PDA

View Full Version : Май не се отпускам. Какво да правя?



tujno_kote
12-16-2007, 22:00
imam problem az sum na 17 a gadjeto mi e na 29,hodim s nego ot 6 meseca i pravih seks za purvi put s nego i sled tolkova vreme o6te se pretisnqvam kogato pravim seks da ne obirkam ne6to i nz kak da se otpysna i taka ose6tam 4e i nego go pretisnqvam i ne mojem da si izkarame hybavo vie kak bihte me posavetvali za da se otpysna

т.7
krem4et0

samonervi
12-16-2007, 23:41
Не е нужно да пиеш.Просто си пуснете музика,и си повтаряй,че няма нищо страшно,че всичко ще е ок и няма да имаш проблем.И аз отначалото много се притеснявах въпреки,че ходехме от доста време,но после се отпуснах,махнах всички задръжки и секса си беше ок

Valento
12-17-2007, 05:05
Не е нужно да пиеш.Просто си пуснете музика,и си повтаряй,че няма нищо страшно,че всичко ще е ок и няма да имаш проблем.И аз отначалото много се притеснявах въпреки,че ходехме от доста време,но после се отпуснах,махнах всички задръжки и секса си беше ок и аз така мисля ако се напиеш знаеш ли какви могат да бъдат последствията майка на 17 18 години (да не дава господ) и ако си имате доверие и се обичате не трябва да се притесняваш ти най-вече :) спокойно нормално е все пак е на 29 има малко разлика в годинките ама да не ти прави впечатление ;) Айде карайте го по спкойно :-$

SilverAngel
12-17-2007, 06:45
Просто си се отпусни... не ни питай как! Мисли за мига и готово.... то мъжете като са възбудени мислиш ли че помнят нещо ??? Айде успех :-)

Magician
12-17-2007, 11:02
imam problem az sum na 17 a gadjeto mi e na 29,hodim s nego ot 6 meseca i pravih seks za purvi put s nego i sled tolkova vreme o6te se pretisnqvam kogato pravim seks da ne obirkam ne6to i nz kak da se otpysna i taka ose6tam 4e i nego go pretisnqvam i ne mojem da si izkarame hybavo vie kak bihte me posavetvali za da se otpysna

Бъди егоист. Прави го за себе си. Това ще му хареса и на него. \:D/

tujno_kote
12-17-2007, 14:43
mersi mnogo za mneniqta,koito dadohte

FrApEeE
12-17-2007, 16:42
Скъпа повярвай ми няма за какво да се притесняваш просто се отпусни и не мисли как правиш нещата нормално е той да има повече опит на тези години а ти тепърва да се учиш дори и да не правиш нещата перфектно с малко помощ от негова страна всичко ще стане идеално.По-лошото е да се притесниш и да си напрегната опусни се и всичко ще дойде от само себе си. успех \:D/

krem4et0
12-19-2007, 11:54
Спиш с някой, а се притесняваш от него........хм, дали сте достатъчно близки наистина?

Baileys
12-20-2007, 19:27
ti si izberi mz,poza i mqsto za seksa pyk te drugoto ti go kazaha... otpusni se i se otdai na udovolstvieto :smt110

foxy-to
12-20-2007, 19:59
Спиш с някой, а се притесняваш от него........хм, дали сте достатъчно близки наистина?
vze mi dumite ot ustata. spored men darjanieto ti ne e normalno. ne6to ne se vrazva ne moje da se pritesnqva6 4ak tolkova. ili ti mn si izbarzala s1s seksa s nego ili vrazkata vi ne e nikak seriozna, 4e da se pritesnqva6 tolkova mnogo.

minava6t 4i4ko :)
12-20-2007, 20:14
:) не се притеснявай бъди себе си, ако го харесваш, обичаш изрази го но не му мисли много /мисълта е враг на действието, а за секса си е важно човек да се чувства непринуден, да бъде спонтанен/ , сподели с него какво ти доставя удоволствие, радвайте се един на друг и толкоз....виж ако и двамата сте решили да записвате някое филмче с цел пробив в ХХХ movies тогава и двамата ще се нуждаете от нашите , а и от на други мнения и съвети.

AmbeR
12-21-2007, 01:41
Не е нужно ние да ти даваме съвети щом досега не си успяла да се отпуснеш значи всичко,което пишем тук няма да ти е от полза...Според мен доверието в една връзка е водещото,гоовори с него,споделяйте си всичко,което мислите по темата или дори извън нея и си мисля,че когато си достатъчно уверена в този човек,няма да се притесняваш и да му окажеш честта да правите невероятен секс :) (Ех изказах се малко поетично,но както и да е дано да съм помогнала)
Успех :-)