PDA

View Full Version : Целувката изневяра ли е ?



ludokote
12-18-2007, 08:54
:roll:

Banko
12-18-2007, 09:13
хаха това , че ти целуваш някой ако за тебе е безубидно определено отстрани не е така макарче и на мене ми се е случвало , но в такъв случей едва ли може да се говори за чувства нито към единия от двамата или 3-мата :D това е просто временно увличане :) забавляваи се макарче не бих искал мойта приятелка да се забавлява така :D

samonervi
12-18-2007, 09:25
Изневяра е.Не е ако цункаш някое момченце по бузката

Wrathchild
12-18-2007, 09:28
Изневяра е. Както казва приятелят ми 'Щом може целувка, може и нещо повече.'
И как по дяволите човек ще обича двама... :shock:

trg_ahmed
12-18-2007, 09:36
Изневяра е. Както казва приятелят ми 'Щом може целувка, може и нещо повече.'
И как по дяволите човек ще обича двама... :shock:


Eми лесно когато момичето не знае дали и са пишка или я сърби.... :P :D

Lashes
12-18-2007, 10:00
Изневяра е. Както казва приятелят ми 'Щом може целувка, може и нещо повече.'
И как по дяволите човек ще обича двама... :shock:

\:D/

казват че хората под зодия близнаци могат да обичат повече от двама наведнъж...мен ме съмнява....може единия наистина да го обичаш другия само да ти е симпатичен...

apparition
12-18-2007, 10:08
ее...аз съм козирог и съм твърдо за 4е е изневяра.........ужас как може да си мислиш 4е не е ...естествено 4е е- една целувка може да значи мнооого мноооого и щом заради една :-) ще предадеш човека до теб значи не го заслужаваш!

GD
12-18-2007, 10:47
ее...аз съм козирог и съм твърдо за 4е е изневяра.........ужас как може да си мислиш 4е не е ...естествено 4е е- една целувка може да значи мнооого мноооого и щом заради една :-) ще предадеш човека до теб значи не го заслужаваш!

Точно казано е и аз съм козирог най - добрата зодия сме :-D

ra4ence
12-18-2007, 10:55
Изневяра !!!!

bulgarche
12-18-2007, 11:41
То ако въпроса беше другия да не разбира...то си е до морална гледна точка. Ако оичаш човека до себе си не би си позволил подобно поведение, но все пак и на секса може да се гледа на нещо което не е изневяра...

И все пак защо с някой, след като ще ходиш при други?

indecent
12-18-2007, 12:06
spored men si e 4ista iznevqra 8)

† “~ALpHa d0g~” †
12-18-2007, 12:25
Естествен0, 4е е изневяра... Самата мисъл за няк0й друг 0свен тв0я/та приятел/приятелка и за целувка с друг 40век и нещ0 друг0, си е изневяра... И на мен ми е мн0г0 4удн0 как м0же да 0би4аш двама...

mon4eto
12-18-2007, 13:41
Za men e iznevqra za6toto 6te mi stane mnogo gadno ako vidq priqtelqt mi da celuva drugo momi4e :(

mumiikataa
12-18-2007, 13:58
ее...аз съм козирог и съм твърдо за 4е е изневяра.........ужас как може да си мислиш 4е не е ...естествено 4е е- една целувка може да значи мнооого мноооого и щом заради една :-) ще предадеш човека до теб значи не го заслужаваш!

Точно казано е и аз съм козирог най - добрата зодия сме :-D
ПОДКРЕПЯМ и с трите си ръце \:D/ :lol:

apparition
12-18-2007, 14:03
къде е 3-тата ръка :Р :smt001

CragHack
12-18-2007, 14:08
Естествено, че не е изневяра. Свирката също не е изневяра. Секса в дупето също, стига да е с презерватив...

apparition
12-18-2007, 14:15
:|

MoHuTo
12-18-2007, 14:16
Изневярае естествено. И как става тоя номер, да обичаш двама :shock: :?

vaniLL
12-18-2007, 14:18
Естествено, че не е изневяра. Свирката също не е изневяра. Секса в дупето също, стига да е с презерватив... :-D

samata misyl za blizost s dr momche spored men e iznevqra , taka che osyshtestvqvaneto na tazi misyl bilo pod kavato i da e forma e izpylnqvane na iznevqrata . [-(

krem4et0
12-18-2007, 14:57
Изневяра е. Както казва приятелят ми 'Щом може целувка, може и нещо повече.'
И как по дяволите човек ще обича двама... :shock:

\:D/

казват че хората под зодия близнаци могат да обичат повече от двама наведнъж...мен ме съмнява....може единия наистина да го обичаш другия само да ти е симпатичен...
Аз съм зодия близнаци, ама не съм обичала 2-ма наведнъж, въпреки че сърцето ми е широко. А иначе по темата-да, целувката е изневяра, която бих простила, но не бих пренебрегнала или забравила!

apparition
12-18-2007, 15:16
зодията няма никакво значение...и все пак немога да схвана как можеш да обичаш 2ма :? :? :?

gilY
12-18-2007, 15:42
spored men e iznevqra,za6toto se predpolaga 4e v edna celuvka se vlagat nqkakvi 4uvstva

Saymon90
12-18-2007, 15:43
Разбира се, че е изневяра...

† “~ALpHa d0g~” †
12-18-2007, 15:46
Естествено, че не е изневяра. Свирката също не е изневяра. Секса в дупето също, стига да е с презерватив... :-D

samata misyl za blizost s dr momche spored men e iznevqra , taka che osyshtestvqvaneto na tazi misyl bilo pod kavato i da e forma e izpylnqvane na iznevqrata . [-(

А така... =D> И аз т04н0 тфа казах в м0я п0ст ;-) :wink:

ShokoladkaTa
12-19-2007, 06:10
въпреки че е просто една целувка е изнеряра ,мен наистина би ме наранило ако хвана приятелят ми да се целува с др :?

Dupe Fen :P
12-19-2007, 07:12
Ми....изневяра е ... определено ... [/b]

CragHack
12-19-2007, 09:20
Вие тъпи ли сте, малоумни ли сте? Не усещате ли какво значи ирония.

led_i_ogyn
12-19-2007, 09:54
Ммм...изневяра е, още повече ако имаш чувства.Тогава вече не го правиш защото си пил или защото си ядосан на другия, а защото ти харесва дадения човек...

fargy
12-19-2007, 17:23
da iznevqra e razbira se ::: nali za da se celuve6 s drug 4ovek trqbva da go iska6 zna4i v momenta si zabravil tova koeto ima6 , ne e iznevqra kogato predpo4ete6 vupreki qvnite ili ne priemu6testva na tova koeto ti se predlaga onova koeto ima6 i e do teb :twisted:

mila_kostadinova
12-19-2007, 17:29
Не е изневяра. Аз като се мляскам с миризливия кон да не би по този начин да иневерявам на краставата жаба? не,те са си приятелчета и знаят че аз ги менкам и са щастливи от фактА :grin:

ЕPu
12-19-2007, 19:04
Да

_BoSSy_
12-19-2007, 19:48
За някои се счита за изневяра за други не...
За мен е изневяра..Ще се целува тои с мене ще ме прегръща,докосва..и т.н. ...и после ще го направи тва с някоя друга..пффф у зор ще се види пичагата.. :-x :-x :-x
:wink:

Qnnnaaa
12-19-2007, 19:55
Алеле изневерила съм :shock: .....ама то неволно :oops:

Cerealkiller
12-19-2007, 23:34
да

BrianKinney
12-20-2007, 01:12
Вие тъпи ли сте, малоумни ли сте? Не усещате ли какво значи ирония.

A ти виждаш ли шум? :) Малко трудно се чува интонация от писмен текст...
По темата. Ти ако видиш единия от всичките ти страстно да целува друга, ще си кажеш: "Ееееееее, голяа раота! То тва не е изневяра, нъли и аз гу праа." или ще ти стане гадно и ще се обидиш поне малко? Изневяра е. За мен даже мисълта за друг човек е изневяра. Даже наличието на друга жена в мислите на приятеля ми е достатъчна да ми срине доверието у него (говоря за жена, която емоционално го раздвижва), а пък вече НЯКАКВИ действия спрямо която и да е са си чиста изневяра. Непростима. Аз вече НЕ прощавам изневяра. (зодия Везни, опарена от проклетите Скорпиони, за които тяхното никога не е изневяра, ама твоето е склонно да ги направи убийци от ревност)

samonervi
12-20-2007, 05:57
Вие тъпи ли сте, малоумни ли сте? Не усещате ли какво значи ирония.

A ти виждаш ли шум? :) Малко трудно се чува интонация от писмен текст...
По темата. Ти ако видиш единия от всичките ти страстно да целува друга, ще си кажеш: "Ееееееее, голяа раота! То тва не е изневяра, нъли и аз гу праа." или ще ти стане гадно и ще се обидиш поне малко? Изневяра е. За мен даже мисълта за друг човек е изневяра. Даже наличието на друга жена в мислите на приятеля ми е достатъчна да ми срине доверието у него (говоря за жена, която емоционално го раздвижва), а пък вече НЯКАКВИ действия спрямо която и да е са си чиста изневяра. Непростима. Аз вече НЕ прощавам изневяра. (зодия Везни, опарена от проклетите Скорпиони, за които тяхното никога не е изневяра, ама твоето е склонно да ги направи убийци от ревност)
Напълно съм съгласна.Аз си изпатих от Близнаци и вече не прощавам нищо

AmbeR
12-21-2007, 01:51
Според мен си е чиста изневяра,въпреки че някои смятат,че ако нямаш чувства би могло да бъде преглътнато,според мен ако си направил нещо подобно веднъж със сигурност ще има втори път и всичко това е безсмислено...

ludoto_f
12-21-2007, 06:01
за мен целувката си е изневяра!!!!!!!!!

sun_flower
12-21-2007, 08:30
celuvkata ponqkoga moje da se s4ita za po-golqma iznevqra ot sexa.tq e proqva na nejnost na 4ivstva,dokuto primernokogato pravi6 sex s dr i izneverqva6,go pravi6 pove4e ot strast i privli4ane.pone az imam takiva nabludeniq.ne kazvam 4e sexa e opradvana iznevqra ili ne6to sorta ,prosto supostavqm 4uvstvata s jelaniqta.vseki tip blizost s nqkoi dr si e vid iznevqra :)

ihkk
12-21-2007, 12:00
Еми 4иста изневяра си е и няма кво да се увърта!

SilverAngel
12-22-2007, 16:37
Изневяра е. Както казва приятелят ми 'Щом може целувка, може и нещо повече.'
И как по дяволите човек ще обича двама... :shock:

\:D/

казват че хората под зодия близнаци могат да обичат повече от двама наведнъж...мен ме съмнява....може единия наистина да го обичаш другия само да ти е симпатичен...

аз съм близнаци и ми се случи нещо такова :-( ама не мисля че е от зодията..... а може и да е.......

princesa_viki
12-22-2007, 19:46
за мен е изневяра.А и всеки си има свои разбирания за изневярата.Например чувала съм да казват че целувката за тях е изневяра, а секса не е.иди разбери

princesa_viki
12-22-2007, 19:48
a и аз обичам двама пък не съм близнаци :) точно за това едва ли се съди по зодията

ThePainIsReaL
12-22-2007, 20:30
Айде пък да НЕ е изневяра..
Да отиде да целуне някоя друга и да дойде да ме целуне мен, като ми се врича, че ме обича. Изневяра си е.. и никой не може да ме убеди в противното. Може да е много невинно проявление на изневярата, но фактът си е факт. Не мога да го деля дори и с устните на друга :?

ludoto_f
12-23-2007, 06:57
За да целуне приятелят или приятелката ви друг/а трябва да има някакви чувства! На скоро говорих с моя сериозен приятел, че за лафене, базикане, смеене няма да направя проблем.. Но извинете много за целувка с друга ще или какъвто и да е било жест на нежност, на близост! Защото щом един път той/тя се е осмелил/а да направи подобно нещо значи, че би направил/а и нещо по-голямо!!! :cry: :x

sladku_bebzi
12-23-2007, 07:23
Ти изобщо знаеш ли кво е да обичаш?Тва е прекалено силна дума и не съм сигурна, че точно тва е чувството, което изпитваш, пък даже и към двама :shock:
А относно целувката дали е изневяра, много ясно, че е.

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-23-2007, 07:59
Защо всички си мислят че целувката е зиневяра,аз не мился така особедбо ако имаш и чувства(и да имаш още една връзка),вярно звучи тъпо,но когато обичаш 2 човека според мен няма изневяра най-вече от една целувка :-) (ок де въобще от кисчета)е дам,само другия да не разбира че тогава става щоуто :o
От такива изказвания вече ме напушва смях :razz: :razz: :razz: "да обичаш 2-ма човека..." Боже, опази! :lol: :lol: :lol: Мацка, преди да използваш такива силни думи, имаш много хляб да изядеш, докато узрееш... Ей, аман от лапешки истории...
А относно дали е изневяра, да, такова е. Особено ако "обичаш" някого, даже мисълта ти няма да бъде насочена към друг, камо ли действията... Хайде стегнете се, стига с тези измишльотини...

`Death`Whore``
12-23-2007, 08:01
За мен целувката е много по-сериозна от секса. Ако той изчука някаква, все едно, но ако просто е целунал някоя, това означава, че има чувства към нея.

jim_beam
12-23-2007, 08:11
За мен целувката е много по-сериозна от секса. Ако той изчука някаква, все едно, но ако просто е целунал някоя, това означава, че има чувства към нея.

emii to seksa nikoga ne e samo sex.. kakto i celuvkata nikoga ne e prosto celuvka... az smqtam 4e i dvete sa iznevqra...

`Death`Whore``
12-23-2007, 08:13
Мога да приема, че сексът е само секс...но целувката не би могла да е просто целувка...за мен е така. МОга да правя секс без чувства, но не и само да целуна без чувства.

Escarina
12-23-2007, 10:49
Мога да приема, че сексът е само секс...но целувката не би могла да е просто целувка...за мен е така. МОга да правя секс без чувства, но не и само да целуна без чувства.

+1

Dark_Angel_F
12-23-2007, 18:53
Ами според мен целувката е изневяра и като се познавам каква съм дори за една целувка бих заразака приятеля си и никога не бих го погледнала.

Made_of_Pain
12-23-2007, 19:01
Kaто те гледам, че пишеш 'кисчета' и ми става ясно, че наличният ти мозък е на привършване.
Няма начин да ОБИЧАШ двама... Може да обичаш един и да имаш сексуално влечение към друг, но да ОБИЧАШ ДВАМА ... тва става, само в твойта фантазии...
Изневяра е, защото ако си в някаква осъзната възраст ( кавато ти очевидно не си... ) би скъсала с настоящият си приятел за да се метнеш на друг, ако имаш елементарното останало уважение спрямо него.
Защото, ако гаджето ти се целува с друга... съм убедена, че няма да си помислиш, че Ви обича и двете =)

Na7a6a
12-23-2007, 19:13
Изневяра е. Както казва приятелят ми 'Щом може целувка, може и нещо повече.'
И как по дяволите човек ще обича двама... :shock:

\:D/

казват че хората под зодия близнаци могат да обичат повече от двама наведнъж...мен ме съмнява....може единия наистина да го обичаш другия само да ти е симпатичен...
Хах, приятелят ми е близнаци, но досега не съм забелязала да оби1а някой друг освен мен.. :)
А по темата: една целувка може да бъде изневяра, а може и да не означава нищо. Зависи дали влагаш чувства в нея.

Glezanka
12-23-2007, 19:53
Изневяра е ...

rakiQ
12-23-2007, 20:33
изневяра е ,изнавяра е дори и целувка по бузата!
никак не би ти станало приятно ако разбереш че приятеля/приятелктата ти е целунала/л някой дали ще е по устата или бузата няма зн
нали?!

sh3_1s_7h3_0n3
12-23-2007, 20:41
Представи си гаджето ти да целува някоя друга, ама без ниииикакви чувства. Ей така.. отива на дискотека.. спипват се с няк'ва.. и цяла вечер се мляскат. Изневерил ли ти е или не е? Ти как би го приела?

fiama
12-24-2007, 09:52
Да, изневяра е. В една целувка се влагат много емоции и чувства, да не говорим, че става дума за "обичане на двама човека едновременно".

feelthless4o
12-24-2007, 09:57
Ако за тебе целувката е просто допиране на устни за други е много повече! за мен целувката е изневяра :-&

Sexapilna_kukla
12-24-2007, 14:16
Приятелска целувка например за мен не е изневяра.
Но, ако в целувката са вложени някакви чувства и страст, тогава може би бих го приела като един вид изневяра.

swords1010
12-24-2007, 14:55
О, чиста изневяра си е - духовна, а и от части физическа. Поне аз така мисля!

Phantasmagoria
12-24-2007, 14:56
Разбира се, че е изневяра.

ReFlEcTiOn
12-24-2007, 15:41
iznevqra \:D/

Barbaronka
12-24-2007, 16:20
Celuvkata nai-mnogo pokazva chuvstvata,tq e nai-chista i nai surdechna!
Iznevqra e!

Barbaronka
12-24-2007, 16:26
Estestveno che ne!
Ako durjish na choveka do sebe si ti trqbva da go uvajavash!
Ako mu izneverish,znachi ne go uvajavash!
Ako nqkoi den zapochna da se zaglejdam po drugi i nqmam chuvstva kum priqtelq mi,purvo shte ida i shte mu kaja,che ne iskam da sme zaedno,che ne go obicham i posle kato sum si sama shte pravq kvoto si iskam! :smt001