PDA

View Full Version : Съвет за мп3/мп4



Stop
12-17-2007, 20:02
Значи,двуомя се дали да си взема от тия мп4ки за по 70-80 лева с видео,jpg и т.н. или една обикновена мп3ка с монохромен дисплей с повечко памет дето единствените й функции да са звукозапис и радио.Всички,които съм питал ми казаха че мп4ките се разебават много бързо и само ще си дам парите на вятъра,пък и гаранцията поне на тая която съм загледал е само 1 седмица ( :shock: ) което само си говори за качеството й,пък и колкото повече функции има по-голям шанс има да се разебе нали :)
дайте мнения ако имате опит с мп4ки :)

oTPoBHa
12-18-2007, 09:11
класическия мп3 човек, няма кво да говоря повече!

kakaomen
12-18-2007, 10:20
Mp4-ките са голям боклук и се развалят един месец след като ги купиш. Mp3-то е добър избор и са много здрави, мойто вече 2 години работи без проблем. GSM-а е най-добрият избор. Ако имаш пари купи си един с всички формати за четене и така ще носиш само едно устройство, което ще издържи много време. :)

izrud
12-18-2007, 10:54
Мп3...горепосочените причини! :)

Stop
12-18-2007, 12:57
определено мп3 варианта е по-добър от няколко гледни точки:

1. повече място
2. няма да имаш място нито за клипове, нито за музика на мп4 от 70-80 лева
3. издръжливост и качество (не само дали ще се повреди, но гледаме и качество на звука и т.н.)
4. мп4 хаби повече батерия
5 почти никога няма да гледаш клипове и т.н.
6 цена <> КПД
Тая мп4ка за която говоря има 2гб памет,тъй че има за клипове,пък и мисля че бих гледал симпсънс примерно,в час по физика дето ми е особено скучно :) от друга страна на тоя малък екран нищо няма да видя,а това е основното предимство на мп4ката,значи отпада :D Иначе батерията е като на гсм,не точно де ама по въпроса с зареждането...

oTPoBHa
12-18-2007, 13:29
определено мп3 варианта е по-добър от няколко гледни точки:

1. повече място
2. няма да имаш място нито за клипове, нито за музика на мп4 от 70-80 лева
3. издръжливост и качество (не само дали ще се повреди, но гледаме и качество на звука и т.н.)
4. мп4 хаби повече батерия
5 почти никога няма да гледаш клипове и т.н.
6 цена <> КПД
Тая мп4ка за която говоря има 2гб памет,тъй че има за клипове,пък и мисля че бих гледал симпсънс примерно,в час по физика дето ми е особено скучно :) от друга страна на тоя малък екран нищо няма да видя,а това е основното предимство на мп4ката,значи отпада :D Иначе батерията е като на гсм,не точно де ама по въпроса с зареждането...

това не и пречи да пада бързо..

cool_angel
12-18-2007, 13:43
mp4!po nov model e,taka i taka 6e si kupuva6 po dobre da e po novo,po4ti si4ki ve4ei mat radio,zapisva4,kartini,klipove...abe si4ko imat...mp3 sled nqkolko godini 6te izlezat ot upotrepa sigurno(kato telefonite sa,se edno da popiita6 dali da e ot starite ili s kamera i s cveten displei)

MajeStic
12-18-2007, 21:56
Значи за музика mp3, а ако искаш някакви видео и такива неща си вземи iPod... за mp4 нямам думи. Батериите не държат много докато гледаш видео или му пускаш много дисплейчето да светка (((: