PDA

View Full Version : Искам да ме види по друг начин...



megun
12-17-2007, 19:47
ZDRAVEITE!!!Pi6a vi,za6toto sum mnogo oburkana i ve4e ne znam kakvo da pravq :neutral: .Predi okolo 2 meseca se zapoznah li4no s edno mom4e, na koeto ne bqh obru6tala vnimanie do sega,(za6toto toi e nai-dobur fr na mom4e ot moq klas)!Mnogo puti sme se vijdali,no az i vizoalno ne go poznavah (dokato toi men da)do momenta v koito ne se zapoznahme!Zapo4nahme da si pi6e,vijdah me se,no ne na sre6ti,a iz grada se zasi4ame mn 4esto.Po vreme na sta4kite toi postoqnno idva6e v moito dasklo i tam si govorehme,no ne koi znae kvo!Toi mn me zaka4a6e i mi spodelq6e mn li4ni raboti v skype.Razkaza mi za edno momi4e v keto bil vluben,no tq go otrqzala :P Mnogo mi haresva,postoqnno mislq za nego!Toi se durji mn stranno s men na momenti e nqkuv ne orientiran mi se struva,za6toto dnes mi pi6e,utre ne,pi6e ako az mu pi6a i T.N. :( Kazval mi e,4e mn me uvajava kato fr,no na men tova ne mi stiga :( Ne bih mu kazala za 4uvstvata si,za6toto ne e v moi stil(za6toto sum svuklana koito iska ne6to pove4e s men toi da deistva),no tova e purvoto mom4e za koeto mi puka tolko mnogo :( a iskam po nqkakuv na4in da me zabeleji kato momi4e s koeto bi jelal da bude!!!PLS dai te mi suvet :( MERSI PREDVARITELNO!!!!!!!!!!!!!! :-) :P :twisted:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

w0sh
12-17-2007, 19:52
защо напоследък най-често използваната дума е "пиша"?

На първо място спри да "пишеш"

На второ почни да мислиш

И не на последно място това,че момчетата винаги трябва да действат първи е досадно.
Е ама хем еманципирани хем да си запазят привилегиите от едно време.

megun
12-17-2007, 20:01
xax mojeh da si mina i bez tvoito mnenie :-D

stealthyGirl
12-17-2007, 20:02
Е ама хем еманципирани хем да си запазят привилегиите от едно време.@w0sh точно.. всичко на нас ли го оставяте.. (ние да почваме връзките, ние да ви гледаме като писани яйца и т.н. ) :? 8-) :evil:

@megun.. Ми к'во да ти кажа... :D Според мен той те е харесал, но е както каза неориентиран.. действай, ако него го е срам (или к'вото му е там..)

Seducti0n
12-17-2007, 20:02
Няма нищо по-въздействащо от визуалния контакт,от една истинска среща навън,в някое кафе,демек навсякъде другаде,извън виртуалното простраство. :wink:

От личен опит,споделям факта,че когато човек е пред пс-ито в скайп ай-си-кю и т.н се отпуска изключително много.По-лесно му е да сподели,донякде се чувства по-сигурен в самия себе си...И така до един момент.Но после,цяата тази идилия на скайп общуването изчезва.Нахлуват множество въпроси,на които ти няма как да си дадеш реален отговор.

Моя съвет е да си уговорите среща с момчето и да разбереш,дали ой има по-специалнии симпатии, спрямо теб и дали би искал да има нещо повече по между ви.Е,сега е най-удачният момент да изневериш на принципите си и да предприемеш решителната крачка.В край на сметка-НИЩО НЕ губиш. :wink:

Давай го по-смело и уверено и спри да прикриваш чувствата и емоцииите си-безмислено е,поне в повечето случаи. :wink:

megun
12-17-2007, 20:06
emi kvo da vi kaja....osven edno golqmo MERSI :-) drugo ne moga :wink: :-) :-) :-)

kael
12-17-2007, 20:10
защо напоследък най-често използваната дума е "пиша"?

На първо място спри да "пишеш"

На второ почни да мислиш

И не на последно място това,че момчетата винаги трябва да действат първи е досадно.
Е ама хем еманципирани хем да си запазят привилегиите от едно време.кви глупости бе брат ти незнаеш ли че момичетата винаги са онеправданите да спориш с момиче за нещо толкова "дълбоко философско" е се едно да спориш с радио .....
по темата: кажи си му бе " тиси много специален за мен и те чувствам по близък от приятел ...надявам се ако е взаимно блябялбяблял ..... " нешщо от тоя сорт :}

apologize
12-17-2007, 20:21
mnogo mi e poznata tvoqta istoriq ..
kak se kazva tova mom4e .. kude u4i .. izob6to ot sf li e?
pls otg .. naistina mi se struva adski poznato .. :smt006

koalka
12-17-2007, 20:24
Ех, тоя скайп...
Попитай го някой път дали иска да излезете.Може да те харесва.

led_i_ogyn
12-17-2007, 21:11
Еми като заначало започни да му намекваш, да го сваляш и ако всичко се развие както трябва давай смело напред, защото можем да съжаляваме за неща, който сме направили, но ще съжаляваме 2 пъти повече ако не сме опитали.Давай смело ;)

megun
12-18-2007, 13:57
xexexe emi ne,ne sum ot sf ;)