PDA

View Full Version : Знам какъв е,но си "затварям очите"



claraa
12-17-2007, 15:07
Hi all! Pi6a tuk,za6toto sum stra6no oburkana i prosto ne znam kogo da pomolq za suvet...Moje bi za nqkoi 6te prozvu4i tupo,bezsmisleno,banalno i t.n. , no za men e problem :( Ta...da zapo4vam....zna4iii ima edno mom4e,s koeto se vijdam ot okolo mesec,kazahme si 4e samo 6te izlizame,kisses,no nikakvi vruzki...Stanahme stra6no blizki,spodelihme si mn ne6ta ot li4niq jivot....iii v edin prekrasen moment mi kaza,4e me iska za sexualna priqtelka,prosto taka,da se zabavlqvame.Nai-lo6oto e 4e se zaglejda po vsqka 2-ra,koeto mn mn mn me drazni :@

Stra6no priqtno mi e s tozi 4ovek... i prosto ne znam kvo da pravq :(

LitTlE_BeBsIiI
12-17-2007, 15:14
Виж няма защо да те дразни защото човека точно и ясно е казал,че те иска само за сексуална партниорка за да се забаблявате,а не за сериозна приятелка.Момчета със какви сериозни връзки се заглеждат,че той ли няма...

CrazyWitch
12-17-2007, 15:16
Преди да си се забъркала в големите лайна.., или бих казала още, да си се влюбила просто се отдръпни от него.

claraa
12-17-2007, 15:16
Виж няма защо да те дразни защото човека точно и ясно е казал,че те иска само за сексуална партниорка за да се забаблявате,а не за сериозна приятелка.Момчета със какви сериозни връзки се заглеждат,че той ли няма...


tva me sduhva :(

Iskam da si izlizame...no 4ak puk sex....tova e kurvensko povedenie!Ne sum kurva !

shivacheva
12-17-2007, 15:22
Виж няма защо да те дразни защото човека точно и ясно е казал,че те иска само за сексуална партниорка за да се забаблявате,а не за сериозна приятелка.Момчета със какви сериозни връзки се заглеждат,че той ли няма...


tva me sduhva :(

Iskam da si izlizame...no 4ak puk sex....tova e kurvensko povedenie!Ne sum k***a !

Щом не си го остави... :wink:

LitTlE_BeBsIiI
12-17-2007, 15:23
Ами просто му го кажи.Страх те е да му кажеш,че не искаш да правите секс щом нямате връзка нали?Страх те е да не го загубиш....познато чувство.Но просто няма как...или избираш да си курва или не.Според мен второто е по-добрия вариант.Няма смисъл да правиш нещо което не искаш единствено заради него 8)

claraa
12-17-2007, 15:33
Ами просто му го кажи.Страх те е да му кажеш,че не искаш да правите секс щом нямате връзка нали?Страх те е да не го загубиш....познато чувство.Но просто няма как...или избираш да си к***а или не.Според мен второто е по-добрия вариант.Няма смисъл да правиш нещо което не искаш единствено заради него 8)

Imenno :( Kazvam mu vsi4ko-nikvi kontakti-stradam(ne6toto ot koeto me e strah nai-mnogo) , Puskam mu,ne znam kakvo 6te stane sled tova,kazva 4e 6te si se vijdame otnovo.

FreAk`OuT``
12-17-2007, 19:39
Абе що не му теглиш една майна .. Като те иска само за сексуална приятелка да ходи да си ебе курвите ти не си една от тях (поне така казваш :lol: ) .. Не е единственото момче с което ще ти е хубаво,така че няма к'во да го бавиш.. И ще видиш че като не му пуснеш ще започне да ти тръчка по задника.Пък и поне се кефи че ти е казал че иска само секс от теб,а не ти е пуснал едно 'обичам те' ,да си легнеш с него и после да ти бие камшика..Ае ходи пийни една студена бира и се забавлявай :smt006

Seducti0n
12-17-2007, 20:11
Здравей,млада госпожице! :)

Като за начало,би било чудесно,ако сама за себе си, си изясниш какви са твоите очаквания от въпросната ти връзка.Дали приеамйки това да сте неангажирани един с друг,не си пренебрегнала собствените си желания и принципи....

Момчето търси,просто физическа близост,може би и такава потребност има,това обаче не означава,че иска връзката ви да прерасне в любовна.Той има два основни варианта-или да има твърде мимолетни връзки с яки мадами или да избере една,но за по-дълго време и пак при условие,че не се задълбочавате.

Нормално е всеки човек да изпитва сексуални нужди и ти няма защо да го виниш.Като си се хванала на хорото ще го играеш-тоест,трябвало е да помислиш от по-рано,че едва ли ще карате постоянно само на целувки и прегръдки..

Пак ти казвам,преди да го набеждаваш,че е използвач и т.н,си прецени какво ти искаш и дали желанията ви съвпадат или ти просто си се принудила да играеш по неговите правила... :?

kael
12-17-2007, 20:12
по добре си отвори очите и му покажи че няма да я бъде тая

koalka
12-17-2007, 20:33
Просто си е такъв и това няма да се промени.Щом те дразни това, значи не е чисто сексуално желание от твоя страна това.Ревнуваш го.Не, че не може да го ревнуваш и ако имате само такива взаимоотношения...
А защо си затваряш очите?Като не ти харесва това положение, махаш се.

MuJleH4eTo
12-17-2007, 20:39
Виж няма защо да те дразни защото човека точно и ясно е казал,че те иска само за сексуална партниорка за да се забаблявате,а не за сериозна приятелка.Момчета със какви сериозни връзки се заглеждат,че той ли няма...


tva me sduhva :(

Iskam da si izlizame...no 4ak puk sex....tova e kurvensko povedenie!Ne sum k***a !


Само не разбрах от кога това да правиш само секс с някой е к*рвенско поведение... Мъжете курви ли са, когато правят само секс? ;)

w0sh
12-17-2007, 20:41
Виж няма защо да те дразни защото човека точно и ясно е казал,че те иска само за сексуална партниорка за да се забаблявате,а не за сериозна приятелка.Момчета със какви сериозни връзки се заглеждат,че той ли няма...


tva me sduhva :(

Iskam da si izlizame...no 4ak puk sex....tova e kurvensko povedenie!Ne sum k***a !


Само не разбрах от кога това да правиш само секс с някой е к*рвенско поведение... Мъжете к**ви ли са, когато правят само секс? ;)

Миленче, мойто дете. С такова мислене далек ще стигнеш. Прави секс на поразия пък после вратичките една след друга ще се отварят.

led_i_ogyn
12-17-2007, 20:52
Просто не си затваряй очите за това повече...Кажи му го :)

MuJleH4eTo
12-17-2007, 20:52
Виж няма защо да те дразни защото човека точно и ясно е казал,че те иска само за сексуална партниорка за да се забаблявате,а не за сериозна приятелка.Момчета със какви сериозни връзки се заглеждат,че той ли няма...


tva me sduhva :(

Iskam da si izlizame...no 4ak puk sex....tova e kurvensko povedenie!Ne sum k***a !


Само не разбрах от кога това да правиш само секс с някой е к*рвенско поведение... Мъжете к**ви ли са, когато правят само секс? ;)

Миленче, мойто дете. С такова мислене далек ще стигнеш. Прави секс на поразия пък после вратичките една след друга ще се отварят.


Твоето дете... И после аз съм правела секс на поразия...
Извинявам се за острото отноношение предварително, но не си спомням (а и не виждам) някъде да съм споменала, че правя секс на разбъркано... Коментара ми беше свързан с това, че винаги мъжете остават оправдани, когато го правят. А защо жените да не могат... ? Take care, sweety :)

w0sh
12-17-2007, 20:57
Твоето дете... И после аз съм правела секс на поразия...
Извинявам се за острото отноношение предварително, но не си спомням (а и не виждам) някъде да съм споменала, че правя секс на разбъркано... Коментара ми беше свързан с това, че винаги мъжете остават оправдани, когато го правят. А защо жените да не могат... ? Take care, sweety Smile

Първото очевидно означава,че имам много деца.

Та защо жените не могат е въпрос , където моята позиция може да бъде богато аргументирана.
Не ме карай да се впускам в обяснения за биологичните закони на планетата. Ако толкова те вълнува ми кажи аз ще ти изложа позицията си на кратко.

MuJleH4eTo
12-17-2007, 21:00
Твоето дете... И после аз съм правела секс на поразия...
Извинявам се за острото отноношение предварително, но не си спомням (а и не виждам) някъде да съм споменала, че правя секс на разбъркано... Коментара ми беше свързан с това, че винаги мъжете остават оправдани, когато го правят. А защо жените да не могат... ? Take care, sweety Smile

Първото очевидно означава,че имам много деца.

Та защо жените не могат е въпрос , където моята позиция може да бъде богато аргументирана.
Не ме карай да се впускам в обяснения за биологичните закони на планетата. Ако толкова те вълнува ми кажи аз ще ти изложа позицията си на кратко.

Хех, биологични закони или човешки предразсъдъци.... :)

MoHuTo
12-18-2007, 14:07
Просто си е такъв и това няма да се промени.Щом те дразни това, значи не е чисто сексуално желание от твоя страна това.Ревнуваш го.Не, че не може да го ревнуваш и ако имате само такива взаимоотношения...
А защо си затваряш очите?Като не ти харесва това положение, махаш се.

deesity
12-18-2007, 14:33
Значи има няколко вариянта!!
Първо - отиваш и му казваш че искаш да си му сексуална партнюрка (но разбирам поне от това което си написала ме не искаш да си такава) :P
Второ казваш му че няма да я бъде тая и не искаш да правиш само секс с него
Трето казваш му че искаш да имаш с него нещу повече от сексуална връзка
И четвърто биш му шута и му казваш че въобще не искаш да го виждаш :D
Но според мен ти искаш да имаш с него нещу повече и щом го ревнуваш ти изпитваш нещу към него но те е страх да му го кажеш за да не си тръгни
А пък последния четвърти вариянт ако му биеш шута има мн други момчета с кой ще си щастлива такаа чее какво чакаш но ако искаш да си с него му го кажи и това е :P :) Успех :)

LitTlE_BeBsIiI
12-18-2007, 16:21
Виж няма защо да те дразни защото човека точно и ясно е казал,че те иска само за сексуална партниорка за да се забаблявате,а не за сериозна приятелка.Момчета със какви сериозни връзки се заглеждат,че той ли няма...


tva me sduhva :(

Iskam da si izlizame...no 4ak puk sex....tova e kurvensko povedenie!Ne sum k***a !


Само не разбрах от кога това да правиш само секс с някой е к*рвенско поведение... Мъжете к**ви ли са, когато правят само секс? ;)

Миленче, мойто дете. С такова мислене далек ще стигнеш. Прави секс на поразия пък после вратичките една след друга ще се отварят.
w0sh напълно те подкрепям!Ето първото курве се разбра кое е....дано авторката на темата да не е следващата защото ще е много жалко. :?

claraa
12-18-2007, 16:23
ohh utre iska da se vidim...ne znam kvo da mu kaja,bez da izlizam az "kriva",vinovna i t.n. Ne iskam sled tva da se pravim 4e ne se poznavame

claraa
12-18-2007, 16:26
Виж няма защо да те дразни защото човека точно и ясно е казал,че те иска само за сексуална партниорка за да се забаблявате,а не за сериозна приятелка.Момчета със какви сериозни връзки се заглеждат,че той ли няма...


tva me sduhva :(

Iskam da si izlizame...no 4ak puk sex....tova e kurvensko povedenie!Ne sum k***a !


Само не разбрах от кога това да правиш само секс с някой е к*рвенско поведение... Мъжете к**ви ли са, когато правят само секс? ;)

Миленче, мойто дете. С такова мислене далек ще стигнеш. Прави секс на поразия пък после вратичките една след друга ще се отварят.
w0sh напълно те подкрепям!Ето първото курве се разбра кое е....дано авторката на темата да не е следващата защото ще е много жалко. :?


hahahah,4e nqma da mu pusna e pove4e ot qsno

kifla
12-18-2007, 16:34
Ревнуваш го много ясно и явно искаш нещо повече от целувките и секса....просто му го кажи ,защото е тъпо да се залъгваш сама!Ако той не те потърси значи просто не е имало смисъл от тази връзка...макар че това не мисля че е връзка де.. :-s

MuJleH4eTo
12-18-2007, 18:54
Брей, тук човек като си изкаже мнението и го изкарват курва... Щом можете да си направите тъпите заключения от едно изречение.... Съжалявам за вас ! :) Keep tryin` ;]

sasha_90
12-18-2007, 19:42
Не е нужно да си затваряш очите.Отвори ги и му кажи,че не искаш да си играчка в неговите ръце.

Jaffs
12-18-2007, 20:25
Kazvam mu vsi4ko-nikvi kontakti-stradam(ne6toto ot koeto me e strah nai-mnogo) , Puskam mu,ne znam kakvo 6te stane sled tova,kazva 4e 6te si se vijdame otnovo.

Мила, повярвай ми, ако се забъркаш в това накрая ще страдаш много повече от колкото, ако прекратиш нещата сега. От тия мътни води трудно се излиза чист. Момчето си е такова, не бъди такава оптимистка, не можеш да го промениш. Остават си такива за дъъълго. Единственото, което ще направиш с такава `връзка` е да бъдеш наранена. И да се виждате отново, но не би било същото. :)

INF3RNO
12-19-2007, 02:21
Parvo iskam da kaja ne6to
Koeto nqma mnogo ob6to s temata ama da si go znaete momi4etata i mom4etata za tiq koito ne znaqt.
Nqma jena da kazva "NE" ima maj koito da ne znae kak da si "POISKA"
Taka,4e legni s nego ne se pritesnqvai.Ti sama kaza,4e samo priqteli iskate da ste ami kato legnete kakvo te barka teb.Nali i na teb 6te ti e xubavo taka,4e kakvo sega revnuva6,4e se bil zagledajl po drugi.Ami parvo re6i dali 6te legnete po priqtelski ili ti si go ima6 ve4e kato tvoi partnior za vsi4ko.
Ina4e legni s nego poslu6ai me moje i da mu prevli4e6 vnimanieto s edin div sex i da ne pogledne pak druga.Az bqx taka zaglejdax se i az svalqx se s koq li ne.Doide moita razbi mi fantaziite duxna mi vedna6 i za men v momenta drugo momi4e ne sa6testvuva

claraa
12-19-2007, 03:35
Parvo iskam da kaja ne6to
Koeto nqma mnogo ob6to s temata ama da si go znaete momi4etata i mom4etata za tiq koito ne znaqt.
Nqma jena da kazva "NE" ima maj koito da ne znae kak da si "POISKA"
Taka,4e legni s nego ne se pritesnqvai.Ti sama kaza,4e samo priqteli iskate da ste ami kato legnete kakvo te barka teb.Nali i na teb 6te ti e xubavo taka,4e kakvo sega revnuva6,4e se bil zagledajl po drugi.Ami parvo re6i dali 6te legnete po priqtelski ili ti si go ima6 ve4e kato tvoi partnior za vsi4ko.
Ina4e legni s nego poslu6ai me moje i da mu prevli4e6 vnimanieto s edin div sex i da ne pogledne pak druga.Az bqx taka zaglejdax se i az svalqx se s koq li ne.Doide moita razbi mi fantaziite duxna mi vedna6 i za men v momenta drugo momi4e ne sa6testvuva

ne mislq 4e to4no tva e na4ina za privli4ane na vnimanieto mu :\

babity
12-19-2007, 13:15
ако имаш достатъчно самочуствие за да си сигурна, че след първоро еб*не той ще поиска пак и няма да си само за веднъж... защо не?? но ако се съгласиш на този вариант трябва да си страшно търпелива и да не му търсиш сметка за нищо, дори и когато разбереш, че не си единствената му "сексуална приятелка". незнам на колко си, но повечето момичета нямат достатъчно нерви да си затраят и да си затворят очите за всичко, което дефакто не е тяхна работа, визирам връзки с други момичета, гаджета, забивки и прочее.... предполагам, че ако не сега, то много скоро в теб ще се появат чуства към него, но за него ти ше си си като надуваема кукла и с нищо няма да се чуства привързан към теб. по - добре я зарежи тая работа, няма да изтреш!!!