PDA

View Full Version : Направо нямам думи



Fallen`Angel
12-17-2007, 14:52
След толкова много любов, след толкова много опити да се усети навреме и да се върне при мен, тя започна да си харесва друг и то не друг, ами най добрия ми приятел ! :-x Толкова много съм ядосан на нея, че ме лъга въпреки, че знаех и я попитах най прост въпрос. Тя каза ' уффффф не ме занимавай с тея неща ти не си човека с който ще говоря за тва '. На мен ми стана пределно ясно и бих шута на всичко свързано с нея. Бях готов със цялото си сърце за нея, а тя се подигра. Имам чувството, че колкото повече се опитвах да й покажа, че я искам, толкова повече ме болеше. Не ме интересува нищо повече свързано с нея. Толкова много лъжи и принципи наруших заради нея, че вече не знам дали съм аз ! Никога до сега не съм падал толкова ниско, както с нея така стана. Никога повече..никога повече няма да давам толкова неща, както на нея. Време е да се изправя и да продължа напред, без нея.. :evil: Защото знам, че ще ми е по добре..само се ядосвам да му е*а ма***та :evil: :evil: :evil: :evil:

crazy_style
12-17-2007, 14:57
mii .. uspeh v .. zabravqneto ... nakav vapros da ima ??
am i vsa6nost vinagi mom4etata si izbirat nepodhodq6ti momi4eta... :-s :x a za podhodq6ti se ostavqt nepodhodq6ti mom4eta :D taka de .. :) :)

hOuseE_lOver
12-17-2007, 14:57
Не си хаби нервите или си вземи една боксова круша и си изкарай ядът на нея :) :smt001 :smt003 :-({|= Няма смисъл да хадиш нерви за някоя която се е подиграла с теб и чувствата ти ( и аз съм изпадал в тая ситуация и просто тая я заебах както ти направи и въобще не съм я търсил , просто спря да съществува за мен ) Казвам ти го : няма смисъл да хадиш излишни нерви =; :smt001 :smt003 :-({|=

Fallen`Angel
12-17-2007, 15:00
Да, прави сте, но проблема е, че сме от един клас и не знам как ще й гледам физиономията още толкова много време..е дано всичко свърши бързо, защото вече 5 месеца не мога да я забравя, но то щот беше постоянно до мен. Сега когато съм сам и си гледам живота, моя собствен живот ще стане мноооого по лесно, надявам се :-x

CrazyWitch
12-17-2007, 15:13
И аз съм падала и падах ниско зареди едно момче.
Не съм си казала, че искам да нямам нищо общо с миналото ни. НЕ! Просто приеми нещата и гледай напред, но без да се озлобяваш в хората които си обичал преди или дори и сега. Не обръщай любовта си в злоба. Това е доста лош, но лесен начин. :)

Направи като мен. Живей си живота истински и си кажи, че си заслужаваш и дори да получиш пак любов, тя няма да е идеална! Ако усетиш, че нещата са идеални... превърти лентата пак, защото явно си пропуснал нещо. Това е моя лаф от не малко време. Хах..
Любовта си е любов! Тя е САМО любов. Недей се вглъбява в нея, защото ще се погубиш... както вече си я докарал до там. И аз бях като теб! И на моменти все още съм и съжалявам за което. Просто не си заслужава да страдаш за нещо което пак ще го имаш в лицето на друг :) ЖИВЕЙ СИ ЖИВОТА! ВАЖНО Е ИНТРИГА ДА ИМА! Който не те е оценил... да се чупи.

П>С> Недей прибързва със следващо момиче. Поживей си малко самичък. =) Разходки, неадекватни вечери с приятели, адекватни весери вечери с приятели хахах... Просто трябва да разбереш цаката на това животно наречено "ЖИВОТ" и да улучих синхрона...

Fallen`Angel
12-17-2007, 15:19
Наистина се загубих в тази любов, наистина се загубих в тези чувства и нереални неща. Не съм казал, че ще я превърна в омраза, ти сама го каза - продължи напред и не се сещай за миналото. Опитвал съм се адски много пъти, но тя не ме оставяше да продължа напред. Имам чувството, че тя си изигра картите точно както трябва - направи си кефа с мен, остави ме макар и да знаеше, че може да се върне при мен и имаше винаги 1 сигурен, които да умре (в буквалния смисъл) за нея - аз. Тя не го оцени, ще съжали след време сигурно, но най-вероятно ще е късно. Наистина, чрез омраза е лесния вариянт, но така е по добре и след време просто да спреш всички тези омрази и т.н. Но аз просто ще изключа, че тя съществува.. :-x

Icko_pld
12-17-2007, 15:43
Boksovata kru6a opredeleno 6te pomogne i ne se habi tolkova ima i drugi tejko e no... :) uspeh

DeepEnoughForYou
12-17-2007, 16:41
ei tui e ve kazvash si da mu eba maikata i karash napred i da ne ti puka za nqkva si tupa pikla koqto nqma da uvajava teb i 4ustvata ti i tui det pravish za neq :evil:

Lashes
12-17-2007, 18:17
намери си друга фр :) това до някъде помага ;) Успех :) а за тея нерви тренирай нещо или наистина една боксова круша ;)

Fallen`Angel
12-17-2007, 19:05
За да ме ядоса нещо толкова много, трябва наистина да е било важно и от значение. Лекоатлет съм и съм със много ама много сдържани нерви, които рядко изпускам. А изпусна ли ги веднъж, става много лошо. Продължавам напред, но със желание да я оставя, а това до сега ми липсваше..

led_i_ogyn
12-17-2007, 21:15
Няма да е първата, която те разочарова,но това което не ни убива ни прави по-силни,Нормално е да си ядосан.Просто я забрави...След време ще има друга, която да те радва и скоято да споделяш всичко.