PDA

View Full Version : секс



make`me`high
12-18-2007, 08:06
искам да ви попитам дпавили ли сте секс без презерватив и особено на момичетата дали им е харесало
аз с моя приятел се познаваме от 3 години и е мн добър и точен вчера го направихме без презерватив и мн ми хареса той се изцепи отвънка не в мен btw само на него пускам без презерватив ;-)

Schneeflocke
12-18-2007, 08:30
той се изцепи отвънка не в мен btw само на него пускам без презерватив ;-)
Хубав израз "той се изцепи". Имаш ли представа какво означава тази дума?!?!?! А на другите съмо с презерватив пускаш, а? Колко яку, личи си, че много го обичаш твоя...
Колкото до въпроса ти - на мен всякак ми харесва. Милото рулира ^^

FrApEeE
12-18-2007, 08:45
xaxaxaxaxaxa :D на др само с презерватив а? хех ми кво да ти кажа аз иам сериозен приятел и му се доверявам но го правим с презерваив разбира се и без сме го правили и двата начина ми харесват...

samonervi
12-18-2007, 09:27
И аз с моя винаги го правя без презерватив.Но пия противозачатъчни иначе не бих рискувала,където и да се "изцепва"

apparition
12-18-2007, 10:15
btw само на него пускам без презерватив ;-)
#-o #-o #-o

ra4ence
12-18-2007, 10:59
И с моя правим секс без презерватив. Не пия никакви хапчета,той е твърдо против да си вредя на организма..както и аз,де :)
Лично аз не харесвам "със". :D

bulgarche
12-18-2007, 11:39
Да, правил съм секс без презератив и смея да твърдя че е много по-приятно усещането, както и значително по-малко притесненията и т.н.
Вече правя секс без презерватив единствено и само ако са взети алтернативни мерки за предпазване от нежелана бременност. [-(

indecent
12-18-2007, 12:04
ami az ot 8 meseca pravq seks na 17 sym i ne sym pravila seks s prezervativ ! vednyj opitahme s prezervativ no ne prodyljihme 6toto mi se poqvi nqkva alergiq kym samata guba daeba :)

partychild
12-18-2007, 12:46
Някой път със някой път без ..имам му пълно доверие

† “~ALpHa d0g~” †
12-18-2007, 13:51
Ами ние 0тна4ал0 г0 правим без и к0гат0 т0й се възбуди на макс, слага презерватив и си свършва...

vesi90
12-18-2007, 14:08
az do sega ne sym go pravila s prezervativ nz kakvo e 4uvtvoto da si sys ama... i ne iskam da opitvam

vaniLL
12-18-2007, 14:14
vaginalen nope 8)

MoHuTo
12-18-2007, 14:19
Пробвала съм без. Много по-хбаво е естествено :)

apparition
12-18-2007, 14:31
без и след това :cry: :cry: :cry:

krem4et0
12-18-2007, 14:51
Правила съм и без и със презерватив. Разликата лично за мен е минимална, а предвид факта, че гаджето ми свършва за приблизително същото време..........предполагам, че и за него не е от особено значение!

__mitaka__
12-18-2007, 16:59
определено секса без презерватив е най-сладкия и за двамата,стига да си имат доверие. :P :wink:

LaDy_DaQnA
12-18-2007, 17:30
той се изцепи отвънка не в мен btw само на него пускам без презерватив ;-)
Хубав израз "той се изцепи". Имаш ли представа какво означава тази дума?!?!?! А на другите съмо с презерватив пускаш, а? Колко яку, личи си, че много го обичаш твоя...
Колкото до въпроса ти - на мен всякак ми харесва. Милото рулира ^^


|YEs| naistina e brytalnu tfa :smt002 :razz: :smt002 :razz: :smt002 :razz:

bulgarche
12-18-2007, 18:36
определено секса без презерватив е най-сладкия и за двамата,стига да си имат доверие. :P :wink:
За какво доверие става дума?

† “~ALpHa d0g~” †
12-18-2007, 19:02
определено секса без презерватив е най-сладкия и за двамата,стига да си имат доверие. :P :wink:
За какво доверие става дума?

Ами например, 4е пи4ът няма да свърши в нея д0ри и да и 0бещава, 4е няма... Или дали няк0й 0т партнь0рите нямат некфа б0лест :wink:

krem4et0
12-19-2007, 11:29
Доверието не е метод на контрацепция. доверието не пази от инфекции, които почти всяка жена има. доверието не се влияе от субективни фактори, като 1 секунда удоволствие повече за него, липса на концентрация във важния момент и........още от този род. На голо доврие аз не бих карала!

make`me`high
12-19-2007, 13:31
ami az go poznavam mn dobre i znam 4e ne bi svar6il v mene a i toi vinagi znae kakvo pravi

ShokoladkaTa
12-19-2007, 13:39
имам му пълно доверие и понякога давам БЕЗ 8) но като чели по добре да е СъС че стават и гафове понякога :-P

krem4et0
12-19-2007, 13:42
ami az go poznavam mn dobre i znam 4e ne bi svar6il v mene a i toi vinagi znae kakvo pravi
Аз значи нямам доверие на приятеля си, с който сме над 3 години заедно? Айде моля ти се-всичко става. Отнася се за момент и стават фалове. Знаеш ли, че аз всъщност вярвам повече от тебе, защото знам, че той не би допуснал с нас да се случи нещо нежелано и непланирано. за това му вярвам, че ще вземе всички необходими мерки, за да предотврати нежеланите последствия.

gostut
12-19-2007, 14:56
ami az go poznavam mn dobre i znam 4e ne bi svar6il v mene a i toi vinagi znae kakvo pravi
Аз значи нямам доверие на приятеля си, с който сме над 3 години заедно? Айде моля ти се-всичко става. Отнася се за момент и стават фалове. Знаеш ли, че аз всъщност вярвам повече от тебе, защото знам, че той не би допуснал с нас да се случи нещо нежелано и непланирано. за това му вярвам, че ще вземе всички необходими мерки, за да предотврати нежеланите последствия.

мерките са си мерики. спор няма, че някой от тях са задължителни. ОБАЧЕ мисля, че каквото е писно ще става. Капута винаги може да се пукне, хапчетата, които пиете сички знаем, че не са 100% гаранция. И сега ще кажете "да, ама какъв е шанса да се спука презерватива, да изтече нещо и точно в този ден хапчетата да не си свършат работата? 1 на 100, 1 на 1000.." ... аз пък мисля, че шанса винаги е 50 на 50. или ще стане или не.. а пък щом сте решили да се тровите с хапчета, ше се решите и на аборт. Лично според мен с приятеля/ката си може и да не ползваш презерватив (стига да нямате никакви болести, които да сипредадете), а ако сте решили да кръшкате вече презерватива си е нещо задължително (никога не се знае какви неща има по половите орагани на хпрата ;)

а по темата.. много по яко е и за двамата без.

krem4et0
12-19-2007, 15:00
не можеш да сравняваш регулярната контрацепция, предписана от лекар с аборт. да не говорим, че той има доста психически последствия. А да не говорим, че аз имам здравословен проблем, който не ми позволява да родя по естествен начин и да правя аборти. А и съм в положние-каквото стане. И да се случи-ще е добре дошло. но 1 момиче на 16 не е в това положение определено!

gostut
12-19-2007, 15:14
не казвам, че хапчетата и аборта е едно и също. казвам само, че повечето момичета, които са склонни да пият хапчета са склонни и аборт да направят. не казвам също така да не ги пиете (въпреки, че според мен сяка химия, която по някакъв подобен начин манипулира организма е много вредна (аз лично и аспирин не пия даже де :D )), или да се прави безразборен секс без предпазни мерки. казвам просто, че когато имаш връска (под което аз разбирам година+) в която знаеш че партньора ти не е болен от срамни болести презервативът не е от такова значение

krem4et0
12-20-2007, 09:30
Аз съм склонна да пия хапчета и го правя по здравословни причини от много години. Но аборта да направя на този етап на живота си не съм склонна. Знаеш ли какво ми е? Защото дори и да искам дете, може да се наложи да го абортирам пак по здравословни причини и то в 4-5 месец.......Момичетата, склонни да пият хапчета са съвсем различни от тези, които да правят аборт. Все пак при употребата на хапчета се предпазва от забременяване и следоватолно от аборт. Хапчета пият тези, които не са склонни да правят аборт!