PDA

View Full Version : Нещо без край ... :)



IrReplacaBle
12-18-2007, 17:12
ами това почна миналата година....
аз го харесвах-той мен не(познато , нали ? :) )
лятото го забравих , но сега отново всичко започна , но този път е различно.той ме харесва м, но не мога да го разбера :? (знам , че ме харесва от приятелки , пък и по държанието му личи ) И така от около една седмица нещата "загрубяха" ( :) ) постоянно пита приятелки за мен , когато ме няма , а когато съм там не ме оставя :) Но отидем ли в училище , почти никакво внимание (само едно две малки гуш и край :? ) Други хора си мислят , че ходим (даже една от бившите му изревнува мн яко :razz: ) Понякога си мисля , че и аз имам вина , защото се дърпам някои път , но просто нз , притеснявам се страшно много от него , въпреки че ми е и страшно приятно и хубаво с него ](*,) Днес трябваше да сме на кафе , но ОТНОВО нещата се провалиха и не знаааам ](*,) Помогнете малко.... :)

Qnchety
12-18-2007, 17:37
Отпусни се и се радвай, че споделя чувствата ти :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-18-2007, 17:50
За какво искаш помощ? :?

Anf3tamin4o
12-18-2007, 17:56
И заради кой е причината да не отидете на кафе него или теб ?

IrReplacaBle
12-18-2007, 19:04
И заради кой е причината да не отидете на кафе него или теб ? Ами...то не беше точно договорено , имам покана от няколко дни , но се не можех да отида по една или друга причина.Днес трябваше да се свържа с един негов фр (защото неговия тел се е скапал и в момента е без) , но явно не са били заедно и не стана ](*,)

Anf3tamin4o
12-18-2007, 19:22
Ми АКо изпитваш чувства можеш да му споделиш но ако е ей така за бройка просто не го наранявай \:D/

led_i_ogyn
12-18-2007, 19:24
Еми давай по-смело!Не се дърпай и му покажи, че имаш чувства към него(ако не знае).Използвай малко женски номерца ;) Успехчета :)

IrReplacaBle
12-18-2007, 19:32
ох това му го бях казвала миналата година...лоши спомени (не стана както исках :S ) но тази година вече забелязвам , че наистина има нещо , но някак си имам и съмнения :S

нямам абсолютно никакво намерение да го наранявам...пък и за първи път ще мие.... да съм обвързана с някой :oops:

kifla
12-18-2007, 19:40
какъв всъщност ти е проблема не схванах?!?!?! :lol:

IrReplacaBle
12-19-2007, 09:42
какъв всъщност ти е проблема не схванах?!?!?! :lol:Ами държанието му понякога показва , че няма нищо между нас , а друг път все едно , че ходим ](*,) ох и аз не знам....вчера се видял отново с въпростните ми фр и им казал , че съм се дърпала , но ако не било така можело да стане нещо , а на другата , че харесвало някакво момиче от 7-ми клас (в които съм и аз) НО НЕ КАЗАЛ КОЯ Е ...При опит да попита дали това съм аз , той отвърнал - по-тихо , не сега.. ](*,)

136179
12-19-2007, 09:47
Отпусни се и се радвай, че споделя чувствата ти :)