PDA

View Full Version : Поддуване на корем- ескапел / антибиотик ?!!?



undone
12-18-2007, 18:11
Така ето за какво иде реч. Значи онзи ден свърших отгоре на приятелката ми и по нещастие потече надолу :( така тя е девствена, но за всеки случай взехме ескапел и уж всичко точно... обаче на следващия ден й се беше потдул корема и така вече 2 дни. наистна ми е много напрегнато, а все още не сме ходили на лекар, тъй като си имаме причина още да не ходиме. та въпроса ми е дали има нещо общо с ескапел-а, всмисъл като страничен ефект(в листовката четохме, но не пишеше за такъв). или може да е от нещо друго, да не забравя да спомена, че тя 1 ден точно преди да се случи тва тя пиеше 2 вида антибиотика?! ох, хора помогнете ми...вече психясвам ;[ Предложете ми кво да правя, дайте някакъв съвет. Благодаря предварително!!!
](*,)

glezan4e
12-18-2007, 18:16
pi4 spoko... podut korem .. moje prosto da e ot hranata ...
nqmam opit s escapela (nz dali to4no taka se pi6e ) .. no spored men nqma za6to da se pritesnqva6 ...

Dream_s@L!Va
12-19-2007, 07:05
Няма смисъл да се притесняваш напразно...НО друг път внимавай къде се точиш :D

AssLicker
12-19-2007, 08:09
пич не се шашкай корема не се подува на 2-рия ден от бременността някъде към 3-4 месец

samonervi
12-19-2007, 09:33
Най - вероятно е от това ,че е пила антибиотик и ескапеле,което пък влияе на действието на ескапеле - намалява го.Подуването може и да е от ядене(ако примерно не е ходила на тоалетна).Друг вариант не знам.Но все пак има лекари.За един въпрос няма да ви вземат милиони

led_i_ogyn
12-19-2007, 09:36
Дишай!Как ако е станала белята ще и е подут корема на втория ден?!Това може да е от всичко. :)