PDA

View Full Version : май допуснах грешка ;(



sad_forever
12-16-2007, 19:41
здравейте. знам че ще ви прозвучи налудничево но въпреки критиките който очаквам от вас ще го споделя.

значи запознах се с един човек който е с 20 години по голям от мен.аз съм на 17 и да си кажа честно хлътнах по него.. стигна се даже до секс..сега незнам какво да правя.объркана съм.. моля ви кажете ми какво да правя. 8-[ :-& :-k

П.С благодаря предварително

Oriqna
12-16-2007, 19:51
:shock: да ти кажа според мен нещата няма да са розови за дълго ако останеш с него защото 20 год. са си много има разминаване и в мисленето и в поведението и в целите на хората с такива големи разлики извиняваи ама тои може да ти е баща...замисли се добре над това въпреки че някои хора казват че за любовта няма граници...

anSsito
12-16-2007, 19:57
Олеее... ти наистина си допуснала грешка,ама поне май си я осъзнала. А иначе е по добре да прекратиш всичко свързано с него. Не мисля,че трябва да се чувате и виждате по каквито и да е причини и начини. Та ти с него само се закопаваш.,та той е... а ти си млада,живеети се и кво ли още не.. Пък и сигурно всичко е било моментно увлечение без капка разум..

MakeMeLaugh
12-16-2007, 20:03
Майко завиждам на тоя.. как 37 годишен пръч, който има сигурно около 17 годипна дъщеря е изчукал все едно дъщеря си.. младо и зелено...

Ама трябваше това да го помислиш още преди да ти го набие..

ужаЗ

Banko
12-16-2007, 20:19
Мога да кжа само 1 и съм сигурен че ще е достатъчно разликата с баща ми е 18 години ;) незнам какво искаш от този , но е време да спреш до тука :booooomb:

sweet_sorcerer
12-16-2007, 20:29
Според мен разликата в годините ви е мн голяма за да се получи.....нз....мое мнение :)

nofi
12-16-2007, 22:17
Допуснала си грешка, осъзнала си я... Нищо фатално... Не се притеснявай, просто прекрати връзката си с този човек и нека тази история да ти е като обеца на ухото, която да ти тежи цял живот. Вероятно този човек е женен и има деца, помисли и за него и не му разбивай семейството. Просто погледни себе си и своят живот и продължи напред :wink:

Barbaronka
12-16-2007, 23:12
Легни си още 1 път с него, скрий сатъра под завивката, отрежи му патката и му кажи "Ся хубаво ли ти е? Преди ти се изгаври с мен, сега аз се гавря с теб" - и ще си овъзмездена :)

\:D/

Moeto mnenie : Taka trugvat vsichki,koito sega sa lubovnici na jeneni muje!
Ne ''bii'' bashta si posle,che ima druga .. ](*,)

CragHack
12-17-2007, 09:05
Единствения проблем може да е, ако много се влюбиш. Ясно е, че няма да просъществува дълго и стабилно връзката ви, ако може да се нарече връзка в пълния смисъл на думата. И затова като се разсъхне работата ще страдаш.

Ако се абстрахираме от това обаче, ти може да имаш само полза от този 37 годишен. Покрай него ще видиш какво е да общуваш с интелигентен човек, това ще те развие много и теб. Като мислене, мироглед.

Schneeflocke
12-17-2007, 09:21
Ако се абстрахираме от това обаче, ти може да имаш само полза от този 37 годишен. Покрай него ще видиш какво е да общуваш с интелигентен човек, това ще те развие много и теб. Като мислене, мироглед.
Съмнявам се, че толкова неморален човек може да е интелигентен... За мен педофилията е възможно най-отвратителното, най-ужасното сексуално извращение. Колко ненормален трябва да си, за да правиш секс с момиченце, вместо с жена на твоите години... И колко сбъркана трябва да си, за да не си намериш момче сред връстниците си, а да търсиш дъртак... Ако моята дъщеря направи нещо подобно, няма да види мъж, докато живее под моя покрив. А мръсникът ще го удуша с голи ръце...

UnForgiving
12-17-2007, 10:46
Здравей, миличка!Аз няма да те упреквам като другите, защото напълно те разбирам, самата аз преживях нещо подобно и знам точно как се чувстваш.Ти си млада, предполагам хубава, искаш да опиташ всичко от живота, емоционално лабилна си и ето,че в един момент в живота ти се появява мъж...не момченце като повечето ти връстници, а мъж.Нормално е да си привлечена от него.Проблема идва от това, че за него ти си просто забавление.Той може да се държи супер мило с теб, да те кара да се чувстваш като богиня, НО той никога няма да погледне на теб като на пълноценна жена!Ти просто си му интересна, защото си различна от жените на неговата възраст и тръпката, която изпитва с теб не може да я изпита с никоя от жените, с които се предполага, че трябва да бъде.Не знам дали е женен, но дори да не е ти трябва да проумееш факта, че за вас няма бъдеще.Ако смяташ, че го искаш и той няма да те нарани може да останеш за още известно време с него, но не прекалявай ,НЕ СЕ ВЛЮБВАЙ В НЕГО, по-скоро се опитай да го приемеш по начина, по който той те приема теб- като нещо хубаво, различно, но краткотрайно.И когато усетиш,че вече сте взели всичко, което можете един от друг прекрати тази връзка, защото в противен случей се обричаш на много болка и проблеми! Успех :wink:

CragHack
12-17-2007, 11:47
Абсолютно същото казах и аз. Стига да не се влюбва в него може да има само полза. Ако се влюби - само ще страда.