PDA

View Full Version : Пъпчици по срамните устни!!!!!!!!!!!!



malkata_posh
12-17-2007, 04:41
Zdraveite na vsi4ki, imam golemi pritesneniq....dnes dokato si vzimah du6, napipah okolo 6 malki pupki(po tvurdi ot pupki) na ednata strana na sramnite si ustni, ubdena sum 4e ne e ot brusnene, pls znaete li kakvo moje da e???????????????????????????????????Mnogo sum upla6ena!!! 8-[

Valento
12-17-2007, 05:54
Ами кажи как изглеждат...може да са папули.Я по-добре да ти ги снима да кажеш как да се оправи момичето! :razz:

Ou7taControL
12-17-2007, 07:34
Ами кажи как изглеждат...може да са папули.Я по-добре да ти ги снима да кажеш как да се оправи момичето! :razz: napravo da si dade adresa za pregled na jivo, a? hahah :razz:

Oriqna
12-17-2007, 07:50
днес е понеделник личния лекар маи работиии.... :wink:

Valento
12-17-2007, 09:32
Ами кажи как изглеждат...може да са папули.Я по-добре да ти ги снима да кажеш как да се оправи момичето! :razz: napravo da si dade adresa za pregled na jivo, a? hahah :razz:
Вие на колко сте?На 8?9?Момичето има проблем,някои хора се опитват да и помогнат,други се опитват да стават интересни,чрез постването на морално и психически задръстени мнения...Глупаво!И ти ли си лекаря който ще я излекува ХА ХА ХА не ме карай да ти се смея на тъпащината много ми дойде! 8-)

pitan4icata
12-17-2007, 13:44
predpolagam 4e iska6 nqkoi s podoben ili napravo sa6tiq problem da moje da si dade menieto kak se e opravil s tova, no tyi kato edvali 6a se nameri takav ..
moq savet e da otie6 na genekolog za da 4ue6 kompetetntno menie(ne e stra6no otiva6 do li4niq za napravlenie i toi te pra6ta ako nqma6 18 e bezplatno)
a btw otkade znae6 4e ne ot brysnene (ili tam kakto se obezkosmqva6 ako vaob6te go pravi6..)?

malkata_posh
12-18-2007, 05:31
Hora pls ne se buzikaite, ne6tata izglejdat seriozni, postavete se na moe mqsto.... :cry:

Seducti0n
12-18-2007, 16:44
Здравей,мила.От нас можеш да получиш само някакво напътствие,но ние не сме лекари(гинеколози) за да те излекуваме.
Недей да отлага, отиди на преглед,искрено се надявам да не е нещо сериозно.

Полов живот водиш ли?Ако-да,може да е някаква инфекция,може да ти е нарушено нивото на "РН",може съставките на някое измиващо средство да е раздразнило кожата върху срамните ти устни.Дай повече информация,поне за момента може само морална подкрепа да ти дадем.Колкото и да ни се иска няма как да разберем какво ти има.

П-С-Спрете с излишните коментари по темата. :wink:

Valento
12-18-2007, 17:03
Сигурно не правиш разлика м/у съвет и лечение,но на възраст като твоята е често срещано явление :)Абе ти големо дупе се извади на живо дали ще си толко смел бе!Да не стане такаче да те бият така че да не може да съере цела часовникарска бригада!
ПП отиди на генеколог SWASTICA е тъп и се мисли за много умен!Дано всичко е наред :)

Seducti0n
12-18-2007, 17:17
Valento-Помолих да прекратите с раздорите.Ако толкова имате какво да си кажете,използвайте ЛС.Не случайно съществуват, като опция. :wink:

За всички е ясно,че момичето няма да се размине без преглед.Тя просто помои за помощ,за съвет....

_butterfly_
12-18-2007, 19:01
Най-вероятно е инфекция, ако са групи воднисти мехурчета около влагалището и усещащ болка в тази областите при допир може да е генитален херпес, предава се по полов път. Естествено това което написах е просто уточнеие, може проблемът ти да е друг, но те съветвам ако не изчезнат пъпчиците-гинеколог.

malkata_posh
12-19-2007, 05:24
Iskrenno vi blagodarq za suvetite, i predpolojeniqta!!!Molq se da ne sa genetalni bradqvici :( no utre imam 4as pri genekolog, samo se pritesnqvam za tova 4e ne sum v Bulgaria, i tuk doktorite moje da ne sa zapoznati sus su6tite bolesti kato tam,no dano vsi4ko da e nared, i mejdu drugoto da vodq polov jivot, to4no tova nai-mnogo me trevoji! E pak mersi na vsi4ki, VESELI PRAZNICI!!!!