държат на мен и до себе си имам точно едно такова :smt007

bebe_s_bazuka
12-16-2007, 19:39
Ем не в грешка си не всички момичета харесвата такива момчета просто всеки има различен вкус.Аз лично не бих харесала такова момче,но все пак това си е поето лично мнение и не го налагам на никои.Въпрос на вкус и личен избор на всеки е дали ще харесва такъв тип момчета.

idiOт4etO
12-16-2007, 19:45
Не съм от тези момичета,който търпяТ тормоза от гаджето си...тва ще ме побърка :-s ... вярно ходиХ с подобен(смис...пиеше,ходеше по чуждо)..но не издържаХх...омрЪзнами вс това ..повече няма да повторя грешката си :cry:

ani4ka_bani4ka
12-16-2007, 19:50
защо тука няма някое момиче, което да си каже - "Да! Аз харесвам простаци..." ?
:?
не знам... аз не се имам за кифла, но определено често ми се случва да си имам вземане даване с такива момчета. не, че умишлено ги подбирам, но обикновено те много си падат по мен, просто защото смятам, че всеки човек заслужава да бъде обичан и ме боли като виждам такива хора, които се държат така отвратително просто защото не знаят какво е някой да се държи мило с тях...
пък и си има някаква романтика в това да се опитваш да спасиш такъв "боклук" и да се опиташ да направиш от него човек...

vvs_go
12-16-2007, 20:28
podkrepqm s dve ryce

rauchen
12-16-2007, 20:45
това,че ти си срещал не значи,че всички са такива аз пък предпочитам да съм без гадже отколкото с такова

GoLdy
12-17-2007, 09:38
ti izkara po -golqmata 4ast ot mujete urodi :D , no naistina pove4eto momi4eta si padat po ` lo6ite mom4eta`(muje) , nqma ni6to lo6o v tova na dadena vyzrast mom4etata (mladite muje) da sa po-haoti4ni i neseriozni , stiga tova da ne produlji prekaleno dulgo. No za li4nata higiena plueneto ... ami mom4eto moje da e bokluk , da ne e , i pak da ima elementarna kultura...

merilin1
12-17-2007, 09:56
за свесните момичета определението е "кучки", защото не се връзват на глупостите на такива момчета.
а относно тези свестни, които ти описваш - те са по-скоро заблудени. Мислят си, че 1вият човек обърнал им внимание ги обича и е принца на белия кон. Или просто им липсва самочувствие. Имам позната, която ходи с такъв (при това турчин) вече година и половина и родителите й са се отказали вече да я убеждават, както и всички от познатите й. Бяхме на 1 рожден ден и те дойдоха 2мата и тоя пич за цяла вечер просто нямаше момиче, на което да не се натиска, включително и на приятелките на гаджето си, а тя беше там и просто стоеше безучастно. И причината да трае всичко - мисли, че е грозна и никой друг няма да я хареса.
Колкото до мен - обичам човекът до мен да е мъж на място, да не се оставя да си играят с него и като тряя да се реши нещо да не ми каже - "ми милоо такоаа реши тиии..." .... или нещо ако го ядосам да имам чувството, че всеки момент ще стане и ще ми залепи 1 шамар. Но такива волности-абсурд. Нещата, които най-много презирам са изневярата и лъжата. [-(

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-17-2007, 10:56
Момичетата се връзват с такива, защото онези се правят на голямата работа, така събират вниманието на другите, а т. нар. фешънки си търсят само повече популярност да показват, че тати има парички, с плъзналите навсякъде големи очила, диадемката и буФналата коса...
Аз не съм такава. Най-малкото, не се водя така по модата - имам си собствен стил, не ми е нужнода гледам от другите и да се правя на тях. Освен това поведението, което ми описа, само ме отвращава. И наистина, предпочитам да съм си сама, отколкото да правя опити да ми пука за някой, на когото не му дреме на оная работа за мен и за това как бих се почувствала, ако се направи на свиня като се напие и с поведение. Да не говорим, че аз лично бих предпочела някой с по-зряло мислене, защото дори 16 да е малка възраст, вече взимам лека-полека да пораствам...

alex4o
12-17-2007, 11:27
това,че ти си срещал не значи,че всички са такива аз пък предпочитам да съм без гадже отколкото с такова

аз също

ice_f90
12-17-2007, 12:42
това,че ти си срещал не значи,че всички са такива аз пък предпочитам да съм без гадже отколкото с такова :-)

slun4ice_90
12-17-2007, 13:58
разбира се.... всички момичета от тоя форум ще кажат НЕЕЕЕ аз не съм такава.... дори и тея дет са такива http://www.kolobok.us/smiles/standart/laugh1.gifЗа мен,ще кажа,че не съм нито кифла,нито си падам по такива момчета изключено е просто. :? :P :wink: Изказването ти,че всички момичета,ще отричаме не е много вярно. :!: До колкото видях има момичетата,които са гласували,че са кифли... има момичета,които са кифли,но дали ще седнат според вас да пишат,че са такива точно тук?! :P Всеки отговаря за себе си,и за това какъв\a да бъде\ат :idea: :wink:

slun4ice_90
12-17-2007, 14:06
разбира се.... всички момичета от тоя форум ще кажат НЕЕЕЕ аз не съм такава.... дори и тея дет са такива http://www.kolobok.us/smiles/standart/laugh1.gifЗа мен,ще кажа,че не съм нито кифла,нито си падам по такива момчета изключено е просто. :? :P :wink: Изказването ти,че всички момичета,ще отричаме не е много вярно. :!: До колкото видях има момичетата,които са гласували,че са кифли... има момичета,които са кифли,но дали ще седнат според вас да пишат,че са такива? :idea: :) права си :-k ;-)

Icko_pld
12-17-2007, 14:25
WTF 8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

prettyIdeath
12-17-2007, 14:25
Аз просто ги елеминирам такива момчета.Трябва да си имаме уважението ... А пък някой момичета може и да харесват подобно отношение.. Знаеш ли?!
Важното за мен е к'во е мойто момче... А то определено не може дори да се препише и по една обноска към простаците...

merilin1
12-17-2007, 14:34
разбира се.... всички момичета от тоя форум ще кажат НЕЕЕЕ аз не съм такава.... дори и тея дет са такива http://www.kolobok.us/smiles/standart/laugh1.gif

Еми много ясно, за да търпиш такова отношение значи не осъзнаваш какво правиш и следователно мислиш, че не спадаш в тази графа. То ако се осъзнаваха всички нямаше изобщо да има такива момичета. Незнам, не съм се поглеждала отстрани, но съм била с няколко такива момчета, ама според мен съм се осъзнавала навреме. Няма как в началото всички се правят на невинни ангелчета и е трудно да се определи кой какъв е. С времето си проличава и тогава е най-трудно, защото вече има и чувства и става мазало.

Insatiable
12-17-2007, 14:39
Не бих търпяла подобно поведение :)

crazy_style
12-17-2007, 14:41
phaha ma to nikoi ne priznava a :lol:
ami spored men tez momi4eta det se zanimavat s takiva sa6testva edva li 6te sednat da pi6at v foruma ili da si priznavat , 6tot te dori ne go osuznavat :?
a ot tyka pone polovinata si padat po takiva tapanari samo det te ne obru6tat vnimanie na tva kak pluqt i tn.. a na izfukanite im dre6ki,gelosani , izroseni kosi4ki i tn.. i spored tqh te ne sa takiva ... nie moje da se otvru6tavame ot tqh ama te dori ne go osuznavat
am vsa6tnost hi4 ne e lo6o mom4eto do teb da ima sobstveno mnenie i da e nqkak ludo i tem podobni ... ama tva det si opisal v temata si ejiva prostotiq :!:
PS: egati kat zema da pi6a nqa spirane ... :D

prettyIdeath
12-18-2007, 07:26
Абе то никой няма да си признае много яснУ... :D Ко ще каже?! оф.. да .. аз ходя с един простак .. бла бла блааа... да бе... 8-)

B3B0K
12-18-2007, 08:26
imam frka det hodi s edin talav .... 4uda i se ve4e 4 meseca :razz: ama te tvarda tq de.. 4e ime dobre zaedno kato se obi4at mladite da se vzimat

Lashes
12-18-2007, 09:37
случвало ми са е да попадам на 1-2 такива момчета...ама не издържахме много...най-много 2-3 седмици O:)

NaNa_SladuRana
12-18-2007, 16:30
Не,не съм такава,напротив аз съм типичната кучка,преди всичко обичам себе си!Мразя да ми се отправят заповеди,а какво остава пък някой боклук да ме третира!А освен такива нищожества непонасям и мекотел!Лично аз си падам по хората с характер :oops:

12-18-2007, 16:34
забелязал съм че всички момичета обясняват колко е важно момчето да ги обича, да е умно и забавно и т.н., ибаче винаги се хващат с най-големите нещастници, такива които се напиват и повръщат цяла нощт, ходят по улицата и плюят, хранят се като свине, не поддържат никаква лична хигиена, тъпи са като галоши и третират гаджетата си като крайпътни феички (к**ви).
кажете си честно, наистина ли всички момичета харесват боклуците повече от свестните момчета?


ъъъ....генерализацията е много глупаво нещо. смис, логически неиздържано е.

бтв описаният от теб образ ме изгуби още на подточката с напиването (какво да се прави, еджърски изкривявания).

айде със здраве.

gabi_94
12-18-2007, 17:00
аз все си харесвам нормални момчета, които са свестни и възпитани, но просто ме е срам да им кажа и просто се надявам един ден те да ме забележат, само дето все ги изпускам и за тях се хващат момичета, които не ме превъзхождат по нищо, просто обаче съм мн срамежлива че да кажа на някое момче че го харесвам! А тези т.н. "боклуци", които аз познавам, повечето от тях ме мразят по необясними причини то и аз ги мразя де!Отврътително непоносими са. Едно момиче би се хванало с тях единствено за да се изфука, да се покаже че уж е от "готините, елита", а всъщност изглеждат толкова пропаднали. Но и момчетата(тези които са свестни) понякога ме дразнят. Тръгнат с някоя к***а, размотават се с нея, тя ги реже после се събира с тях и така постоянно! Сега един мой приятел(много свестно момче) тръгна с една к***а, тя го размотаваше непрекъснато, той я е виждал с мн по-големи момчета от него да се целува, но си трае.Ту тя го отрязваше и късаха ту се събираха, все тя решаваше и сега пак скъсаха и ако пак се съберат вече ще го убия тоя! Не стига че толкова време ми е говорил и страдалза нея накрая да страда още! Обеснете ми го момчета това, защооо? вместо да се запознаете да си говорите и да станете приятели с някое мило свестно и добро момиче, ставате гадже с някоя кифла, дето твърдите че обичате, но виждате все пак как тя ви размотава и как ви се подиграва!

ani4ka_bani4ka
12-18-2007, 18:37
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не мога да повярвам, че тука 90% от хората седят и разправят "аз не си падам по такива", "никога не бих ходила с такъв", "тези хора ме отвращават" и т.н. #-o

първо правило в живота: НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА!!!

живота е пълен с изненади, а на всичкото отгоре и любовта е сляпа.
пък и... как да го обясня, че да ме рязберете... всеки си има своите добри и лоши черти, но просто някои хора си затварят очите за добрите и виждат само лошите.
имаше една много хубава мисъл... "И Господ ми каза: "Има хора, които обичат силно и искрено, но не могат да го показват""

ХОРА, във всеки човек ИМА добро... просто трябва да бъде намерено

Denzel
12-18-2007, 18:47
аз все си харесвам нормални момчета, които са свестни и възпитани, но просто ме е срам да им кажа и просто се надявам един ден те да ме забележат, само дето все ги изпускам и за тях се хващат момичета, които не ме превъзхождат по нищо, просто обаче съм мн срамежлива че да кажа на някое момче че го харесвам! А тези т.н. "боклуци", които аз познавам, повечето от тях ме мразят по необясними причини то и аз ги мразя де!Отврътително непоносими са. Едно момиче би се хванало с тях единствено за да се изфука, да се покаже че уж е от "готините, елита", а всъщност изглеждат толкова пропаднали. Но и момчетата(тези които са свестни) понякога ме дразнят. Тръгнат с някоя к***а, размотават се с нея, тя ги реже после се събира с тях и така постоянно! Сега един мой приятел(много свестно момче) тръгна с една к***а, тя го размотаваше непрекъснато, той я е виждал с мн по-големи момчета от него да се целува, но си трае.Ту тя го отрязваше и късаха ту се събираха, все тя решаваше и сега пак скъсаха и ако пак се съберат вече ще го убия тоя! Не стига че толкова време ми е говорил и страдалза нея накрая да страда още! Обеснете ми го момчета това, защооо? вместо да се запознаете да си говорите и да станете приятели с някое мило свестно и добро момиче, ставате гадже с някоя кифла, дето твърдите че обичате, но виждате все пак как тя ви размотава и как ви се подиграва!
Как ги мразя тези тъпи курвички, не е истина... Дразни ме най-много, че повечето представляват малки момченца, които се правят на курви, просто защото е модерно сега.
Но най-виновни са точно тези, които са като момчето в примера ти. Той може да е "душица", както се казва, но е със слаб характер... Вместо той да е мъжът, той се държи като момиченце и дава да го контролира и манипулира някаква п*тка.
Ето, гледате по улицата - движат се момичета, хванати с няк'ви малки, мършави момченца, с вдигната коса на кичури и яка с пухче... Пълни путьовци... Това са слаби момчета, комплексирани, позволяващи да бъдат контролирани от момичето... Така го разбирам аз.
Но времената се измениха тотално, сега сякаш всичко е наопаки... Което е кофти тръпка, наистина.

led_i_ogyn
12-18-2007, 19:18
Мне и аз мисля,че не съм таква.Не бих търпяла подобно унижение. :?

tesco
12-18-2007, 19:50
В природата по-слабия пол търси закрила от по-силния пол,това е и при животните,и при хората.В борбата винаги печели по-силният екземпляр.Така е било,така и ще бъде...

sasha_90
12-18-2007, 19:58
Аз пък харесвам свестни момчета.

WHAT_EVER
12-18-2007, 19:59
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ не мога да повярвам, че тука 90% от хората седят и разправят "аз не си падам по такива", "никога не бих ходила с такъв", "тези хора ме отвращават" и т.н. #-o

първо правило в живота: НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА!!!

живота е пълен с изненади, а на всичкото отгоре и любовта е сляпа.
пък и... как да го обясня, че да ме рязберете... всеки си има своите добри и лоши черти, но просто някои хора си затварят очите за добрите и виждат само лошите.
имаше една много хубава мисъл... "И Господ ми каза: "Има хора, които обичат силно и искрено, но не могат да го показват""

ХОРА, във всеки човек ИМА добро... просто трябва да бъде намерено

ei towa poslednoto mn mi haresa :) werno wyw wseki ima 4astica dobro... i sym na mnenie 4e tiq det sa nai 4isti4ki i mirni4ki sa nai-goemite gad4eta, det mislqt samo kak da te pre**at ...
harswam pi4owe det si kazwat tui det im e na akyla, ne uwyrtat mn s nekwi kompliment4eta ... swestni sa i e zabawno s tqh ... ei takiwa pi4owe ... nqmam ni6to protiw da piqt kat tatari ... tykmo 6e imam s koi da si kaja "nazdrawe"!

GregoryHouse
12-18-2007, 20:04
Тъжната истина е това Авторе...и съм свидетел на безброй такива...дрънка ти за принца на бял конд дето е изтънчен дрън дрън та пляс и се фаща с някъф як,дебеолват малоумник с пари или най малко положение...женски му работи едно казват друго правят и което е по лошото това е МАСОВА ПРАКТИКА !!!

Jaffs
12-18-2007, 20:41
Съгласна съм донякъде с автора, но не напълно.
Истината е, че моите са като избирани в библиотека и имат все един и същ недостатък - изневеряват. Уверила съм се, че няма такъв, който да не го прави или поне не съм го срещнала :-D Но е факт и че някой такива могат да се променят (имам жив пример в къщата си).
Наитина е масова практика малки момиченца да се правят на `феички` и да тръгват с тотални нещастници. Не винаги е за пари, понякога когато наистина харесваш някой се правиш, че не виждаш недостатъците му, макар за останалите да са явни :? Странно, но също факт.
Съгласна съм с GregoryHouse за принца на белия кон, но както всички знаем той не съществува, затова понякога просто го заменят с коняря или свинаря :)

`Death`Whore``
12-18-2007, 20:43
Обичам да се държат с мен като с курвичка единствено в леглото...и то не съвсем ;) Признавам си - обичам да се държат с мен мило. Но да бъде от сърце.

PLOVDIV
12-18-2007, 20:58
Ei bishop za6to misle6 4e edno moomi4e e kifla po kakvo q opredelq6 :?: :-x

Anarion
12-19-2007, 17:16
Момичетата не ги привлича това в "боклуците", че се държат като пълните селяни, а че са нахакани и непукисти и тяхната доза недостъпност ги прави по - желани. Това е, което се вижда на пръв поглед. Друг е въпросът, че като гаджета не ги бива хич и да ходят само с 1, да й обръщат внимание и да се влюбват е рядкост.