PDA

View Full Version : Боли я коремът. Дали е бременност?



boxer_pich
12-18-2007, 17:07
Здр. за форумът знам от мн време но явно някой отгоре прецени че е време да пиша в него. И така да споделя за проблема си преди 1 седмица имах полов контакт с едно момиче използвахме предпазни мерки всичко по правилата, обаче по едно време тя махна презервативът аз спрях но тя настоя да продължа и така до днес получавам смс от нея и ми казва че я боли коремът долу ниско страшно мн а нейска да и дойде, да си призная мен ме обляха студени вълни аз сам на 18 тя е на 16 кажете ми кво да правя!!!! Ескапел непомага щото е до 3 дне след половият контакт.Ако не и дойде поне ми обяснете каде треа да отида да платя за аборт и към кой да се обърна защото не ми се става татко толко млад. Предварително исказвам Изклиючителни благодарности на тези които са дали мнение! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

т.7
krem4et0

cokaina_
12-18-2007, 17:18
Нямаше да е никак лошо ако момичето беше пило ескапел на време...
Сега може само да си купи един тест за бременност...

Cvetelina_91
12-18-2007, 17:20
Da ne bi da iska da iska da te izkara 4e 6te stava6 tatko a vsa6tnost istinskiq da e nqkoi drug???Tova mahane na prezervativa i nastoqvane da prodaljite bez ,ne6to namirisva.A moje pak prosto da q poboli o6te malko i da "tekne" togava,tova mi se e slu4valo dosta pati na mene i sled tova mi te4e kato reka.

TopTa
12-18-2007, 18:38
ti si vinoven 4e si se saglasil da produlji6 bes prezervativa!no i tq e vinovna 4e ne e pila eskapela!ot tuk na tatuk moje6 samo da se nadqva6 da ii doide ako ne ii doide tq trqbva da si napravi test a ot rezultata 6te zavisi kakvo 6te stava posle!ako skoro e imala dr vruska ili prosto e spala s nqkoi skoro predi teb vuzmojno e da ne e tvoe a tq samo da go tvurdi!
uspeh \:D/

† “~ALpHa d0g~” †
12-18-2007, 18:57
Съгласна съм със вси4ки мнения д0 тук... Да купи тест и да се изяснят нещата... Ина4е наистина е д0ста съмнителн0 тфа с маханет0 на гумата и пр0дължаванет0 без... Тя тряа да е супер тъпа/извини ме/, за да иска да забременее... А и пи4 мисли следващия път и не се съгласявай така лесн0... :wink:

sLaDkA_GrEsHkA
12-18-2007, 19:05
abe... testa ne se li pravi sled 2 sedmici :shock:

momchence_89
12-18-2007, 19:06
Подкрепям † “~ALpHa d0g~” †
А ти сигурен ли си че си свършил в нея защото ако е така ти си виновен.
Аи честито ще черпиш.

Lacrima
12-18-2007, 19:08
Като не искате да стават гафове се пазете и бъдете по-отговорни! Изцяло вината е ваша и на двамата. Твоя, че си се съгласил да продължиш и нейна, че е махнала презерватива и не е взела котрацептиви на време! Боли я ниско долу, обикновено, когато ще идва цикъла, боли ниско долу. Може просто да и закъснява. Да си направи тест!

† “~ALpHa d0g~” †
12-18-2007, 19:11
Подкрепям † “~ALpHa d0g~” †
А ти сигурен ли си че си свършил в нея защото ако е така ти си виновен.
Аи честито ще черпиш.
:-D Най-як0т0 ще е ак0 пи4ът е сигурен, 4е не е свършил в нея, а тя г0 0бвини, 4е е татк0... И ак0 тя слу4айн0 р0ди и се направи тест за бащинств0 се 0каже 4е т0й не е бащата...

Nnoitra
12-18-2007, 19:29
Да си направи тест - и после ще говорите ;)

LoLiPoP4o
12-18-2007, 19:50
opredeleno e nai dobre da zeme test i da videe togava shte si sigoren napylno zashtoto imam priqtelki poznati i zakasnqva po 10-12 dena :)) puk i moje da ima neshto ot tova koeto napisa Cvetelina_91 :)) no ti pojelavam da nqma nishto :)

led_i_ogyn
12-18-2007, 19:55
Коремът може да я боли от всичко,един тест е най-добре.Ама все пак след 1 седмица да я заболи... :?

Schneeflocke
12-18-2007, 20:19
А ти сигурен ли си че си свършил в нея защото ако е така ти си виновен.
Не съм съгласна. Ако не я обичаш, тегли й една майна и да се оправя. Кой е казал, че момчето трябва да пази момичето? Тя сама си е преценила, че иска така, сама и ще си носи последиците. Заради начина, по който говориш за нея, предполагам, че нямате някаква особено сериозна връзка. Следователно е било глупаво да й се довериш така - може да е болна от нещо... А евентуалната й бременност е твой проблем само ако имаш чувства. Или желание да си до нея.

WHAT_EVER
12-18-2007, 20:26
be moi da sa prai i da 6te da te natopi i za towa da ti e manala kondoma
ama ako ne e tyi da znai6 4e e wlqzla wyw filma... ponqkoga mackite kat se pretesnqt mn predi da im doide i im zakysnqwa... 6te ii doide az tyi mislq
ama nai dobre da si naprawi testa za bremennost

ra4ence
12-18-2007, 20:46
Тоя СМС з акво ти го е пратила,да те подготви за бъдещо бащинство ли. Има нещо гнило.. но според мен самият й мозък е гнил. Да си направи тест и после да вряка. Само паника всява

boxer_pich
12-19-2007, 09:19
Искам да искажа благодарност към всички които ми обърнаха внимание.Решението което взех е да и тегля една майна и да се оправя.Благодаря още веднъш на всички

krem4et0
12-19-2007, 11:13
ти свърши ли в нея? симптомите на бременност се появяват дооооста по-късно. може би просто й идва. От бременност корем не боли!