PDA

View Full Version : Момичето от класа? Побървам се, ЖЕЛАЯ Я



AddictedToTrance
12-16-2007, 19:09
Представям ви моята сладкодумна история... хъ хъ

От 2 седмици се сближих с една съученичка, с която се прибираме заедно в рейса. Нищо кой знае какво не правим с клас, или по точно да се изразя пощи не си говорим а си се усмихваме като си срещнем погледите чат пат когато се направя, че ми е студено след като съученика е отворил прозореца я питам да ли мога да се преместя до нея и до там :oops:
А като се прибираме си говориме на спирката докато чакаме рейса и сядаме един до друг но през повечето време блеем през прозореца докато трае задрастването, тук тама измисля някоя тема, че повечко време да си поговорим и идва време да слизам на спирката ми... И така до другия ден(няма комп за да подържаме някаква връзка през др време)

Давайте съвети, че на мен ми се изприщи мозъка от мислене :lol: :lol:

doktora1mw
12-16-2007, 20:03
ти си влюбен в това момиче нали ???????????????????
може би още не го осъзнаваш но е така
а подхода към момичето
1 намери начин да й покажеш че в нейно присъствие на теб ти е много по-весело , че примерно като е отсъствала от даскало е било тъпо, смотано не е имало нищо интересно а като е тя там стават базици закачате се и тн
2 започни да й правиш комплименти че й отиват дрехите ,че един вид грим не й отива а друг да(няма да задълбавам за гримове че не разбирам ама се досещаш нали ...?!?) ,че като направи някое изражение е много сладка(но не е задължително да е така)
3 ако й кажеш че й отиват тия дънки и тая блузка и ако забележиш че тя носи точно тия дрехи(ама като й казваш че това й отива недей с недомлъвки и под носа си - кажи го ясно,високо да разбере че наистина мислиш така , иначе ще реши че я харесваш но си некъв чалнат
4 ако това с дънките стане започни да я изпращаш до тях , ако не си в нейната посока кажи че трябва да идеш до един приятел и го направи поне няколко пъти да й направи впечатление че ти харесва да си с нея
но ако имаш някаква работа бъди с нея поне докато пресечете улицата


Успех
ако нещо не си разбрал пиши едно лично и аз ще ти отговоря в темата

rauchen
12-16-2007, 20:48
говорете си за нещата които ви свързват а сега това е училището :P

koalka
12-16-2007, 20:54
Що не я поканиш да излезе някой път?Щом имаш интерес къв нея, няма лошо.Пък и има телефони, компа само разваля работата...

w0sh
12-16-2007, 21:03
ГОВОРЕТЕ СИ ЗА УЧИЛИЩЕ.

това беше най-гениалния съвет написван някога.

шегата настрана.

Господин фен на диабло. Той не е влюбен в нея. Ако се влюбваш в някого така то следва, че ти трябва повечко внимание.

Той е привлечен, вероятно. В този случай се казва.
Искаш ли да се видим някой път на кафе/разходка/у нас(това е само в краен случай). И ако земе,че се навие пробвай със. Ми дай ми телефона си за да се уговорим.. Поне телефон има, надявам се. Или живеят в кашон.

Не и прави комплимент...... що за глупост така мязаш на най-отчаяния тип
Най-много да кажеш Днес изглеждаш мнгого добре. Абе ако е емо не знам. Те са друг вид хора.
Виж за изпращането съм съгласен. Ама все пак защо ще ходиш все при тоз приятел. просто и кажи: "Ще те изпратя до вас" Не е трудно няма да ти се разложат месата тот тез думи.
и освен това. щом ти е съученичка може и да говориш с нея и по време на междучасията. Може и да ходиш с нея да пушите(ако сте пушачи)
Та тфа беше моето мнение.
И както казвам всеки път: "мъж си затова се дръж като такъв" Не си женчо нито педал.

vodolei4e_m
12-16-2007, 22:32
of hormoni, hormoni, neka poznaq - ti si 8 klas i si v novo daskalo s nov klas.... napalno poznato, moga da ti kaja samo da ne se zanimava6 sas sau4eni4ki .... baq "brada" e (t.e. kofti) posle sled kato skasate

Valento
12-17-2007, 05:17
Що не я поканиш да излезе някой път?Щом имаш интерес къв нея, няма лошо.Пък и има телефони, компа само разваля работата...
Както каза колежката компютъра само разваля работата там ще се усмелиш и ще и кажеш всичко каквото изпитваш към нея!Разходка ти препоръчвам консултирай се за учебната дейност демек да ти помогне за нещичко ей такива прави се на срамежлив някои момичета обичат срамежливи момчета и така!Успеххх братленце \:D/

Valento
12-17-2007, 05:18
of hormoni, hormoni, neka poznaq - ti si 8 klas i si v novo daskalo s nov klas.... napalno poznato, moga da ti kaja samo da ne se zanimava6 sas sau4eni4ki .... baq "brada" e (t.e. kofti) posle sled kato skasateА ти си супер тъп и много дразниш говориш пълни глупости и в форума СЕ ПИШЕ НА КИРЛИЦА! :-x

doktora1mw
12-17-2007, 06:59
of hormoni, hormoni, neka poznaq - ti si 8 klas i si v novo daskalo s nov klas.... napalno poznato, moga da ti kaja samo da ne se zanimava6 sas sau4eni4ki .... baq "brada" e (t.e. kofti) posle sled kato skasateА ти си супер тъп и много дразниш говориш пълни глупости и в форума СЕ ПИШЕ НА КИРЛИЦА! :-x

:D :D :D :D

Ifan4o
12-17-2007, 11:22
Що не я поканиш да излезе някой път?Щом имаш интерес къв нея, няма лошо.Пък и има телефони, компа само разваля работата...

оф така е и стия PC-та толко сме се обезличили,че не е истина

AddictedToTrance
12-17-2007, 11:32
Благодаря за мненията до сега, аз исках съвет а не някакви си отворковци да ми многознаят с "Толкова ли си задръстен" "of hormoni, hormoni, neka poznaq - ti si 8 klas i si v novo daskalo s nov klas"

-Мога мога да завържа и както по горе в първия ми пост съм го направил ама нема кой да чете не тва ми е проблема за който искам съвети...
-9 клас а относно хормоните, ти тях ги остави на страна ако ще казваш нещо кажи нещо което да ми е от помощ а това определено не е...

w0sh... Имам телефона и, но съм си един голям глупак :oops:
а иначе само тя пуши. Идеята ми допада но ходят всички съученички заедно а като отида при тях ще почнат едни разговори и няма да ме оставят на мира.
yaggi_v-power... Не съм такъв брат ми, при мене няма комплименти(освен ако найстина ме впечатли) но всеки ден виждам от хубави по хубави закво да я лъжа като и тя самата си го знае [-X [-X

MiMcHeToOo
12-17-2007, 12:03
Що не я поканиш да излезе някой път?Щом имаш интерес къв нея, няма лошо.Пък и има телефони, компа само разваля работата...

оф така е и стия PC-та толко сме се обезличили,че не е истина

абсолютно ..

rauchen
12-17-2007, 14:09
по-точно за това как е и познатите от даскало а не за ученето абе говорете си за квото намерите мисля,че това беше и въпросът

AddictedToTrance
12-17-2007, 14:59
Чайка, не си говорим за общите приятели защото единствените общи са съучениците. Тя е за първа година в това училище дори в този град...
А и ме привлича това, че е различна... До 1-2 години ще е същата като повечето кифли в градчето... :lol:

shivacheva
12-17-2007, 15:28
Да,трябва да и покажеш,че ти е приятно с нея...Темите може и да са общи-музика,филми и т.н.Отпусни се и виж дали ще излезе нещо... :)

В кое училище си? (ако искаш кажи,разбира се...) :)

wasntme_
12-17-2007, 19:11
Що не я поканиш да излезе някой път?Щом имаш интерес къв нея, няма лошо.Пък и има телефони, компа само разваля работата...
Както каза колежката компютъра само разваля работата там ще се усмелиш и ще и кажеш всичко каквото изпитваш към нея!Разходка ти препоръчвам консултирай се за учебната дейност демек да ти помогне за нещичко ей такива прави се на срамежлив някои момичета обичат срамежливи момчета и така!Успеххх братленце \:D/

:shock: az ne trqbva da sam momi4e zna4i... priqtelkite mi i te ne sa momi4eta :idea: interesno se poly4i bace... ::: de go pro4ete tva 4e momi4etata obi4at sremejlivcite napray ti sa 4yda :? osven tva momi4eto e sramejlivo qvno - izvinqqm se sedqt v avtobysa i zqpat prez djama :D naite li pak kolko 6e si sedq na mqstoto az ei tei... nezavisimo dali haresvam mom4eto... abeeeee... sramejlivostta e tapa :!: btw nqkoi na gore be6e predpolojil 4e avtora na temata e 8mi klas - +1 :lol: pravi sme nali nali nali? a? A? :smt001

Denzel
12-17-2007, 20:35
Хах, добре, че никой тук не даде "съвета" - "Бъди себе си!"...
Запомни едно - ти си мъж. Мъж, а не п*тка. Съвсем нормално е да имаш такива чувства към жените/момичетата и няма абсолютно никаква причина да се притесняваш или срамуваш. Това ни е в природата, защо да се срамуваш от този факт?

Още едно съветче - не й казвай директно на първата среща за своите чувства към нея. Просто й намекни за това, че ти е приятно в компанията й, а и ако тя не е глупава, сама ще се сети.
Ако ти се лигави - намекни й да престане... Дееба, ти си сериозно момче, не ти се иска работа с лигаво момиченце, нали?
Пробвай се да измисляш готини теми, да вкарваш чувство за хумор, момичетата го обожават...

Казах ти вече, а и други го казаха - не й прави супер комплименти, не изливай чувствата си веднага...

Накратко написано, но се надявам да ти помогне. И бъди мъж като мъж. ; )

Freeminded
12-17-2007, 21:25
Прекалено много мислиш за секс докато сте в задрствания, нали? :-D
Еми заговори я някой път, когато пътуването се очертава дълго заради задръстване и току виж, некой път те покани да слезеш на нейната спирка и да отидете у тях... 8)

AddictedToTrance
12-18-2007, 10:50
Благодаря за помоща, няма нужда от повече поне в тази тема... :---)