PDA

View Full Version : Много гадна ситуация.. :((



LitTlE_BeBsIiI
12-17-2007, 14:27
Може би вече ви е станало много досадно от мен,но няма с кой друг да си споделя това което ще Ви кажа сега.Миналите 2 дни с моя приятел бяхме заедно у нас.Мислех,че те ще са едни от най-незабравимите ни до сега,но уви,не стана така.Събота вечер аз се държах мн гадно с него...той ми се расърди и вчера се скарахме жестоко заради това.Каза ми,че никога вече няма да спим у нас...но след час два каза....майната му на всичко искам пак да спим заедно и да правим вс както до сега у вас.Но този лош спомен ще остане завинаги в него,а аз исках да е един от най-прекрасните.Ако някой има идея..как да му се реванширам нека каже.
П.С. Не давайте мнения от сорта....другия път като дойде у вас се дръж перфектно за да заличиш това,защото с него мн рядко имаме възможност да спим заедно у нас. :-# :smt022 :smt089 :smt089 :smt089 :smt090

crazy_style
12-17-2007, 14:48
ol bojee..i toz put zakvo mu se rasardi .. da ne e zagledal cickite na nqkoi kaka ot televizora :?: :?: :?: :?:
m zna4i nqam predstava toq 4ovek kak te trai tebe kato sudq po temite ti napraoo.. toq trqa da e nekav geroi ... ami nz kak da mu se revan6ira6 .. prosto misli i ne se druj kat kele6 6tot kat ti 4eta postovete imam 4uvstvoto 4e si na 13 (kolkot mene demek :lol: )

PS: sorka posta malko bezmislen ama .. da si kaja 4e nemoga da traq ve4e :)

CrazyWitch
12-17-2007, 15:38
Абе ай. Паника ;) Недей така. Аз ако всяка караница с бившия я слагах за тема, щеше да се полуши няква луда сапунка :)

KimBerLy1912
12-17-2007, 21:59
Имам чувството че си много зле :smt102 Нищо лично...в "Любов" влизам веднъж годишно,но винаги като вляза има твоя тема.. :booooomb: Уф...и се е глупост... :-x Не те познавам,нямам нищо към теб обаче просто си наистина... :-s Нямам думи...Как си изкарала с тоя човек 2 години,при положение че се впрягаш от сяка тъпа глупост..
Или порасни,или се самоубий...Честно 8)

monityY
12-18-2007, 07:19
Сама си си виновна,шо си се държала зле с него?Извини му се,с времето ще му мине ;)

koalka
12-18-2007, 07:34
Дали сте се скарали у вас или навън е все същото.Разбирам, че си искала да се чувствате добре, но просто така се е случило.Ти си се ядосала, той после, но според мен трябва да го забравите.И той ще го забрави, защото това сигурно няма да е първия път, в който се карате, нали?

Lashes
12-18-2007, 09:44
или ще го забрави или няма...споко...ама и ти пък гледай да се държиш по добре с него...горкичкия... :?

LitTlE_BeBsIiI
12-18-2007, 10:18
Престанете всички...горкичкия горкичкия.Мога да ви кажа,че за тези 2 години съм си затваряла очите и съм търпяла толкова неща до колкото не можете да броите.Никоя от вас нямаше да издържи на това държание на което издържам аз!Оная крава дето ми каза да се самоубия да отиде да си го навре в косматия гъс и да не ми се прави на мн умна.Ебала съм те курво грозна! :-x :-x :-x

Lashes
12-18-2007, 10:33
стиа си са коплексирала още повече...не си мисли че ти си страдала най много...има хора които са преживели много повече от теб ама си тряат...и си решават проблемите сами...а не да киснат само в някой форум и като стане нещо веднага да пишат няква нова тема и още по тъпа от предишната....Осъзнай се!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :-x :-x :-x

KimBerLy1912
12-19-2007, 17:01
Престанете всички...горкичкия горкичкия.Мога да ви кажа,че за тези 2 години съм си затваряла очите и съм търпяла толкова неща до колкото не можете да броите.Никоя от вас нямаше да издържи на това държание на което издържам аз!Оная крава дето ми каза да се самоубия да отиде да си го навре в косматия гъс и да не ми се прави на мн умна.Ебала съм те к***во грозна! :-x :-x :-x
Грозна е майка ти..а ти си крава 8)
Аз съм си доста умна...а ти си сдухла-казах нищо лично!Престани да се панираш от глупости...Верно си зле...
ПС:Не е учтиво да наричаш хора,които не познаваш "курви"....кофти възпитание...
Застреляй се...тва е изхода 8)
УСПЕХ!