PDA

View Full Version : Голям проблем!



izika
12-17-2007, 18:29
oh neznam kvo da pravia veche mnogo sam vliubena v edno momche napravoooo kato go vidia i cialata zapochvam da treperia ...... toii sashto me haresva i daje mi kaza che zapochval da se vliubva mai v men i toi znae che i az si go haresvam no problema e che toi e na 27 a az na 14 iiii sram me e da go celuna a tolkova go iskam no neznam dali e redno ...:( toi epriatel na bashta mi .snoshti toi mi se obadi i beshe malko pian i mi kaza che shte me skasa ot celuvki utre no neznam i toi niama smelost mai a puk i s nego se vijdame na rabotata na chicho mi :( i neznam kak da mu kaja che naistina iskam da me celune ;( neznam kvo shte si pomisli ......:( ;( sram me e ;(

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

alex4eto0
12-17-2007, 18:36
6tom e priqtel na bashta ti mislish li 4e e redno da imash neshto s nego! predstavi si kak shte reagira bashta ti kato razbere!polmisli po tozi vupros, zashtoto tova si e mnogo seriozno!

BeautifulWorld
12-17-2007, 18:38
Не се връзвай! Той е 2 пъти по-голям от теб, знае какво да говори на заблудени момиченца като теб, които още не умеят да различат кой мъж ги лъже. Лесно ще те вкара в леглото си, после най-вероятно ще те зареже, а ти междувременно още повече ще си се влюбила в него и много ще страдаш. По-добре не се забърквай с толкова голям мъж, защото след време ще съжаляваш. Това е моят съвет - повярвай ми, без малко да вляза в същия филм, когато се осъзнах вече бях полугола, след 5 мин можеше и да не съм девствена... Гледай да не стигаш до там или, не дай си Боже, по-далеч.

Lashes
12-17-2007, 18:39
от сега ти казвам забрави го..пробвала съм да бъда с мн по голям от мен..в началото е ок..ама после идват едни проблеми...само беля си навличаш на главата...а при положение че се знае с вашите...не ми се говори....

crazy_style
12-17-2007, 18:40
WwowW ... mi an4i bqa golqma razl v godinkite imate.. predi da re6i6 da mu kazva6 kvot i da bilo mn dobre si pomisli kakvo 6te posleda .. pomisli kakvo o4akva6 ot nego i kakvo toi 6te o4akva ot teb .. ako iska6 ne6to po-seriozno est ... i az li4no preporu4vam da ne se zaburkva6 s nego no vse pak ti si znai6.. nqma da te razobejdavam... no si pomisli dobre :)

hristowow
12-17-2007, 18:48
... не бих искал да съм на твое място. Надявам се, че разбираш, че този човек мже да ти бъде баща и също така, че освен от целувки може да те скъса и от нещо друго..... Сигурен съм че можеш да си намериш момче, което да е горе-долу на твоя възраст. Да не говорим, че това си е направо педофилия....

AnNiE
12-17-2007, 19:09
Една приятелка на мойте години /15 и половина/ тръгна с момче на 29.. уж много я обичаше ала бала..ходиха 1 месец без 2 дена след като той я заряза заради някфа си глупост /като на ден го правиха по няколко пъти../ и накрая тя отиде на лекар и разбра че той и е предал инфекция.. и то е очевАдно защо е искал да ходи с нея и я е "обичал" нали..
Аз те съветвам да го оставиш и да не се занимаваш с него..
1во защото разликата в годините е огроооомна :!:
2ро то е ясно как ще те скъса от целувки..както каза някой в предишните постове-гледай да не те скъса от нещо друго
3то прочети хубаво историйката,предполагам че ще разбереш поуката..
4то помисли какви ще бъдат последствията ако баща ти разбере.. [-X

Май се увлякох.. :|

Banko
12-17-2007, 19:17
Виж сега аз съм на 17 и не бих тръгнал с 14 годишна за мене това е голяма разлика а + десет години над моите това за мене е абсурдно още повече е приятел на баща ти аз не бих искал мой приятел да излиза с дащеря ми ако имах. Сама си отговори редно ли е 8)

kael
12-17-2007, 20:01
ако ти бях брат тоя щеше вече да има висящо дело за педофилия :)
тоя не просто не е момче тоя е дърт пръч който го е хванала липсата

Seducti0n
12-17-2007, 20:18
Порастни.Ако наистина си влюбена в него,ако го желаеш толкова силно,просто ще го целунеш.В любовта всичко се случва импулсивно,на момента,без предварително да се обмисля.Именно в това се крие,нейното очарование. :wink:

Не съм аз човека,който да те съди и да ти чете морал,че е непристойно за едно младо момиче да има любовни отношения с толкова голям батко.Врявам,че сама осъзнаваш,че малко или много разликата,оказва влияние. :wink:

w0sh
12-17-2007, 20:28
Ми след 20 години ще си на негоавата възраст. Той няма да е порастнал и ще се ожените.

Не е ли хубаво да мислиш като 5 годишен.

glezorankaaa
12-17-2007, 20:30
една от най-добрите ми приятелки е на 16,а приятеля и на 28 и ходят вечее година и наистина се обичат,няма лошо,но като се замислиш,той трябва да мисли вече за семейство,деца и т.н.,а ти мислиш за неша,през които той отдавна е преминал,а и е приятел на баща ти.....малко е кофти,но ти си решавап миличка.успех все пак

koalka
12-17-2007, 20:31
Разликата ви е 13 години...осъзнай се, моля те.Правилната дума не е момче, а мъж.Та този мъж нормален ли е да се занимава с толкова малко момиче.Освен това е приятел на баща ти.Не мисля, че се притеснява да те целуне...голям човек е.Не те целува, защото разликата го спира и затова нищо няма да стане.

Sashkov
12-18-2007, 08:32
то тоя може да и бъде и баща без проблем :shock: кво си тръгнала след пенсии ,има къде къде по добри момчета и на по уравновесена възраст с твоята :-o осъзнай се... =D>

Lashes
12-18-2007, 09:54
то тоя може да и бъде и баща без проблем :shock: кво си тръгнала след пенсии ,има къде къде по добри момчета и на по уравновесена възраст с твоята :-o осъзнай се... =D>

\:D/ абе баща нз дали може да й бъде ама разликата в годините е много голяма

FreAk`OuT``
12-18-2007, 15:51
Съветът ми е да кажеш на баща си,да си купиш един пакет пуканки и да гледаш сеир :PppP~

INF3RNO
12-19-2007, 02:46
6tom e priqtel na bashta ti mislish li 4e e redno da imash neshto s nego! predstavi si kak shte reagira bashta ti kato razbere!polmisli po tozi vupros, zashtoto tova si e mnogo seriozno!

ako be6e samo tva upravdanieto,4e e priqtel na ba6ta 6te6e da e dobre
Ama q vijte malko vazrasta i razlikata m/u tqx.
Zna4i manik 6te ti kaja,4e toq batko e pedofil parvoto koeto.2-to koeto smqtai kolko e zadrasten 6tom ne svalq nqkoi gadje na pone 18 godini za da e malko po smislena cqlata rabota vupreki,4e i togava 6te e gadna rabota.Ama izvinqvai ti si na 14 toi 6tql da te skasa ot celuvki gluposti na tarkaleta.Otdrapni se ot toq 4ovek.Parvo 4e nqma da izleze ni6to 2-ro 4e ti dokato porasne6 toi 6te e dart za teb i treto 6te ti izneverqva poneje 6te si te varti na prast vinagi i po vsqko vreme.
A sega da ti otgovorq vse pak na glupavoto vapros4e :?
Ami lesno e napi6i go v gsm si naprimer celuni me i mu dai da go pro4ete a moje i sms da mu prati6 dokato ste zaedno.Taka 4e toi samo tova 6te 4uka opa sorry iskax da kaja 4e toi samo tova 4aka da 4uka.Ako me razbira6 za kvo ti govorq.Xvanala si se s nqkakuv ot4aqt deto ako ne sa malkite da mu se varjat kato teb te golemite sa dostata4no zreli da go ocenqt 6to za stoka e.
Sama si izvadi izvodi ot cqlata rabota