PDA

View Full Version : БРЪСНЕНЕ



Red_Devil
12-17-2007, 19:09
Много ще се радвам,ако се появи една Важна тема за бръсненето в началото на раздел "Козметика и диети" =D> Просто сега се лутам из страниците в търсене на подобна тема,но безуспешно :( Така ще е много по-добре за мен,а сигурен съм и за останалите потребители :!:

LuCiFersAngeL
12-17-2007, 19:20
Ами замисли се, щом не си намерил такава тема явно няма какво да се каже за нея, пък камо ли да стане важна :? А и какво има да се каже толкова за бръсненето - как се ползва пяна за бръснене, как се сменят ножчета за самобръсначка... и + това този раздел е посещаван предимно от момичета и някое друго момче оплакващо се от акне.
Не че имам нещо против, но просто не виждам особен смисъл... е дано пък да се получи. Успех \:D/

dankata
12-17-2007, 19:43
До колкото разбирам, щом се интересуваш толкова от тази тема, явно още нямаш какво да бръснеш или тепърва започваш. Когато се избръснеш няколко пъти ще ти дойде акъла в главата и ще разбереш, че е много гадно да имаш брада...

sexa_na_kompleksa
12-18-2007, 09:24
Кажи какво по-точно те интересува и ще се опитаме да ти помогне.

Red_Devil
12-18-2007, 19:17
Ами сичко-вече определено има какво да се бръсне.Най-вече около пениса и подмишниците,имам окосмение и на други места,но там засега няма да го махам. :-| Искам да знам как е най-добре да се бръсне на тези 2 места?Със самобръсначка ли?Откъде да я купя и колко струва?За двете места с различни ножчета или как?Иначе съм се бръснал само 2 пъти(подмишниците и около пениса),но беше с машинка за подстригване :D и незнам дали е много подходяща.Възнамерявям да се бръсна през 2 седмици,колкото да не ми пречат космите.Ами това е в общи линии 8-[ 8-[ 8-[