PDA

View Full Version : Липса на приятелсКо раМо...



mm...
12-17-2007, 15:38
Здравейте!
Ами какво да ви кажа,не мога просто повече така.... Сигурно ще ме опрекнете за много неща,но ето накратко за какво става въпрос.Нямам приятели или поне така си мисля.Момичето,което се води за моя приятелка вече не ме разбира,или не иска и аз не знам...Прави се на интересна във всеки един момент и от там почнаха разправийте ни,който никога не стигат до край... Също така познавам много хора,който също ми се водят приятели макар не чак толкова добри,но това са само приказки без действия... защото не може(според мен) едно приятелство да съществува само в така нареченото skype ... Живея в малък град и не ми се побира как да си намеря истински приятел тук или поне човек на когото мога да разчитам, и с когото приятелството ни няма да се гради в skype ... Моля да ми помогнете с някакъв съвет или и аз не знам,но съм много отчаяна,защото не ми се мисли как ще продължавам да я карам без такъв човек....... :-& :? :(

FrApEeE
12-17-2007, 16:15
Мила много е лошо да си без приятели мисля че не трябва да търсиш нови,но просто засили контактите със старите...особено с приятелката ти ще ти е много по-лесно да се доверяваш на чоек,който вече познаваш от колкото на човек,който скоро си срещнала.Моя съвет е да поговориш с нея и да й кажеш честно как се чувстваш и да я попиташ дали има нещо заради което се е отдалечила.а със другие приятели ,които са само по скайп просто си направи срещи...и си поговорете на живо и така може и да започнете по-редовно да излизате ако ви е приятно заедно

sexa_na_kompleksa
12-17-2007, 16:57
Подкрепям FrApEeE ;)

iv4oiv
12-18-2007, 06:41
Вие сте виртуални приятели. Това, че на теб ти се иска приятеството ви да е и в реалният живот - може те да нямат нужда от такива приятели, и виртуалните да ги задоволяват напълно.
Просто е - не си търси приятели по скайп. Доста от хората с които си говоря по скайп не ги виждам а тези с които се виждам редовно - дори не си говорим по скайп, макар че си имаме скайповете. Най много някой да каже - еди си кога - еди си къде.

mm...
12-18-2007, 16:11
Мхм,.. Определено си много прав и ето затова и няма чести срещи след запознанството,много от тях вече си имат пр. и не им трябват нови.Но като не трябва да си търся приятели по скайп ,къде тогава? Не мога да отида съвсем сама в 1 кафе или каквото и да е било място,където се събират много хора предимно на моята възраст и да тръгна да обикалям хората ли? :-x пф това няма да стане. А относно до пр-ката ми... Разбирате ли че с нея вече поне според мен не може да има приятелство - или поне такова каквото беше преди,тъй като тя си намери други пр. , от другаде... ьаь.. А аз съм и... и аз нз за кво... Да ме има.. ей така.. пф ае.. Тя не ме разбира вече... как искате да говоря с нея като .... Дори не осъзнава каде е проблема,извърта постоянно нещата и всичко.. Опитвала съм да говоря с нея,но тя винаги отива към друга тема.. хах... ем.. :-& [-o< :(

iv4oiv
12-22-2007, 17:11
Ами в този случай най умното което мога да те посъветвам е да си хванеш гадже ;)
Но не някой отворко и бройкаджия който ще ти се върже само да те изчука.

А какво пречи да ходиш по улицата и да се запознаваш с хора ???
Аз го правя постоянно. С много интересни хора съм се запознал точно на улицата. Какво ти пречи да кажеш здравей и да се направиш на остроумна с нещо весело за да се заприказваш с тях. То веднага се вижда дали си допадате или не.

Presley
12-22-2007, 17:40
Доста неприятно.Ава то си эависи от теб.
Като эа начало пробвай да оправиш нещата с приятелката ти.Понякога отношенията между хората просто се прецакват ряэко.Но всичко е поправимо.Споко.Просто поговори с нея.
А отностно това как да намериш приятели.Няма някакъв определен начин.Например можеш да се эапишеш да тренираш някакъв спорт,на танци или нещо подобно.Там ще срещнеш нови хора и може дори да намериш нови приятли.

Freeminded
12-23-2007, 12:45
На училище не ходиш ли? Там няма ли свесни хора, нямаш ли контакти там ?

AFT
12-23-2007, 15:02
Излизай с приятелите ти от скайп, ще се сближите и ще станете истински приятели.

sasha_90
12-23-2007, 16:13
Опитай да оправиш отношенията с приятелката си.Поговорете си,може това да помогне.