PDA

View Full Version : 5ти месец без него,а много го обичам!



glezorankaaa
12-17-2007, 20:22
ходих с едно момче-бяхме заедно 10месеца.много се обичахме,сигурна бях в любовта му,аз също много го обичах и продължавам да го правя,но един ден след като направихме 10месеца,той ми каза,че вече му омръзнало да сме заедно и се разделихме,аз мислих,че ще го забравя,но не мога,а и НЕ ИСКАМ!в момента ходя с друго момче,но нямам чувства към него!Искам да си върна,човека с когото се обичахме толкова много :cry: а всъщност незнам как ?!много хора са го питали дали има чувства към мен и той отича,дори ме нарежда,пред момчето с което ходя(те са добри приятели),но бяха ми казали,че той казал на момче от неговия клас,че има чувства към мен и когато го попитали вярно ли е,той отрекъл.Вътрешно нещо в мен ми подсказва,че не съм му безразлична и не мисля така,защото го искам,а наистина чувствам(усещам),че може би има чъвства някакви....а защо ли не иска вече да сме заедно....какви неща ми говореше как не може без мен,колко ме обича и винаги ще е до мен и че няма да понесе ако го напусна,а както стана той ме напусна......като се засечем в даскало гледа ме,миналата седмица ме гледа през прозореца и се усмихва....незнам какво да мисля....но зная,че го обичам адски много и,че искам да си го върна,моля ви помогнете ми,дайте ми съвет,благодаря на всички предварително!

Tazadar
12-17-2007, 20:57
Мри ма, тъпа патко :-$

led_i_ogyn
12-17-2007, 21:07
Може и да си мислиш, че те харесва, все пак надеждата умира последна.Според мен ако наистина те харесваше нямаше да се държи така.Няма начин да си го върнеш след всичко станало.Ако той не иска да е с теб,няма какво да направиш.Опитай се да го забравиш, времето много ще ти помогне.Успех ;)

CrazyWitch
12-18-2007, 06:54
Аз пък си мисля, че само се самозалъгваш, защото така ти е по-удобно, а не разбираш че всъщност си усложняваш положението.
Да кажем, че има някакъв интерес към теб все още.... Е? Та, той те бил нареждал и раЗни такива. Аз например, колкото и да се старая да запазя добри отношения с бившия, ако разбера, че той казва нещо лошо за мен няма да запазя доброто си отношение към него.

reni7o0o
12-18-2007, 07:15
Според мен момчето още те обича, а това че сте се разделили е било защото е имал нужда от малко свобода, което не е означавало че трябва веднага след това да си намериш гадже.
Това че бившияти те е нареждал е зариди това че е бил наранен от твоето държание- скъсали сте и след това си тръгнала с негов приятел, и на теб не би ти било хубаво ако ти се случи нали?
Според мен трябва да зарежиш сегашния си авер, да изчакаш няколко седмици всичко това да отмине и да потърсиш стария си приятел. Намери го но без да го търсиш в дома му или в училище нито по телефона изчакаи да се срещнете уж случайно ;) кажи му че искаш да поговорите двамата на саме, отидете на някое спокойно място или в някое барче и си поговорете, кажи му как си се почуствала след като сте се разделили ;) просто си поговорете и може всичко да се оправи, а ако откаже да говори с теб след като си скъсала с приятеля си зариди него значи няма да има смисал да го търсиш повече ще е по добре да го забравиш
УСПЕХ \:D/

Lashes
12-18-2007, 09:51
Мри ма, тъпа патко :-$

пак излишен коментар написан от комплексирано дете...но както и да е
по темата...щом прави така значи нещо му пречи да е с теб...някакво чувство на...нз кво ама има нещо такова..100% съм сиг и аз съм била така...най добре е да го оставиш...а щом не обичаш това момче с което си защо си с него..така страдаш повече...

glezorankaaa
12-19-2007, 17:14
много ви благодаря,бтв аз тръгнах с това преди 2 седмици(приятеля му),а ние скъсахме преди 5месеца,за това време той ходи адски много момичета,но с всички не повече от месец.......

kael
12-19-2007, 17:56
при момчетата не значи не не разбираме от намеци и не гиизползваме