PDA

View Full Version : Как да се запозная рофл ?



wtffff
12-18-2007, 16:11
Харесал съм си едно момиче от даскалото, ама ми е тъпо да отида при нея и да я питам как се казва или нещо подобно, сигурен съм че ще си помисли, че съм откачен :lol: Знам и само името, нищо др за нея, искам да се пробвам, лошото е че никой от моите приятели не я познават, така че ако може да ми кажете интересен начин да се запозная смисъл сеедно е станало случайно рофл :-o

samonervi
12-18-2007, 16:15
Най - нормалния начин е да се запознаеш сам.Отиваш и я питаш как се казва.Ако някой приятел ви запознае после ще си мисли,че говорите нещо зад гърба й или че сте се наговорили и няма да ти обръща внимание.Давай смело.

samonervi
12-18-2007, 16:17
Забравих да кажа...гледай тя да е сама.Така дори и да се получи нещо конфузно няма кой да види

EniTyYy
12-18-2007, 16:23
отиди при нея и почни да приказваш каквото ти падне и после и кажи "ОфФ ама май не ме познаваш.." :D и може да те огрее 8-)

IrReplacaBle
12-18-2007, 16:23
Мдам , по-добре сам отиди и се запознай с нея :) Няма нищо страшно да стане :) Или ще ти обърне внимание(по вероятното ;) ) или не .... :) направи и някое комплиментче или нещо такова , не може да не се сещаш за нещо :)

lookatme
12-18-2007, 16:24
оф...до болка познато!и аз съм попаднала в подобна ситуация.
харесвам си едно момче от даскалото,пътуваме заедно,тръгваме си заедно.запозна ни един общ познат и си казахме нали приятно ми е Моника и прочие... обаче аз така се спекох,че не можех да кажа и една думичка,а попринцип не съм от мълчаливите.
та мисълта ми е ...не си казваме здрсти и такива.аз май си разказвам своето си,ама както и да е
та.. аз мисля да направя така да го заговоря когато е сам и ще го питам нали нещо свързано с много си симпатичен и т.н. и да му искам телефон,скайп нещо
ох незнам добре би било да кажете нещо за да се възползвам и аз!

wtffff
12-18-2007, 16:24
tova koeto ne kazah e 4e spomenah na edin priqtel koito mi misli "dobroto" 4e haresfam tova momi4e i toi oti6ul i i zel skypa i tq go pitala zakfo ti e i toi kazal za edin fr, pri koeto kato razbrah (selfdestruction) .... kak moje da e tolkova malumen i da go napravi sega tq me misli za sduhanqka koito go e sram da otide pri neq, ne me e sram i bih oti6ul ama sled taq slu4ka... nz ve4e, opravdaniqta nqma da pomognat :(
4uvstvam se kato v 5ti klas s bebe6kite iztorii, dano ne me e pomislila za det4ko :(

INF3RNO
12-19-2007, 02:37
Най - нормалния начин е да се запознаеш сам.Отиваш и я питаш как се казва.Ако някой приятел ви запознае после ще си мисли,че говорите нещо зад гърба й или че сте се наговорили и няма да ти обръща внимание.Давай смело.