PDA

View Full Version : мисля, че имам проблем...



acer
12-16-2007, 20:46
Значи момче съм на 20години,... направо на проблема скачам
Имам си приятелка и всеки пък щом започнем да се целуваме, някакси не, че се възбуждам много, но усещам как долу ми става много мокро,...
и ако се натискаме да речеме половин час, направо все едно съм свършил,... и ме е шубе след такова натискане тя да ме съблича за да правиме секс, ако ми набара боксерките ще има реакция от типа "малииийй ма ти свърши ли?!?!?" :neutral:

знам, че принципно е нормално да се отделя няква част като сперма, да овлажнява от възбуда, но при мен мисля, че е много.....

някой да има подобни оплаквания ?

с момичето сме от 1 година и няколко месеца вече, и нямаме толкова натисканици и любовна игра, че да става така, направо мятаме дрехите и се почваме

mokka
12-16-2007, 20:49
mi togava kuv e problema.ne se natiskaite tolkoz,mi davaite napravo po su6testvo.ina4e ne sam mom4e i ne moga da ti pomogna,sorka :D

acer
12-16-2007, 20:50
миналата седмица се скарахме много жестоко, и в дискотеката си хванах няква само да се целуваме,... значи след 15 мин, ми беше толково мокро, че го усещах цялата вечер ...

mokka
12-16-2007, 20:54
of mi ddz.pitai nqkoi frien ili idi na urolog li neznam mai taka be6e lekarq na mom4etata

acer
12-16-2007, 20:57
искам тука щото е по-"анонимно" и по-лесно не съм закъсал толкова, че на доктор да ходя, щом доса съм доживял,...
mokka без да се засягаш, но може ли да оставиш някое момче или някой по-компетентен да отговори, да не се препълва темата...
благодаря все пак

mokka
12-16-2007, 21:00
ok

w0sh
12-16-2007, 21:11
Сещам се за една рекалма.

КРА-КРА-КРАМАКРА "задръж тапата"

Tishu
12-16-2007, 21:22
препоръчвам ти по-време на любовната игра да се отпуснеш.Немисли за нищо включително и за това което ще следва след играта.Гледай да несе възбуждаш толкова много.Здържай се малко повече.Когато вече е време за действие си мисли за идващото зада се възбудиш максимално или партнюра да ти помогне.Надавям се да се получи

`Death`Whore``
12-16-2007, 21:29
препоръчвам ти по-време на любовната игра да се отпуснеш.Немисли за нищо включително и за това което ще следва след играта.Гледай да несе възбуждаш толкова много.Здържай се малко повече.Когато вече е време за действие си мисли за идващото зада се възбудиш максимално или партнюра да ти помогне.Надавям се да се получи
Освен че си неграмотен, си и идиот...да не се възбужда, обаче да не мисли за нищо странично. Как ще се натискаш с гаджето и няма да се възбуждаш?

acer
12-16-2007, 21:29
старая се винаги да се отпускам максимално, и да не мисля за нищо, просто се отпускам и се оставям на течението на играта,...
ибаче усещам как лекичко по лека се възбуждам и ми става някво мокро,... след 5мин мокрото става някво студено, и ми замръзва инструментариума (говориме в момента зимата у някое студено кафе, стая, навън)

DiTko
12-16-2007, 21:29
Аз бих отишъл на уролог. Няма нищо срамно да отидеш на лекар. Освен това той може най-компетентно да се изкаже, ако имаш проблем. Иди просто ей така, профилактично.

Tishu
12-16-2007, 21:40
препоръчвам ти по-време на любовната игра да се отпуснеш.Немисли за нищо включително и за това което ще следва след играта.Гледай да несе възбуждаш толкова много.Здържай се малко повече.Когато вече е време за действие си мисли за идващото зада се възбудиш максимално или партнюра да ти помогне.Надавям се да се получи
Освен че си неграмотен, си и идиот...да не се възбужда, обаче да не мисли за нищо странично. Как ще се натискаш с гаджето и няма да се възбуждаш?

Е какво.Лесно може да се натискаш с някоя и да несе вазбуждаш.Все пак тези неща човек сам ги контролирва ....

`Death`Whore``
12-16-2007, 21:42
...и ти без да мислиш за нищо възбуждащо, можеш да кажеш: "Сега ще се надървя" и да се надървиш? 8-)

Tishu
12-16-2007, 21:45
Добре ето ситуацията.
Намислил съм да го правя с приятелката си.
Започваме да се натискаме.
Аз контролирвам нещата и знам кога ще пристъпя към действие и решавам кога точно да отдам мислите си напълно на това ...

`Death`Whore``
12-16-2007, 21:46
...а през останалото време мислиш за проблемите в работата?

А защо например...просто като идея...не се отпускаш? С подобни сдържания не ми се мисли за сексуалния ви живот.

Tishu
12-16-2007, 21:50
оффффф несъм казал да мисли за нещо друго ,а просто да немисли за нещата които ще стават (полов акт и т.н.).Просто лично моето мнение е че трябва да е максимално отпуснат.Човек трябва да се освободи от всякакво напрежение и мисли и това е ...

`Death`Whore``
12-16-2007, 21:56
Интересно как няма да мислиш за това, след като ЛЮБОВНАТА ИГРА Е ПРЕЛЮДИЯТА НА СЕКСА! Точно там е идеята - да се отпуснеш и да се отдадеш на усещанията.

`Death`Whore``
12-16-2007, 22:04
Прости правила в малоумен форум, пълен с тийнейджъри и с админ, който е по-тийн и по-зле от тях?


По-полека с нападките към форума. Никой не те кара да го посещаваш и след като е мълоумен за тебе не виждам какво правиш тогава ти тук. да не говоря за обидата към админа!!!!
krem4et0

acer
12-16-2007, 22:06
благодаря, че ми осрахте темата, очаквах компетентни изказвания по проблема, а не глупостите на деца, които явно си нямат друга работа, а трупат ли трупат мнения под формата на спам, и отчайват хора като мен които поради една или друга причина им е неудобно да отидат до лекаря и затова търсят помощ тук във форума!!!
от този пост нататък очаквам мнения само по темата и особенно на един въпрос:
НА НЯКОЙ СЛУЧВА ЛИ МУ СЕ ТОВА НЕЩО ПОНЕ МАЛКО ?

nofi
12-16-2007, 22:07
До колкото разбрах притеснението ти идва не толкова от това че се мокриш, а от това, че приятелката ти може да разбере. ДА ти кажа от моята женска гледна точка-на мен не би ми направило впечатление, само бих се зарадвала че възбуждам момчето си толкова :-)

`Death`Whore``
12-16-2007, 22:10
благодаря, че ми осрахте темата, очаквах компетентни изказвания по проблема, а не глупостите на деца, които явно си нямат друга работа, а трупат ли трупат мнения под формата на спам, и отчайват хора като мен които поради една или друга причина им е неудобно да отидат до лекаря и затова търсят помощ тук във форума!!!
от този пост нататък очаквам мнения само по темата и особенно на един въпрос:
НА НЯКОЙ СЛУЧВА ЛИ МУ СЕ ТОВА НЕЩО ПОНЕ МАЛКО ?
1. Не съм дете.
2. Пак заповядай.
3. Твоята тема е безумно смислена - питаш тийнейджърите дали им се е случвало такова нещо...като че ли ако им се случва, ще означава, че е нормално.

Тишу, няма да коментирам неграмотни мнения.

acer
12-16-2007, 22:37
сметнах, че тук ще е най-подходящо да питам, защото сайта е предимно за тинейджъри, а и раздела обхваща темата за секс-а...
ако някой има проблеми, притеснения относно нещо, да се сподели и евентуално да се получи някакъв вид кореспонденция със съфорумниците, да се изкаже всеки по някакъв начин,...

значи на момичето от цитата му правя евалата, дори и да няма идея каква е причината и дали е нормално, дава ми някаква утеха (единствения смислен пост до момента)


До колкото разбрах притеснението ти идва не толкова от това че се мокриш, а от това, че приятелката ти може да разбере. ДА ти кажа от моята женска гледна точка-на мен не би ми направило впечатление, само бих се зарадвала че възбуждам момчето си толкова :-)

nofi
12-16-2007, 22:57
сметнах, че тук ще е най-подходящо да питам, защото сайта е предимно за тинейджъри, а и раздела обхваща темата за секс-а...
ако някой има проблеми, притеснения относно нещо, да се сподели и евентуално да се получи някакъв вид кореспонденция със съфорумниците, да се изкаже всеки по някакъв начин,...

значи на момичето от цитата му правя евалата, дори и да няма идея каква е причината и дали е нормално, дава ми някаква утеха (единствения смислен пост до момента)


До колкото разбрах притеснението ти идва не толкова от това че се мокриш, а от това, че приятелката ти може да разбере. ДА ти кажа от моята женска гледна точка-на мен не би ми направило впечатление, само бих се зарадвала че възбуждам момчето си толкова :-)
Радвам се че успях да ти помогна поне малко, но да ти кажа сега какво си мисля. Както при всяко момиче е различно какво количество влагалищни секрети ще се отделят при възбуждане така и при момчетата сигурно е индивидуално. Да ти кажа и аз съм имала случаи само от натискане да ми е толкова мокро че цяла вечер правх джвак-джвак докато вървя. :oops:

samonervi
12-16-2007, 23:34
Ами това е съвсем нормално.На моя приятел също му става тка акто се възбуди много и аз лично много се кефя.Не се притеснявай приятелкатата освен да се радва друго няма да направи :)

vodolei4e_m
12-16-2007, 23:56
tai na men ne mi se e slu4valo v takava situaciq , no ina4e mi se e slu4valo leko da se "podmokrq" no ne i da go use6tam cqla ve4er da mi e nepriqtno i t.n., mislq 4e trqbva da izpolzva6 nqkakvi lekarstva ili tam kvi bqha det gi reklamirat po eroti4en butik po TV-to i t.n. no naistina nai uda4niq variant e urolog

stefko89
12-17-2007, 02:43
nai-dobre kaji na priqtelkata si za tova vse pak hodite ot 1 godina. Sas sigornost 6te te razbere 8) :-({|=

acer
12-19-2007, 08:54
казвал съм и, и според нея е нормално, но чувството е наистина неприятно, натискате се, подмокряш се и ако тръгне да ти сваля бельото - някво мокро,.... става ми неудобно....
оня ден се натисках с някво друго момиче, - същата работа....

много ми е кофти така

nofi
12-19-2007, 10:45
казвал съм и, и според нея е нормално, но чувството е наистина неприятно, натискате се, подмокряш се и ако тръгне да ти сваля бельото - някво мокро,.... става ми неудобно....
оня ден се натисках с някво друго момиче, - същата работа....

много ми е кофти така
Абе момче, ти колко приятелки имаш и с колко си се натискаш ей така? Значи една приятелка до колкото разбрах от постовете, скарали сте се и ти си хващаш курветия от дискотеката, оня ден пак с някаква си се натискал... #-o Не се ли чувстваш малко неудобно? ](*,)

krem4et0
12-19-2007, 10:50
Просто си сваляй боксерките сам.............А и си с нея над 1 година-кажи й, че те възбужда и не си свършил. толкова ли не си приказвате?

Ifan4o
12-19-2007, 11:50
според мен си е абслолютно нормално и то погледната от физиологична гледна точка . . . пък нз :neutral:

Ifan4o
12-19-2007, 11:54
tai na men ne mi se e slu4valo v takava situaciq , no ina4e mi se e slu4valo leko da se "podmokrq" no ne i da go use6tam cqla ve4er da mi e nepriqtno i t.n., mislq 4e trqbva da izpolzva6 nqkakvi lekarstva ili tam kvi bqha det gi reklamirat po eroti4en butik po TV-to i t.n. no naistina nai uda4niq variant e urolog

няма ли да се научиш да пишеш на кирлица мн се дразна :smt013 :smt013 :smt013 кфо си мислиш като си захапал тая сламка на снимкатаа дззба :-x :-x :-x

acer
12-19-2007, 14:09
значи с въпросната късаме почти всеки месец от няколко месеца насам и има периоди в които от по една седмица съм "уж" свободен и се натискам където ми падне,.... а тая от оня ден не е нищо особенно, нещо тя ми се натягаше и докато я изпращах се целувахме малко, а е момиче което не ме привлича по никакъв начин - краен резултат - мокричко

Bousz
12-19-2007, 14:42
I az sam taka :oops: :P da si kaja 4esno ama spox ne e seriozno \:D/