PDA

View Full Version : Какво да правя??



shola
12-18-2007, 11:01
Хора help 8-[
С приятелят ми ходим вече седем месеца и никога не съм го виждала така..от няколко дни насам се държи странно.постоянно е омърлушен или в кофти настроение.попринцип е весел и забавен човек - "духът на компанията".но нещо се промени.опитах да поговоря с него за да разбера каква е причината за дъранието му но той все какзва че няма нищо или че е изморен.
Всичко започна наскоро.Преди седмица бяхме заедно на малка еднодневна екскурзия и всичко беше срахотно..Но на следващия ден ми се наложи да отида на едно събиране на наши роднини и вечерта като се прибрах отказах да изляза с него.той се нацупи и нищо не каза повече.на следващия ден отново имах работа и не можахме да се видим.. и така три вечери подред.едната вечер се скарахме и той каза "Искам всяка минута да съм с теб,но явно искам много"..
Моята молба към вас е да ме посъветвате какво да правя.защо се държи така,аз ли съм виновна ?а дали още ме обича??? :-k

ra4ence
12-18-2007, 11:11
Поговорете на 4 очи. Опитай се да разбереш какъв е проблема. Дали е в теб? Ако не е му кажи,че искаш да знаеш,за да реагираш по най-адекватния начин и да му помогнеш да излезе от тоя период. Ако пък не иска нищо да сподели му кажи,че това мълчание се отразява зле на теб,респективно на връзката ви. Той да си прецени как ще процедира от тук нататък.
:)

rockandrollallnight
12-18-2007, 11:49
Най-добре ще е да поговорите.. ;-) Дори и вината да е в теб можеш да му обесниш, че не искаш нещата да са така и че искаш всичко да си е наред.Предполагам той също ще иска това, така че дано да няма проблеми. Успех!

MoHuTo
12-18-2007, 14:02
Поговори с него, попитай го какъв е проблема, какво го притеснява, изяснете нещата помежду си, във всяка връзка има спадове не може всичко да е розово..а относно дали те обича..хмм ние няма как да знаем на 100% - попитай го - все пак сте заедно от 7 месеца - това не е малко време :)

deesity
12-18-2007, 14:50
говори с него кажи му че го обичаш опитай се да го накараш да ти сподели какво му е дали има някакъф проблем и ако има му помогни да го реши а ако е така заради нещу сторено от тебе му се извини и му обещтай че няма да се повтори :P :P и се опитай да прекарваш повече време с него да си до него :) :) Успех 8) :)

koalka
12-18-2007, 15:22
Просто му е кофти, че тези три дни така се е случило и сега не иска да ти каже, може би, защото ще се скарате...То е ясно, че иска "всяка минута да е с теб", обаче не винаги става, както искаме.Не може всеки ден да се виждате, когато ти имаш ангажименти и т.н.Извини му се и му кажи, че го обичаш и не искаш да се карате.Според мен това ще помогне.

shola
12-18-2007, 18:53
Благодаря ви за помоща.дано да сте прави и всичко да се оправи..страшно кофти ми става когато се караме или той се цупи..още утре ще поговорим и дано да сте прави.. Благодаря ;-)

ninka_baby
12-19-2007, 14:58
човека те обича и явно се е понацупил от това,че не си могла да бъдеш с него няколко вечери подред ,но ясе пак поговори с него на 4 очи

apparition
12-19-2007, 15:12
ако не те обичаше изобщо нямаше да се цупи а щеше да те зареже....7 месеца въобще не са малко така 4е поговорете спокойно и вс ще се оправи.Успех! :mrgreen:

JoeBanana
12-19-2007, 16:33
лигльо
как го търпиш ?
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

babity
12-19-2007, 16:58
кво се шашкаш за такава дреболия? естествено, че те обича! кво като три дни не си могла да се видиш с него?! тва е просто един от онези моменти... искам да кажа, че и аз правя така... има неща, които гаджето ми прави и те адски много ме ядосват/нараняват/ вкисват както искаш го кажи, но понеже не е коректно да го спирам от каквото и да било, понеже неможе да е 24/7 залепен за мен си замълчавам и просто се сдухвам. като ме попита кво ми е аз казвам същото, защото не искам да му отнемам свободата или да го лишавам от лично пространство. пак ти казвам, не се шашкай!, всичко ще отмине! :wink: ;-)