PDA

View Full Version : Странен проблем :-/



Bleach
12-17-2007, 20:40
От няколко дена на една малка част от главичката на оная работа ми се появи нещо като петно :( ... Първия ден болеше, а на другия ден колкото и странно да звучи в тая зона се обелих :shock: .. Не говорим за някви брутални наранявание и т.н. ... СПИН,Сифилис и т.н. не е възможно, просто защото секс не съм правил от 7 месеца (а то беше с презерватив) ... Ъм в началото на Септември 1 мадама ми прави дудуци, но чак 3 месеца след това ли да се появи тоя симпом ? Хм, не вярвам,... Остава лоша хигиена, което също не е много вероятно, защото мия пушката всеки ден ... Възможно ли е просто от 1 докосване с мръсна ръка да се е получила тая изгъзица :?

В момента тази въпросна зона е червена и нито ме боли, нито ме сърби :neutral:

Също така има едно като, хм трудно за обяснение ... Попринцип всеки ден макар и малко се натрупват едни бели "мазнини" или каквито са там около основите на главичката, а сега покрай това странно петно леко се увеличиха #-o

Ако някой е имал подобно преживяване нека сподели какво направи и дали трябва да се тревожа :)

Ако никой не отговори ще се ходи на доктор 8-)

w0sh
12-17-2007, 20:43
Не съм експерт, но сифилис се предава и то целувка , камо ли от свирка. Освен това язвата се появява по-късно. след това изчезва.

Bleach
12-17-2007, 20:46
Не съм експерт, но сифилис се предава и то целувка , камо ли от свирка. Освен това язвата се появява по-късно. след това изчезва.

Ми от тази въпроса нощ, в която беше и тая свирка не съм се целувал :-({|=

w0sh
12-17-2007, 20:48
Исках да кажа че се получава при обмяната на телесни течности.
Демек ако ти кихне в лицео или ако пиете от 1 чаша също.

Щом ти е духала демек те е олигавила, не ти ли стига като причина?

Bleach
12-18-2007, 03:45
Исках да кажа че се получава при обмяната на телесни течности.
Демек ако ти кихне в лицео или ако пиете от 1 чаша също.

Щом ти е духала демек те е олигавила, не ти ли стига като причина?

Да, но това беше преди 3 месеца, а сега като прочетох нито един от 3те вида Сифилис не се появява толкова късно :(

ra4ence
12-18-2007, 11:15
Пич, разгледай добре темите за секса из форума /мисля,че са на по-задните страници../ и ще видиш минимум още 3-4 такива за белите..пъпчици по края на главичката. :)