PDA

View Full Version : Проблем с даскалка



rockandrollallnight
12-18-2007, 11:20
Моят проблем е следният...имаме една даскалка,за която всички учители и ученици имат лошо мнение...тя нито уроците може да си предаде като нормален даскал, нито има някакъв подход към нас..просто е ужасна!! Как става така,че ученици с абсолютно еднакви контролни имат съвсем различни оценки? .. и това не се случва само в нашия клас, а и във всички останали,на които тя преподава.Директорите и останалите й колеги са запознати със случая от доста време, но не правят нищо в интерес на учениците. На всички ни е писнало от нея, кажете ми някакъв начин да я махнем от тва даскало..или поне от нашия випуск! Не може да се търпи вече :evil: :-x

mrysnika
12-18-2007, 11:28
Ако толкова искате да я махнете винаги има начин. ПрЪйте пълните простотии и на нея в даден момент ще й писне и ше се махне.

gostut
12-18-2007, 11:30
ееемм.. аз кат бях ученик още (еь едно време) подобни неща се случваха с подписка... събираш подписите на сички ученици от випоска (или там 70 ли 80 ли процента трябваха, ама колкото може повече) и я занасяте в дирекцията. Без такова нещо директорите нищо не могат да направят, защото тя може да ги съди после (така стана в мойто даскало)

rockandrollallnight
12-18-2007, 11:32
Благодаря.Дано подейства. :)

12-18-2007, 12:03
I v moq klas minalata godina se be6e slu4ilo ne6to takova s edna daskalka ama nie se obedinihme i zapo4nahme da praim 4asovete ad,da q pob1rkvame i tq napravo ne izd1rja6e za6toto nemoje6e da si predade materiala i roditelite q hokaha ,a nie se za6titavahme i otri4ahme za kakvito i da e gluposti i q izkarvahme edva li ne luda pred r1kovodstvoto.Nakraq stana taka 4e direktorkata zastana na na6a strana ,a gospojata si prekara denq predi Koleda v neinata si stai4ka pla4eiki i nikoi ne q s1jali i taq godina sme s druga i tq e stra6no dovolna ot nas i nie ot neq 8)

Ifan4o
12-18-2007, 16:44
зза съжаление няма да я махнат ако не се издъни мн жестоко смисъл пред някои от инспктората или министерството евентулано (мн малко вероятно).засъжаление от тука ан там преподавателите ще стават истерични пенсионери/ки със стаж по 40 и кусур години защото учители няма казвам ти го като човек който си има найдея(майка ми до скоро беше директор (охх добре,че вече не е) ). а иначе ситуацията се повтаря в мн училища по цялата страна (за огромно съжаление).доста е плашещо полужението в бг но . . . . ние неможем нищо да направим :neutral:

N0_feAR
12-19-2007, 06:12
еми можете да й направите часовете ад :evil: (тоя номер сме го прайли и вече сме с 3та нова г-жа, която и тя не ни издържа) А втория по-цивилизованият вариант е с молба, подписнана от колкото се може повече родители и ученици. В даскалото на сестра ми така изгониха лудата им физичка. Ся туй ще го прилагаме и на третата ни г-жа по Англ.ез.

AssLicker
12-19-2007, 07:56
еми и аз имам подобен случай по Философия един
щУр даскал никой нищо неможе да му каже нито директорката никой задържа ни по 5 мин след края на часа пи6е само 2-ки и 3-ки тука тамее некоя 4-ка кат му кажеш нещо почва да вика и ...

vodolei4e_m
12-19-2007, 08:58
Моят проблем е следният...имаме една даскалка,за която всички учители и ученици имат лошо мнение...тя нито уроците може да си предаде като нормален даскал, нито има някакъв подход към нас..просто е ужасна!! Как става така,че ученици с абсолютно еднакви контролни имат съвсем различни оценки? .. и това не се случва само в нашия клас, а и във всички останали,на които тя преподава.Директорите и останалите й колеги са запознати със случая от доста време, но не правят нищо в интерес на учениците. На всички ни е писнало от нея, кажете ми някакъв начин да я махнем от тва даскало..или поне от нашия випуск! Не може да се търпи вече :evil: :-x
ami samo da ti kaja 4e klasnata mi e sy6toto govedo (klasna mi e ve4e peta godina, za 6tastie posledna) ama e mnogo po zle ot tova koeto opisva6- s pyti, re6enie nqma... tarpi6 i tova e... v jivota s kolko po nespravedlivi ne6ta 6te se sre6ta6... ba li mu maikata nqkva ocenka po nqkav predmet v daskalo... sled vreme tva 6te ti bade nai malkiq problem 4e si imal 4 vmesto 6 primerno...

Presley
12-19-2007, 16:02
6tom ste edinodu6ni i iskate da se mahne,kajete na roditelite si za slu4aq.Ot tam te moje da se obedinqt nqkolko roditelq i da govorqt s direktor/a/kata.Pri vsqko polojenie taka 6te stane,6tom direktora na u4ili6teto vi se otnasq tolkova povurhnostno.

?love_haTe!
12-19-2007, 17:33
Оле,братле в нашия клас се пее същата песен,ама абсолютно същата,за
миг си помислих,че си от класа ми :-D

Ми щом всички мислите еднакво,кажете на родителите си.
Нека те се обединят и да поговорят с директорката на даскалото или
с някой,който има връзки...и аз не знам.

Просто вие като се оплаквате ви нямат доверие,мислят,че просто
не я харесвате.Ако някой по-голям го каже е по-вероятно да му
обърнат внимание :)

Успех! :)

d0mat4et0
12-19-2007, 19:14
Еми...същата работа и при нас беше , но ние се взехме в ръце и я разкарахме тая даскалка...Няколко родители , с наша помощ го издействаха...Оплакахме се и казахме , че иначе ще се махнем от даскалото и вече не ни преподава :-P :-P :-P

AliceSw
12-19-2007, 20:03
можете да се откажете от нея като преподавател..намерете достатъчно властен родител и направете подписка..