PDA

View Full Version : КОЛЕДА !



nevidim
12-16-2007, 21:28
сега ще ви позанимавам с един доста банален вапрос, но просто няма как таи като вече коледа чука на врата .. и се замислих кво да подаря на приятелката си .. но нощо оригинално неми идва на ъм .. затова даите някои савети .. щв ви бада благодарен .. но имаите предвид че плюшена играчка вече подарявах .. значи хем различно хем оригинално трябва да е .. щот неми се носи от наи баналните подаръци .. еми това сега сте вие :)

RunawayLove
12-16-2007, 21:33
az bih se zaradvala na nqkakvo gerdan4e...kolie :wink: :) moje i tq da se zaradva na tova

nevidim
12-16-2007, 21:49
емм тя беше ми подарила такова нешто сас едно сарчице .. което се дели на 2 части :)

Blab
12-16-2007, 21:52
Подари й(подарете си) уикенд в провинцията.
Или пък талонче за спа ден.(за 2-ма, не да хо'и сама)
Де да знам, интереси все си има.(Примерно, аз бих искала вип карта за някой театър =D> )

CuteBaby
12-16-2007, 22:27
Хмм..и на мен винаги ми е трудно да избирам подаръци..но както казаха преди мен някое колие или пък уикенд изжън града са много добри идеи..също мойе някакво друго бижу,дамска чанта,парфюм или ако се сещаш за нещо,което тя харесва и би се зарадвала..в момента не мога да се сетя за други подараци ако се сетя ще пиша пак :wink:

Valento
12-17-2007, 05:12
Да ви имам проблемите!

butty
12-17-2007, 08:32
Здравей :) Преди няколко дни и аз само се вайках какво да подаря на прителя му и си казах какво пък толкова, каквото и да му подаря ще го хареса. Взех му едни топли кожени ръкавички, една статуйка на снежен човек (много благ) и това го опаковах в една кутия за обувки :-P като я обвих с коледна хартия и такам :)

nevidim
12-18-2007, 17:19
hora davaite saveti .. mnogo blizko koleda .. lele pomagaite :smt008

Qnchety
12-18-2007, 17:52
az bih se zaradvala na nqkakvo gerdan4e...kolie :wink: :) moje i tq da se zaradva na tova

Ама да не земеш да й купиш от онея пластмасовите по 1-2 лв дет ги има у зрънчовците :D

kael
12-18-2007, 18:34
ae вие недоразвити ли сте кви сте има над 100 теми само за тоя месец за подаръци и сиг отще 300 поне такива що не търсите ами само пишете нови и нови теми ..... нека се направи едан тема като "любовна поезия и всеки да си спами там ккой подарък е добър

neusan88
12-19-2007, 08:54
ами ако питаш мен за подарък - първо виж в нейната стая какво има най много - някакви сувенир4ета,плюшени играчки или нещо друго!
а щом искаш нещо оригинално защо не й подариш БЕЛЬО!и някакво сувенирче!и най важното сложи картичка!