PDA

View Full Version : Любовта ме убива.................



ice_f90
12-17-2007, 12:24
Любовта ме убива ..... незнам но тя ме убива нарянявам тези които ме оби4ат разбивам сърцата им а този който оби4ам има друга и е с нея незнам дали имам 4увства и към него т.е. няма 4увства към него но ми е приятел и го оби4ам искам да срешна 4овека който ще ме оби4а истински и аз него , но дали той саществува незнам ...... сякаш съм забравила как се да се влюбя и да оби4ам но мее и страх да не разбият сърцето ми пак както и до сега имам надежда но и тя ве4е е малко... просто незнам как а аз определено знам какво искам от живота

MiMcHeToOo
12-17-2007, 12:29
Стой си сама тогава като те е страх.. Никой не може да ти помогне..

led_i_ogyn
12-17-2007, 12:29
Я по-ведро.Не мога да разбера отговор ли очакваш да получиш или мнение или какво?Ще намериш човек, който да те обича и ти да го обичаш.Стига с тея глупости... #-o

Sweet__Dream
12-17-2007, 12:31
Ne se ot4aivai :!: Jivotut tepurva e pred teb.Nikoi ne moje da zapovqdva na surceto si.Sled kato ne obi4a6 daden 4ovek,kakvoto i da pravi toi,za da te spe4eli nqma da stane,za6toto na surceto ti e drug.Ostavi vsi4ko na sudbata i na nastroivai otricatelno.Misli pozitivno i vsi4ko 6te se upravi.Jelaq ti mnogo 6tastie...I..gore glavata.. :) :wink: \:D/

kael
12-17-2007, 13:00
този който оби4ам има друга и е с нея незнам дали имам 4увства и към него т.е. няма 4увства към него но го оби4ам искам да срешна 4овека който ще ме оби4а и аз него епя яс по гуляма двусмислицъ ни бях чйел уа

Violenza
12-17-2007, 16:55
този който оби4ам има друга и е с нея незнам дали имам 4увства и към него т.е. няма 4увства към него но го оби4ам искам да срешна 4овека който ще ме оби4а и аз него
Е т'ва ся е КУЛТОВО! :D
Бих си го сложила в подписа, ама нямам място...

П.П. Като почнете с тия изказвания от типа "любовта ме убива.." " не мога да живея без него! бих умряла за него"..
еех..

Lashes
12-17-2007, 17:58
абе и на мен мн пъти ми е ставало кофти...да нз какво да правя...да се чудя дали наистина има такова жовотно Любов...ама след време се съвземам и продължавам напред..никога не се обръщам назад и гледам да не повтарям същатата грешка както преди...и гледай по ведро на нещата ;) Успех ;-)

koalka
12-17-2007, 18:46
Не изпитваш само приятелски чувства към този твой приятел, щом не искаш да е с нея, ревнуваш и т.н.В какъв смисъл нараняваш тези, които те обичат?Умишлено ли?Защото ти не си виновна, ако не изпитваш същото, което те изпитват...Понякога любовта не е споделена, не може винаги да е така, както ние искаме, но пък всяко зло- за добро.