PDA

View Full Version : Пак съм раздвоена....



EmO_KiD_;(
12-18-2007, 18:23
Абе значи историята е такава...Аз преди 1 седмица ви попитах кое момче ще е по-добре да избера,защото харесвам и двамата(ама едното беше гоеорило глупости за мене)и такам.Та тръгнах с второто момче,ама той се оказа пълно дърво,все едно,че го е страх да говори...вече би трябвало да сме си говорили много...ама на всичко отгоре е и досаден :x Та днеска един фр ми каза(за първото момче) че още ме харесва и ако искам...може да стане нещо м/у нас.Ама аз са не знам дали първия още се притеснява или наистина си е такъв.И сега пак съм раздвоена... :-s :-s :-s :-#

EmO_KiD_;(
12-18-2007, 18:39
Леле хорааа,мн съжалявам,че съм пуснала 3 такива теми...не съм искала.Мн сру!Моля модераторите да изтрият две от темите!

Denzel
12-18-2007, 18:57
Хах, яко, нали...
Та викаш единият лицемерче, а другият дървенце? Ами според мен по-добре дърво, отколкото лицемер... Но все пак не би се заела със задачата да го превъзпиташ и да го нагласиш към твоите представи за момче...
Няма ли 3-ти вариант бе, дееба? :grin:

Иначе най-добре ти си преценяш, все пак ги знаеш какви са най-добре от всички нас тук, във форума... Не ти помагам, но такова е положението...

led_i_ogyn
12-18-2007, 19:12
Ходиш с единия, имаш шанс с другия=>Сама трябва да разбереш кой повече харесваш и с кой ще се чувстваш по-добре.

Banko
12-18-2007, 19:48
Явно е че искаш да си 1-вото ,но е дебил и ти неискаш да повярваш в това такаче дай шанс на 2-рия има някои който говорят глупости защото немогат да са с момичето което харесват.

sasha_90
12-18-2007, 19:53
Спри да се занимаваш и с двамата.Сама казваш,че единия е говорил глупости за теб,а другия бил "дърво"....

HaCkO
12-18-2007, 20:00
Az ako sam na teb 6te hodq i s dvamata ednovremenno ako ni6to ne stava ot tqh zaebava6 i prodaljava6 napred....

GregoryHouse
12-18-2007, 20:00
Защо ли свързавам 'дърво' с неопитност ? Саша,Саша и досега се ненаучи бре момиче ей все недодялани мненица пускаш като бързаш...не е важен броя,а съдържанието им. Никой не се е родил научен а някой дори след първия път обще повече се "двървяват" (не само за секс говоря) тъй че дай му малко време стига сте се зарязвали за глупости...че го не обичаш ясно ми е като бял ден...ама нали питаш...

WHAT_EVER
12-18-2007, 20:05
NAMERI SI TRETI

gree_girl
12-18-2007, 20:41
Първия щом ти говори зад гърба-НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА :!: :idea: :!: :idea: А колкото до втория-дяй му шанс и ако не искаш да е дърво се опитай да го предразположиш, защото ако си му първата може да го е срам, да не е сигурен в постъпките, да го е страх от реакцията ти :arrow: продължи с него и го отпусни

MajeStic
12-18-2007, 20:59
Като не знаеш какво искаш така ще се получи (: Има да растеж още (:

kael
12-18-2007, 21:32
Като не знаеш какво искаш така ще се получи (: Има да растеШ още (:
\:D/ \:D/ :smt001

INF3RNO
12-19-2007, 00:17
gledai sq bulka
Xvani toq pi4 deto e govoril za teb.Razberi se s nego na 4 o4i za6to go e napravil i az li4no te savetvam da ostavi6 tova mom4e.Prosto povqrvai mi ne ti trqbva takova mom4e darvo.Ai momi4e moje poneje to mom4eto kato e otrakano 6te q otraka i neq.Ama momi4eto da otraka mom4eto da bade pi4 uffff eeeeee :lol: stiga deeeee i az kato ribkata na 2-be (globul) :)
Prosto xvani onq i se razberi s nego.KAto vidi6 kakva e bila pre4inata sama re6i dali iska6 da se varne6 pri nego

EmO_KiD_;(
12-19-2007, 04:50
Aбе то с тоя втория сме излизали само 3 пъти,ама той е някъв скован :D :D .Първия преди ми беше мн добър фр и с него мога на всякаква тема да си говоря :) \:D/ Вс казват,че втория бил по сладък дрън дрън дрън,ама на мене за кво ми е дърво....Ако до 2 седмици не се отпусне ше го зарежа :-#

kifla
12-19-2007, 09:06
Тегли им ножа и на двамата и търси някой дето е по ....отворен :-D

PaMit0
12-19-2007, 13:55
махай ги и двамата,единия е дърво сиг е неопитен което не е лошо но мисля 4е ти не търсиш то4но такова мом4е,нО другия щом прави мизерии махай го и него и по живо по здраво мом4ета много :-P :smt006

EmO_KiD_;(
12-20-2007, 06:39
Aм то тоя втория почна да се отпуска....и сега наистина не знам какво да правя,защото маи още имам чувства към бившия.... :(

Leksi23
12-20-2007, 12:52
Стани лесбийка :P :shock: :lol: Ебавам се :-D
Ем остани с "пъна" и се опитай да го отпуснеш с разговори по различни теми, разходки и т.н. , идеи много, а "мъжката курва" го оставяй :-x
(аз така им викам на мъжете интригантКИ)

HePeAJIeH
12-20-2007, 13:43
Аз съм на мнение че трябва да ги оставиш и днамата! Ако тръгнеш с лицемера той няма да спре да говори зад гърба ти а както разбрах и със сегашния ти приятел не се чувстваш комфортно.Без конфликти и драми просто ги зарежи и двамата! Лек ден! :wink:

EmO_KiD_;(
12-21-2007, 08:06
:-# На тоя втория оня ден му наисах,че ми липсва и тои каза,ако имам ари да му звънна,ама нямах и днеска ще си взема ваучер и ще му звунна да се разберем... :(

bloodfrozen
12-21-2007, 08:12
След като е "дърво", що си се хванала с него?

EvilBrunette
12-21-2007, 08:19
Ами.. някои хора се притесняват, особено пред човека, по когото си падат. Така че не съди толкова сурово 1-вия (ух май се обърках или 2-рия) хах имам предвид, тоя който не говорел много. Опитай се да го предразположиш... нали го харесваш. Нищо не става без усилия.
А щом другия е говорел "глупости" за теб, би трябвало вече да си си направила извод що за човек е... :?

EmO_KiD_;(
12-21-2007, 08:19
След като е "дърво", що си се хванала с него?
Ми не знам,ама понеже се запознахме по Скай..там не беше такова дърво...в смисъл,говореше си и вс ОК,ама на живо е малко дървен.Обаче сега започна да се отпуска :)

slun4ice_90
12-21-2007, 16:09
И аз до преди 2 седмици, бях тотално объркана и си казах "абе не ми трябва никой и това е".Но сега май гледам,че съм сгрешила,абе няма значение.По-добре с втория тръгни,щом не става с първия,значи с втория може и да се получи. :P :) Успех :---) Но като гледам,значи така е трябвало да стане. Била си раздвоена и сега вече,си разбрала какво си изпуснала. :wink: От много "мислене",боли глава и аз така с два стола и останах на земята... :neutral: