PDA

View Full Version : Earthlings



CaSsIe
12-17-2007, 15:15
Моля ви изтеглете си филма"Earthlings" и се замислете какво се причинява на животните и какво ядете...
Не се препоръчва за хора със слаби нерви и за деца!!!

Mortificatiоn777
12-17-2007, 19:02
Не. Разкарай си фашизма от тук. Р.Е.Т.А. са шибани лицемери и не знаят за какво говорят. Ще ям месо, докато не умра.

Saymon90
12-17-2007, 19:25
Не се препоръчва за хора със слаби нерви и за деца!!!
Тогава, защо го препоръчваш в тийн форум?!

Mortificatiоn777
12-21-2007, 09:55
http://video.google.com/videoplay?docid=-6176563723666627529&q=earthlings+bulgarian&total=3&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0


Ето ви го филма, със субтитри е. :) Продължителността е около час и половина. :) И не, няма да стана вегетарианец.

Jus7m3
12-21-2007, 13:07
http://video.google.com/videoplay?docid=-6176563723666627529&q=earthlings+bulgarian&total=3&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0


Ето ви го филма, със субтитри е. :) Продължителността е около час и половина. :) И не, няма да стана вегетарианец.

Ти си много умопобъркан човек! Само си противоречиш. Сериозно,върви на психиатър... само като ти гледам подписа....

Mortificatiоn777
12-21-2007, 16:53
http://video.google.com/videoplay?docid=-6176563723666627529&q=earthlings+bulgarian&total=3&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0


Ето ви го филма, със субтитри е. :) Продължителността е около час и половина. :) И не, няма да стана вегетарианец.

Ти си много умопобъркан човек! Само си противоречиш. Сериозно,върви на психиатър... само като ти гледам подписа....

:-D

Моля, те... кажи ми как си противореча.

Борат
12-21-2007, 20:48
Fuck off
Без месо не мога и 1 ден да живея!
Ще ям пържоли докато умра :evil:

Jus7m3
12-21-2007, 23:44
http://video.google.com/videoplay?docid=-6176563723666627529&q=earthlings+bulgarian&total=3&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0


Ето ви го филма, със субтитри е. :) Продължителността е около час и половина. :) И не, няма да стана вегетарианец.

Ти си много умопобъркан човек! Само си противоречиш. Сериозно,върви на психиатър... само като ти гледам подписа....

:-D

Моля, те... кажи ми как си противореча.

Mи не говоря само за това ти мнение,а за всичките,щото ти май не можеш да мислиш два пъти едно и също... а и подписа ти си противоречи с мнението тук! без ебавки - върви на психиатър!

Mortificatiоn777
12-23-2007, 12:13
http://video.google.com/videoplay?docid=-6176563723666627529&q=earthlings+bulgarian&total=3&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0


Ето ви го филма, със субтитри е. :) Продължителността е около час и половина. :) И не, няма да стана вегетарианец.

Ти си много умопобъркан човек! Само си противоречиш. Сериозно,върви на психиатър... само като ти гледам подписа....

:-D

Моля, те... кажи ми как си противореча.

Mи не говоря само за това ти мнение,а за всичките,щото ти май не можеш да мислиш два пъти едно и също... а и подписа ти си противоречи с мнението тук! без ебавки - върви на психиатър!

Дай пример на ЛС, тогава... :>

manafen_konq
12-30-2007, 13:06
Абе момиче , благодарение на месото сега ти имаш всичко - нет, Тв, ГСМ-и. Ако не са били жизненоважните протеини, които месото съдържа човешкият мозък едва ли щеше да еволюира с такива бързи темпове. Сигурно още щяхме да висим по дърветата.

CaSsIe
01-07-2008, 18:01
manafen_konq Пуснато на: Нед Дек 30, 2007 3:06 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Абе момиче , благодарение на месото сега ти имаш всичко - нет, Тв, ГСМ-и. Ако не са били жизненоважните протеини, които месото съдържа човешкият мозък едва ли щеше да еволюира с такива бързи темпове. Сигурно още щяхме да висим по дърветата.

а ти не ми говори глупости, защото тези протеини човек може да си ги набави от редица други храни...единственото, което се съдържа в месото и е важно за човешкия организъм е желязото...!И между другото не съм тръгнала да карам на сила никой нито да гледа филма, нито да става вегетарианец...тъй че айде без излишни коментари по темата...изобщо не ме интересува някой дали ще си яде месо до гроб или каквото и да е...или изгледайте филма и коментирайте тогава или просто не се трепете да си пускайте безсмислените мнения #-o [-(

theEXPLOITED
01-09-2008, 09:33
Не се препоръчва за хора със слаби нерви и за деца!!!
Тогава, защо го препоръчваш в тийн форум?!
CaSsIe МНОГО ИСКАМ ДА ОТГОВОРИШ НА ПОСТАВЕНИЯТ ТИ ВЪПРОС!!!!!
И ако можеш поне малко да разсъждаваш помисли тук ли е мястото????

CaSsIe
01-09-2008, 10:27
Пф...аз си разсъждавам перфектно....точно за това съм пуснала темата!Плюс това, се говори за по- малки деца, които виждат само лошото в тоя филм и не се замислят над нещата за които става въпрос, защото им влияе само това което виждат, не което се обяснява! Тъй че скъпа, май не аз съм тази, която не разсъждава :wink:
P.S. щом темата не ти харесва защо пишеш тук?! :?

Mortificatiоn777
01-10-2008, 19:57
Успокойте се всички! :)

Римляни 14:1-3


1Слабия във вярата приемайте, но не за да се препирате за съмненията му,

2Един вярва, че може всичко да яде; а който е слаб във вярата яде само зеленчук.

3Който яде, да не презира този, който не яде; и който не яде; да не осъжда този, който яде; защото Бог го е приел. Кой си ти, що съдиш чужд слуга? Пред своя си господар той стои или пада. Но ще стои, защото Господ е силен да го направи да стои.

CaSsIe
01-11-2008, 17:50
Успокойте се всички! :)

Римляни 14:1-3


1Слабия във вярата приемайте, но не за да се препирате за съмненията му,

2Един вярва, че може всичко да яде; а който е слаб във вярата яде само зеленчук.

3Който яде, да не презира този, който не яде; и който не яде; да не осъжда този, който яде; защото Бог го е приел. Кой си ти, що съдиш чужд слуга? Пред своя си господар той стои или пада. Но ще стои, защото Господ е силен да го направи да стои.

Лелеее.... хорааа вие добре ли сте...не съм карала никой да спира да яде месо...казах само да гледате филма, ако не искате ОК, ако го гледате после си дайте коментара и това е..от вас си зависи дали ще ви повлияят тея неща или не.... :D

Mitio_man
01-11-2008, 18:42
ми гледах го тва филмче и мога да кажа че въобще не съм природозащитник или вегетарианец,но наистина правиха много гадни неща с животните.Наистина гадно,но за съжаление истина [-(

ThunderGoddess
01-11-2008, 20:43
Абе момиче , благодарение на месото сега ти имаш всичко - нет, Тв, ГСМ-и. Ако не са били жизненоважните протеини, които месото съдържа човешкият мозък едва ли щеше да еволюира с такива бързи темпове. Сигурно още щяхме да висим по дърветата.
Това, което твърдиш е научна теория, но ми се иска да те попитам защо котките, хиените и другите месоядни животни не си строят коли и самолети? Не е ли логично щом те поемат същите жизненоважни протеини от местото като нас и те да еволюират? Развитието ни като доминиращ вид е чиста случайност. Важно е да се отбележи, че до Ледниковата епоха хората са се хранели само с растения и корени. (homo sapiens!!!!!!!. През ледниковата епоха вече не е имало толкова много растителност и хората са били принудени да ядат месо. Тоест - по природа ние сме си тревопасен вид, вегетарианци. Аз лично не ям месо, защото ме отвращава, от миризмата му ми се повръща и вкуса му е ужасн, пък и ми е жал за животните, наистина. Яжте си, но си имайте едно наум - това е много тежка храна и ще се чувствате доста по-добре без него. Казвам ви го от личен опит :)

CaSsIe
01-11-2008, 21:03
Абе момиче , благодарение на месото сега ти имаш всичко - нет, Тв, ГСМ-и. Ако не са били жизненоважните протеини, които месото съдържа човешкият мозък едва ли щеше да еволюира с такива бързи темпове. Сигурно още щяхме да висим по дърветата.
Това, което твърдиш е научна теория, но ми се иска да те попитам защо котките, хиените и другите месоядни животни не си строят коли и самолети? Не е ли логично щом те поемат същите жизненоважни протеини от местото като нас и те да еволюират? Развитието ни като доминиращ вид е чиста случайност. Важно е да се отбележи, че до Ледниковата епоха хората са се хранели само с растения и корени. (homo sapiens!!!!!!!. През ледниковата епоха вече не е имало толкова много растителност и хората са били принудени да ядат месо. Тоест - по природа ние сме си тревопасен вид, вегетарианци. Аз лично не ям месо, защото ме отвращава, от миризмата му ми се повръща и вкуса му е ужасн, пък и ми е жал за животните, наистина. Яжте си, но си имайте едно наум - това е много тежка храна и ще се чувствате доста по-добре без него. Казвам ви го от личен опит :)

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: абсолютно!

Christ
01-25-2008, 21:52
Абе момиче , благодарение на месото сега ти имаш всичко - нет, Тв, ГСМ-и. Ако не са били жизненоважните протеини, които месото съдържа човешкият мозък едва ли щеше да еволюира с такива бързи темпове. Сигурно още щяхме да висим по дърветата.
Това, което твърдиш е научна теория, но ми се иска да те попитам защо котките, хиените и другите месоядни животни не си строят коли и самолети? Не е ли логично щом те поемат същите жизненоважни протеини от местото като нас и те да еволюират? Развитието ни като доминиращ вид е чиста случайност. Важно е да се отбележи, че до Ледниковата епоха хората са се хранели само с растения и корени. (homo sapiens!!!!!!!. През ледниковата епоха вече не е имало толкова много растителност и хората са били принудени да ядат месо. Тоест - по природа ние сме си тревопасен вид, вегетарианци. Аз лично не ям месо, защото ме отвращава, от миризмата му ми се повръща и вкуса му е ужасн, пък и ми е жал за животните, наистина. Яжте си, но си имайте едно наум - това е много тежка храна и ще се чувствате доста по-добре без него. Казвам ви го от личен опит :)

Тежка храна.. пфх. :)