PDA

View Full Version : Обяснете ми сложните мисли на момчетата!!!



mobsita
12-18-2007, 12:19
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?

ivakavlad
12-18-2007, 12:27
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?

много е просто момчетата се интересуват от външният вид за да се фукат пред другите(не всички но повечето).Защо сме толкова срамежливи ами причините може да са много страх от отхвърляне и всякакви неща от този сорт.А за последният въпрос само господ знае

gostut
12-18-2007, 12:28
защото на ваща възраст (предполагам, че не си на повече от 16) сички момичета сте едни и същи лигли. интересувате се от неща съвсем различни от тези, които интересуват момчетата... какво друго да ви гледат освен външния вид???

ra4ence
12-18-2007, 12:30
Защо е нужно да си като другите момичета?

Защото момчетата на твоята възраст са още малки и други неща ги интересуват. Ще видиш как ще се промени това с годините им :) Няма нищо странно.. е доказано е,че момичетата израстват психически много по-бързо от момчетата. Затова и момичетата препдочитат по-големи момчета.

Lambo
12-18-2007, 12:35
Доста безсмислени въпроси задаваш... Ако момче срещне момиче запознаят се и излязат на първа среща от какво мислиш че ще се влияят двамата? От коефициента им на интелигентност ли? Не разбира се... в началото всичко опира до външния вид. А защо са срамежливи ли, това също е лесен въпрос. Представи си че си момче и седиш в кафене в което влизат поотделно две момичета- едната грозна другата супер яка.. и седнат на отделни маси. Грозното момиче няма да представлява интерес за момчето и той няма да я заговори в никакъв случай. Якото момиче го кефи супер много , но той неможе да събере смелост да я заговори. Така че в общи линии става следното: ако си момиче или някои по як те заговаря като прави компромис със себе си, или някои под нивото ти събира смелост и те заговаря. И сега преди някои да реши че съм много зле и да започне да ми бучи ще кажа че говоря абсолютно строго само за външен вид като казвам яка/як или под/над нивото....

ivakavlad
12-18-2007, 12:36
Защо е нужно да си като другите момичета?

доказано е,че момичетата израстват психически много по-бързо от момчетата. Затова и момичетата препдочитат по-големи момчета.

за това може да се спори последното иследване което е направено е че 30% от момчетата на възраст 15-16-17 години психически израстват по бързо от момичетата и момчеата, а 37% от момичетата на същата възраст както ти казваш израстват много по бързо от мочетата останалите се развиат горедоло с еднакво бързо

mobsita
12-18-2007, 12:46
А от какво друго е интересно на момчетата?Нали трябва да придобия малко опит. :(

ivakavlad
12-18-2007, 12:57
А от какво друго е интересно на момчетата?Нали трябва да придобия малко опит. :(

това е доста труден въпрос при всеки е различно

mickelangelo
12-18-2007, 13:02
Ами това е 1 вия фактор с който ви грабва човек .. от другия пол .. ( ако сте хетеросексуални разбира се ) ... всичко е химия ... просто .. ако 1 ния не се хареса на другия за напред .. в 90 % от случаите не става нищо .... поне на тази възраст 14-15-16 години ...

ПС : момче съм и мога да кажа че не се интересувам само от външния вид на 1 момиче .. но винаги .. гледам и него .. когато някоя ми харесва .. ми харесва съвкупността от цялото .. ( за не разбралите : Акъл + красота )

Exoras
12-18-2007, 13:05
Интересуват се от външния вид, защото така е генетично заложено :)

И затова ако мога така да се изразя са "по-вървежни" мацки с плътни големи устни, големи цици, овални лица, гладка кожа, тясна талия, хубави изваяни дупета, дълги крака и прочие и прочие... Има си адски много причини и няма да се наемам да обяснявам тука защо... земи гледай малко научнопопулярни филми :D

И пак в края на краищата всичко е строго индивидуално... 8)

deesity
12-18-2007, 13:33
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?
Амии...ти ако видиш някое момче което не познаваш първо кое ще ти направи впечатление красотата или външния вид пък и момчетата и момичетата на нашата възраст(имам предвид 16 ,17,18) не търсят нещу сериозно и почти всички гледаме първо красотата а после акъла тъй че нищу ново :) :) а пък колкото до това защо са срамежливи момчетата емии...аз в момента съм с момче което е супер срамежливо но това не ми пречи :-P :-P а пък защо ами може би защото повечето момчета на нашата възраст са леко недоверчиви нз как ще реагира момичето и за това се претесняват!! ;-) а иначе аз познавам момчета който попринцип въобще не са срамежливи но като видят хубаво момиче и се претесняват и доре си изчервяват :oops: :-D :-D !!Свиквай с годините ще е различно :P 8)

mobsita
12-18-2007, 14:01
Благодаря ви много! :-)

ivakavlad
12-18-2007, 14:03
Благодаря ви много! :-)

няма за какво

deesity
12-18-2007, 14:38
Благодаря ви много! :-)
няма защо дано сме помогнали с нещо :P :-)

ra4ence
12-18-2007, 14:45
Защо е нужно да си като другите момичета?

доказано е,че момичетата израстват психически много по-бързо от момчетата. Затова и момичетата препдочитат по-големи момчета.

за това може да се спори последното иследване което е направено е че 30% от момчетата на възраст 15-16-17 години психически израстват по бързо от момичетата и момчеата, а 37% от момичетата на същата възраст както ти казваш израстват много по бързо от мочетата останалите се развиат горедоло с еднакво бързо

А практиката доказва точно обратното \:D/

koalka
12-18-2007, 15:26
Така общо не може да се говори...Ако ти си попадала все на такива момчета, то другите познават и такив, които не се интересуват само от външния вид.
Виж сега, когато видиш някой за пръв път и ти хареса, ти не можеш да прецениш какъв е по характер, нали??Гледаш външността и ако има привличане, харесване на първи етап, тогава опознаваш и характера.Говорим за ситуацията, ако не се познавате отпреди.
Ако примерно сте приятели и се познавате от не малко време, тогава вие си допадате, характерите ви са сходни или поне имате общи неща и така може да възникне нещо повече от приятелство.

stealthyGirl
12-18-2007, 18:00
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?Точно защото мислите им не са сложни, а точно обратното :)

П.П.ОК.. казвам на повечето, за д ане почнете да ме съдите сега.. :D Аз все пак не познавам тооолкова много :)

kifla
12-18-2007, 18:14
защото повечето момчета все още не са преодоляли срама си :?

ANTIHUMAN
12-18-2007, 18:38
Виж сега ! Аз съм Момче ..... Лично аз гледам дали е красива или по-точно казано дали ме превлича. Гледам характера за мен той е много важен. Сега се влюбих в едно Момиче и супер ще ме е срам като доде на нова година в нас :( :-# Незнам кво да й кажа ! Страх ме е да не се изложа като фурнаджийска курабия #-o :-s Объркан съм!
Доколкото въпроса ! еми да срамежливи сме защото винаги мислим: ,, Ами ако нестане? Ще се изложа? '' Ей това ни побърква! На вас ви е лесно Предлагат Ви ! Сложете се един път на нащо място!
Чао :mrgreen: :P 8)

led_i_ogyn
12-18-2007, 19:28
Не всички са такива - Има и различни, но рядко се срещат.Не всички са срамежливи, но за външния вид съм съгласна.Просто повечето са лапета още и не знаят к`во искат.

justteen
12-18-2007, 19:32
Защото такива момичета няма с какво друго да привлекат вниманието, освен с външния си вид...
"И защо са толкова срамежливи и не те заговарят?" Къде е казано, че трябва да чакаш все да те заговарят? Да не би ако първа си отвориш устата ще дойде края на света?

GregoryHouse
12-18-2007, 20:16
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?

много е просто момчетата се интересуват от външният вид за да се фукат пред другите(не всички но повечето).Защо сме толкова срамежливи ами причините може да са много страх от отхвърляне и всякакви неща от този сорт.А за последният въпрос само господ знае

Грешиш харесваме външния вид не за да се фукаме,а просто защото не можем да наебем интелекта на някоя...просто...не мислиш ли?

kael
12-18-2007, 21:30
външния вид е важен много важен извинявай но дори душевната ми половинка ( сходни интереси желания мечти абе все едно женския ми клонинг ) да в грозна ( под грозна имам предвид грозна ) опаковка бих предпочел някоя която е по тъпа но по хубава - познай що - щото как може да си с някой който не те привлича физически. Не казвам че само момичетата тип "манекенки" стават даже обратното ама по добре много хубава и тъпа отколкото много умна но динозавър :-| и пак външния вид може да е на 2ро място за много момчета ( мене включаишя ) но той пак си е важен

INF3RNO
12-19-2007, 00:39
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?

Vij sega sladurano tova,4e ti si popadnala na nqkoi takiva mom4eta e vapros na kasmet.Ina4e ima i takiva koito pak ne podbirat 4AK PAK TOLKOVA MNOGO.
Oba4e vij sega.Az sam sportist (biv6 playboy,ne se fukam ami davam za primer) Ok sega ne moga da se obarna sre6to prirodata.Napravila me e 4aroven xaresvat me i malki i golemi imam si tqlo,lice viziq o4tiv sam vazpitan i bla bla bla.E adja ba mai taka se kazva6e ai kaji mi sq kak da si xvana edno seriozno gadje koeto mi e visoko 165 a teji 78 kg primerno?!?!Ami sme6no eeee napalno moje da e sladka v lice ama izvinqvai az za tva li sam treniral tolkova vreme da si napravq figura za zdrave i izvedna6 da si xvana 4ovek do sebe si koito ama i dumata fitnes da ne znae kakvo e.Osaznaite se be xora.Van6niq vid na EVA da ne e bil ne6to podobie na taq deto do sq vi govorix 165 na 78.Ami to e jena tq trqbva da e krasiva i izla4va seksapil bez s drexi,a da ne govorim i bez tqx.
Otgovorix ti na parviq vapros.
Sega na vtoriq.
E kak sme sramejlivi q stiga gluposti.Ima takiva naxalnici,4e 4ak ne moje da se ottarvat damite ot tqx.Tq mu kazva,4e si ima priqtel toi sled malko pak i cafva s ideqta koqto e mislil 10 min ,4e tq e sama primerno na diskoto a gadjeto i go nqma i poradi tazi pri4ina tq trqbva da e s toq naxalnik.E kak pak da stane?!?
To,4e si ima sremejlivkovci si gi ima.No tva za men ne sa pi4ove.Az ne xaresvam takiva mom4eta za priqteli o6te pove4e da se dvija v takiva kompanii.Trqbva mom4eto da e sravnitelno naxalen,u4tiv i est kato mu se kaje 4e maceto e zaeto da ne probva pak i pak.Prosto moje da si izpati tova e.Ne sam stigal do tam tai kato predi da se zaxvana s nqkoe momi4e da q svalqm i gluposti i pro4ie mislq pone 15 min kakvo 6te napravq AKO tq mi kaje 4e e free i 2 min,ako mi kaje 4e e zaeta.
Taka nomer 3 sega.
Gluposti na tarkaleta ili kakto men me kefi da kazvam utarkalqni gluposti :lol:
Za6to da e nujno da stavate kato "DRUGITE MOMI4ETA" vapreki,4e ne moga da razbera za koi konkretno govorite 6te se postaraq da si predstavq,4e stava duma za chalgarkite i fashion-kite koito se pravqt na "TRUDNI" pxa trudni,trudni poneje trudno kazvat NE.E da za geiovete uspqvat da im otkajat.Tova za men sa momi4eta mmm kak da kaja aaaa da =D> Utreeepki
PRivli4a mom4eto s razgolen biust barzi dvijeniq na zadnik@ i mrasni pogledi pridrujeni s palavi pras4eta so4e6ti kam neq.Az takiva mnogo gi reja i da si priznaq 4esno napravo si umirat ot qd kato ne im obarna vnimanie (govorq za tiq koito mi pravqt takiva nameci) Moqt savet e badete sebe si.Nqma smisal da se promenqte zaradi mom4eta.Kakto i obratnoto e de :)
Prosto koito si vi xaresva toi 6te vi xaresa zaradi tova koeto ste ne zaradi tova na koeto se ma4ite da prili4ate.S 2 dumi badete na maxsimum v tova v koeto vi biva ne na polovina v nakontena parfiumirana kurvina :P
Iei tva pak kak go izmislix i az nz ama mi xaresa.Dano sam ti pomognal sladur!

Anarion
12-19-2007, 17:21
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?

Не съм съгласна, че външният вид е достатъчен. Ако момчето е нормално и не иска да ходи с някое красиво момиче само за да се фука, външността й би имала значение само в началото. Ако се окаже лигава, глупава, надута, егоистична, скучна, еднообразна, незнаеща какво иска, преиграваща и т.н., едва ли ще иска да бъде с нея.

Dgaduin
12-19-2007, 18:44
Ми първото май изобщо не е вярно а второто според мен и момчетата не знаят защо е така. Ми не трябва даже е препоръчително не :wink:

wasntme_
12-19-2007, 18:55
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?

xaxaxax ti si lyda :lol: 1vo ne vsi4ki mom4eta gledat samo van6niq vid... ama men da kajem ne mi pre4i 4e mi gledat van6niq vid samo :-D 6toto i az gledam samo van6nost :D vtoro pove4eto mom4eta ne sa sramejlivi be :? :P nz kvi poznaa6 ama az sramejlivi poznavam samo zagybeni :razz: xaxaxax sig li si 4e ima6 predvid tva? 6toto 4esno ne poznavam qko mom4e koeto da e sramejlivo... kamo li pak da ne 6te da me zagovori =D> nqh nqh mrazq sramejlici :!: kvo ima6 predvid s tova da si kato drygite momi4eta? ima6 predvid nqkoi i ne6to ama si mal4i6 v momenta :-D kaji ko e tanalo :)

ЕPu
12-19-2007, 19:07
Не всички се интересуват само от външния вид. Това, че ти на такива попадаш, не означава, че всички са повърхностни.
Срамежливи.. не всички са такива. Пак си савизи от характер, от човек.. и мъжете, и жените са срамежливи понякога.

akademika
12-19-2007, 20:39
много добър анализ от INF3RNO, но има и една позиция която може би пропуска, аз може да съм разговорлив и да не изглеждам зле, да мога да се заприказвам с всеки/всяка, но момичето, което е на сърцето ми е по-специално и създава проблеми - изпитвам страх да я заговоря направо, мога да говоря с часове глупости, пред нея не мога да обеля и дума от това което съм искал да кажа - сега не разбирам - това по малко мъж/момче ли ме прави, смятам че не (на 17 съм)

samonervi
12-19-2007, 20:46
Ми защото докато не станат на 18 са много тъпи.То и после де ама са по - малко

babity
12-19-2007, 20:52
Някой ще ми обясни ли защо момчетата се интересуват само от външния вид на момичето?! :neutral:И защо са толкова срамежливи,та не те заговарят?Защо е нужно да си като другите момичета?

еми май ще повторя някой преди мен, ама се интересуват от външния вид защото не само вървят по улицата с тва момиче и всеки ги вижда с нея, ами и за да е връзка като връзка неизбежно е да има секс, а как да му стане на милия като му се изперчи гола някой хипопотам 75 висока 130 широка? в никакъв случай не казвам, че пълните или грозните хора не трябва да живеят защото са такива, просто разяснявам как стоят нещата за момчетата. предполагам и ти не би пожелала да ходиш с някой който прилича 1 към 1 на Квазимодо. всеки иска най - доброто за себе си, вече е въпрос на вкус за кой какво е красиво. защо момчетата са толкова срамежливи ли? еми не са! грубо е, ама може не да се срамуват, а да не им допадаш и затова да не те заговарят. и последно нужно е да си като всички останали за да си вървежна, ако не си като тях вероятността да си намериш някой, който да обичаш и да обича теб е минимална.

Jus7m3
12-19-2007, 23:35
Хъх.. от тука никой не ме познава,ама половината се изказаха вече,че съм тъп... От тези мнения ми става ясно единствено,че някои от момичетата тука са по-глупави по простата причина,че говорят без да мислят.Момиченца, не е ли малко наивно да казвате "те са тъпи" и по този начин да си дигате самочувствието като си мислите,че вие сте по-умни? Да осъзнавам,че до 13 14 години може би съм бил по-глупав от някои момичета,но след това... все още ми е много трудно да намирам,достатъчно развили се психически момичета,които да привличат интереса ми. Почти всичките са толкова ограничени,че никога не разбират момчетата.

Относно темата : Да,ако някое момиче ми е направило впечатление,първите 10 минути се заглеждам първо у външния вид. После ако прояви "качества" като тези,които Anarion изброи (лигава, глупава, надута, егоистична, скучна, еднообразна, незнаеща какво иска, преиграваща....) изобщо не и обръщам внимание (освен ако не ме издразни прекалено много и не я поставя на мястото и). Не е нуждно момичето,с което съм, да е някаква красавица. Просто да не е динозавър и да мога да си говоря с нея. А ако пък станем толкова близки,че изобщо да не се притесняваме,от това което ще кажем и сме 100% искрени,подкрепяме се и т.н. - идеално! :)

Аз доколкото знам колкото срамежливи момчета има,толкова са и срамежливите момичета. Просто приемаме,че за момичетата това е нормално,защото рядко сме свидетели някое такова да се излага пред момче.

Третия въпрос "Защо е нужно да си като другите момичета?"е наистина без никакво покритие. Кои са другите момичета? Красивите? (мисля,че отговора не третия въпрос се крие в първия)

Cerealkiller
12-19-2007, 23:54
Ако та бий-значи та харесва! Пък ако те удря във стената значи направоооо :smt119 по теб ей така !

Cerealkiller
12-19-2007, 23:57
Хъх.. от тука никой не ме познава,ама половината се изказаха вече,че съм тъп... От тези мнения ми става ясно единствено,че някои от момичетата тука са по-глупави по простата причина,че говорят без да мислят.Момиченца, не е ли малко наивно да казвате "те са тъпи" и по този начин да си дигате самочувствието като си мислите,че вие сте по-умни? Да осъзнавам,че до 13 14 години може би съм бил по-глупав от някои момичета,но след това... все още ми е много трудно да намирам,достатъчно развили се психически момичета,които да привличат интереса ми. Почти всичките са толкова ограничени,че никога не разбират момчетата.

Относно темата : Да,ако някое момиче ми е направило впечатление,първите 10 минути се заглеждам първо у външния вид. После ако прояви "качества" като тези,които Anarion изброи (лигава, глупава, надута, егоистична, скучна, еднообразна, незнаеща какво иска, преиграваща....) изобщо не и обръщам внимание (освен ако не ме издразни прекалено много и не я поставя на мястото и). Не е нуждно момичето,с което съм, да е някаква красавица. Просто да не е динозавър и да мога да си говоря с нея. А ако пък станем толкова близки,че изобщо да не се притесняваме,от това което ще кажем и сме 100% искрени,подкрепяме се и т.н. - идеално! :)

Аз доколкото знам колкото срамежливи момчета има,толкова са и срамежливите момичета. Просто приемаме,че за момичетата това е нормално,защото рядко сме свидетели някое такова да се излага пред момче.

Третия въпрос "Защо е нужно да си като другите момичета?"е наистина без никакво покритие. Кои са другите момичета? Красивите? (мисля,че отговора не третия въпрос се крие в първия)
ти се изкара някво слънце ;-) , както и някои други които направооо само по характера ей така....ти поне си призна за динозавъра 8-) нещо мн :twisted: има тук?!?!

EGG
12-20-2007, 02:36
Хм, май няма обяснение... ](*,)

LizZz
12-20-2007, 07:38
От всички мнения тук най-ми хареса това на Jus7m3...
Може би,защото и аз мисля по почти същия начин.
То е трудно да се намери и достатъчно развито психически момче,но мисля,че са повече от момичетата(лични наблюдения!). :neutral:

Jus7m3
12-21-2007, 03:21
Хъх.. от тука никой не ме познава,ама половината се изказаха вече,че съм тъп... От тези мнения ми става ясно единствено,че някои от момичетата тука са по-глупави по простата причина,че говорят без да мислят.Момиченца, не е ли малко наивно да казвате "те са тъпи" и по този начин да си дигате самочувствието като си мислите,че вие сте по-умни? Да осъзнавам,че до 13 14 години може би съм бил по-глупав от някои момичета,но след това... все още ми е много трудно да намирам,достатъчно развили се психически момичета,които да привличат интереса ми. Почти всичките са толкова ограничени,че никога не разбират момчетата.

Относно темата : Да,ако някое момиче ми е направило впечатление,първите 10 минути се заглеждам първо у външния вид. После ако прояви "качества" като тези,които Anarion изброи (лигава, глупава, надута, егоистична, скучна, еднообразна, незнаеща какво иска, преиграваща....) изобщо не и обръщам внимание (освен ако не ме издразни прекалено много и не я поставя на мястото и). Не е нуждно момичето,с което съм, да е някаква красавица. Просто да не е динозавър и да мога да си говоря с нея. А ако пък станем толкова близки,че изобщо да не се притесняваме,от това което ще кажем и сме 100% искрени,подкрепяме се и т.н. - идеално! :)

Аз доколкото знам колкото срамежливи момчета има,толкова са и срамежливите момичета. Просто приемаме,че за момичетата това е нормално,защото рядко сме свидетели някое такова да се излага пред момче.

Третия въпрос "Защо е нужно да си като другите момичета?"е наистина без никакво покритие. Кои са другите момичета? Красивите? (мисля,че отговора не третия въпрос се крие в първия)
ти се изкара някво слънце ;-) , както и някои други които направооо само по характера ей така....ти поне си призна за динозавъра 8-) нещо мн :twisted: има тук?!?!

С какво се изкарах "слънце"? С това,че казах,че ми тъпо да съм с няква красива лейка? Ми да наистина ми е тъпо да съм с няква красива, безмозъчна,ограничена к**** без собствено мнение,която да ми се хили на всяка дума щото си мисли,че съм се шегувал или пък да ми се лигави като ....

EvilBrunette
12-21-2007, 08:38
Амиии преди да сте се запознали едва ли би го впечетлило нещо друго освен външния ти вид, защото не знае нищо за теб. Обикновено, когато видиш някого за първи път веднага можеш да определиш дали ти е симпатичен поне. И ако въобще не ти харесва визуално, едва ли би станало нещо между вас, дори и ако сте "сродни души", мислите еднакво или се кефите на едни и същи неща.
Явно някое момче те е разочаровало, за да правиш такъв генерален извод за всички, но мога да те успокоя, че не САМО външния вид е важен. Просто той е първото нещо, което те отличава от другите. Е, не можем всички да сме красавици и не можем да влизаме в стандартите за "хубаво момиче" на всяко момче, така че просто не си намерила подходящия, който да те оцени. Не си мисли, че става като на филмите. Трябва да преживееш доста разочарования преди да откриеш момче, което едновременно да те харесва и ти да го харесваш. Даже... понякога вероятността ни се струва като да изкараш шестица от лотарията... Но се случва и това е важното. И когато го намериш ще бъдеш невероятно щастлива...както вече казах - все едно си изкарала шестица от тотото. хихи :wink:

slun4ice_90
12-21-2007, 15:43
От край време е така...,ми външността е само една "опаковка",която с времето губи своя "блясък".Не може да сме вечно млади и хубави. :wink: :-P Много хора гледаме външността,така е няма спор.Но ние само го виждаме така,не всичко е такова,каквото изглежда.Пък да не говорим,че хубавото привлича окото,но после сърцето обича... :smt008 :smt007 Когато ходиш с един човек,не е важна само външността, постепенно ти го "откриваш",разбираш много неща,и си казваш "може да си супер на външен вид,но отвътре си "празен" Характера е важен,абе просто да си "пасвате". :smt008

MajeStic
12-21-2007, 16:08
Ех за пореден пък момчетата се слагат под общ знаменател. Разберете има различни момчета. Това, че 1-2, които познаваш са направили така не значи, че всички правим така... :o 8-) (:

mobsita
12-21-2007, 19:13
Всичко,което казахте,е вярно.Наистина има разлика между момчетата.Важен е и външният вид,особено при първа среща,не отричам това.Явно самът е зъръди товаче много харесваш момичето и се страхуваш да не се изложиш.

mobsita
12-22-2007, 13:49
Сори за грешките,които съм допуснала,при горното съобщение :shock: :?

`Death`Whore``
12-22-2007, 13:51
Мда - точно срамежливите гледат единствено тялото.