PDA

View Full Version : проблеми след преинстал.. плс спешно!



pitan4icata
12-17-2007, 11:43
абе хора оня ден ми преинсталнаха видовса(един фр ама яжно не ги разбира6е мн добре) и ся не мога да свалям нищо от нета ,не мога дори антивирусна да си истална + тва и нямам звук

samonervi
12-17-2007, 12:05
еми то с компютъра по принцип вървят едни дискове с настройки за видео карта и звук и разни по необходиме програми,кодеци и т.н.То след преинсталиране тези неща отново трябва да се инсталират ,ако той не го е направил викни го пак да си довърши работата.Че и на мен така един френд ми го преинсталира,пък после и аз нямах звук и го отнесох на поправка и те ми обясниха

pitan4icata
12-17-2007, 12:23
a dali teq ne6ta ne moga da si gi drapna ot neta nqkade.. smisal takav da ne sa ot disk mi da si gi svalq teq driveri li s akvo sa tam....?

WILD__BOY
12-17-2007, 16:09
1. Намери си драйвърите
2. Напиши си настройките за LAN-a
3. Не прави неща, от които не разбираш грам. Първо се запознай с материята и после се занимавай с нея

MajeStic
12-17-2007, 20:51
абе хора оня ден ми преинсталнаха видовса(един фр ама яжно не ги разбира6е мн добре) и ся не мога да свалям нищо от нета ,не мога дори антивирусна да си истална + тва и нямам звук

Aнти-вирусната си я дръпни като .exe или .zip разширение, защото други няма да ти тръгнат преди да си записала архиватор.

Трябва да си разбереш каква ти е звуковата карта и да си намериш драйвър. Предполагам е вградена и трябва да запишеш някой AC'97 драйвър за звука.

Mimo92
12-17-2007, 23:27
1. Намери си драйвърите
2. Напиши си настройките за LAN-a
3. Не прави неща, от които не разбираш грам. Първо се запознай с материята и после се занимавай с нея
това направи.. и наи добре следващия пат някои като ти преинстал уиндоуса го караи тои да ти инстал драиверите после

golf_5_r32
12-19-2007, 20:51
мн ме радват лапетата дето пипат там дет не им е работата :D но иначе само с драйвъри се опрая работата и трябва да напишеш IP-та и тем подобни после зависи на какъв нет си :) и успех в начинанието