PDA

View Full Version : Секс за удоволствие при жените



MuJleH4eTo
12-18-2007, 19:01
Така... Да започна от тук, че след яростно "оплюване" решавам да пиша. Идеята е в това да попитам и мъжете и жените какво е тяхното мнение относно това....
Жените трябва ли да правят секс за удоволствие(само) или задължително трябва да изпитват чувства? Защото ми беше казано, че трябва да съм курва, за да правя секс без чувства... :? Аз лично не се определям като такава. може би защото не съм.
Но както и да е. Оставям личните чувства и се връщам на въпроса. Защо по дяволите само мъжете имат право да правят секс само за удоволствието и не ги наричат курви след това ? :) :o


т.7
krem4et0

ell_ownz
12-18-2007, 19:15
mi seksa sas lubov e za udovolstvie..pri drygiq nishto ne 4ystvash...dr nqma smisal...sas lubov seksa e neveroqten, a ako e za ednoto 4ykane ima i vibratori...

lyloster
12-18-2007, 19:15
тва са остарели разбирания от патриархата :shock: , но все пак лошото е, че ако мъж го прави с по 10 наведнъж е баси, едва ли не бог, но ако жена го прави дори и със само един, който не обича от както се помни, значи е курва #-o

apologize
12-18-2007, 19:17
emiiii
6toto mujete sa goveda :D jenite ve4e s4itat za normalno vsqka tqxna prostotiq ... no .. sex za udovolstvie pravqt i jenite .. normalnite jeni .. tiq koito ne im puka kvo 6e govorqt zad gurbovete im! =;

HaCkO
12-18-2007, 19:49
Az sym ot mn vreme s moita priqtelka ne sam i izneverqval tq mi be6e parvata mn si q lova ama kakto i da e spored men sexa kogato ima 4uvstva v nego e ne6to koeto nemoje da se opi6i s dumi
A tozi koito ne prisastvat 4uvstvat spored men e za udovoletvorenie koeto nqma smisal spored men...

Tazadar
12-18-2007, 20:04
Споко всички жени са куrви, така че няма значение има ли чувства или не :-)

WHAT_EVER
12-18-2007, 20:54
SPOKO MACE,

az sym zad tebe :) prosto da ne ti puka kakwo kazwat ili mislqt drugite ! bydi sebe si i se naslajdawai na jiwota si wednyj ti e dadeno da jiwee6!
nqma ni6to lo6o da prawi6 seks kato "myjete"!
seksa e prosto seks! naslajdawai mu se!!! ;) 6tom go obi4a6 otdawai mu se
nikyde ne kazano ili napisano 4e liubowta i seksa wyrwqt ryka a ryka! 6tom myjete mogat zna4i i nie mojem!!! i powqrwqi mi mojem go mn po-dobre ot tqh \:D/

ra4ence
12-18-2007, 20:58
Сексът с човек,към когото не изпитваш нищо може да бъде толкова невероятен и страстен,колкото и секс с обичан човек :) Не е задължително винаги сексът с любимия/любимата да е хубав.

`Death`Whore``
12-18-2007, 21:00
Не е курвенско да правиш секс без чувства, за една вечер - курвенско е, когато е системно.

AthlonXP
12-18-2007, 21:09
Не е курвенско да правиш секс без чувства, за една вечер - курвенско е, когато е системно.

Ето го първото кратко и ясно обяснение ;)
И каква любов бе хора ..........
Ако имало любов било по различно :-o какво на момчето му става патката с 2 см по-голяма, или дотогава не се овлажняват жените?
Момичето пита за секс за удоволствием, предполага се че нито тя ще е суха, нито ония(някой си) ще й откаже ;)

Чао лека вечер ;) заспивайте :)

Mr.bEps
12-19-2007, 06:45
преди време бях чел подобна тема и запомних точния отговор, който ме изкефи: "има курви, защото има и курвари" :-o

Cvetelina_91
12-19-2007, 06:49
Az pak si mislq 4e tova e izkriveno majko mislene,sazdadeno ot kompleksite na majete ....

sladkoto_neli
12-19-2007, 07:53
аз мисля че да правиш секс без чувства е може би нормално но да го правиш както казаха по нагоре системно е курвенско.аз лично съм го правила без чувства няколко пъти но определено не беше това което е секса когато има чувства.
дали ще го правиш със или без чувства си е личен избор на всеки.но не мислч че някой трябва да се бърка в живота на другите.всеки си има личен живот и сам решава как да го живее и какво да прави.

samonervi
12-19-2007, 09:41
Защото мъжете като спят с някоя без чувства само трупат бройки,а това от изключителна важност за повдигане на тяхното самочувствие.Доказано е,че мъжете с малки пишки спят с повече жени,за да доказват на всички колко им е готин атрибута.А жените просто си доставят удоволствие.Не подкрепям секса без чувства,просто защото не ми е интересен и не мисля ,че е готино.

krem4et0
12-19-2007, 09:52
Не е курвенско да правиш секс без чувства, за една вечер - курвенско е, когато е системно.

Ето го първото кратко и ясно обяснение ;)
И каква любов бе хора ..........
Ако имало любов било по различно :-o какво на момчето му става патката с 2 см по-голяма, или дотогава не се овлажняват жените?
Момичето пита за секс за удоволствием, предполага се че нито тя ще е суха, нито ония(някой си) ще й откаже ;)

Чао лека вечер ;) заспивайте :)
да ти кажа ли, че ако ми каже обичам те преди акта, свършвам 2-3 пъти по-бързо и по-хубаво. за мен това спомага за психическата ми настройка, която при жената е изключително важна за оргазма. А иначе не е задължително да е от любов. Всеки сам си решава....аз съм си решила да съвместя удоволствието и любовта!

gostut
12-19-2007, 15:29
еми сички вие дето си мислите, че трябва да има секс само когато обичате някой, си чакайте истинската любов и ако не я дочате си прашолясайте там долу и така. Според мен, ако на човек му се е*е, независимо дали е мъж или жена или пък дали има вързка или не, няма нищо лошо в това да си се е*е. като ти е приятно да го правиш, не виждам никакв смисъл да чакаш някой, който може и да не дойде следващите 10 години.

amatorium
12-19-2007, 18:28
Kolkoto mujete imat ravo na udovolstviq, tolkova i jenite. Pri vseki chovek praga na povedenieto e razlichen. Az lichno mislq, che kogato chovek haresva neshto trqbva da go pravi i ne biva da go zadurja v sebe si. Kakto kazva baba mi: Danuk obshestveno mnenie ne plashtam! :::

_BoSSy_
12-19-2007, 20:08
Секса си е чиста физическа нужда,но е друго когато е секс+чувства.
"И кво..хванал съм я там к*рвата и я е*ем,а тя като дърво..няма ласки няма целувки..няма нищо и едвам свършвам.." - това са думите на приятеля ми,много сме си говорили на тази тема.Как се чувства момичето незнам,защото винаги съм влагала чувство в това което правя.
А това да спиш с различни мъже за мене е тъпо..Хващаш си там един и си се виждате само за едното е*ане и проблема е решен.Примерно.

AmbeR
12-19-2007, 22:02
Някъде бях чела,че това всешбщо мислене е произлязло още от древни времена,когато хората живеели на племена и всеки е правел секс със всеки,затова с цел да могат да изхранват децата си,те решили да измислят,че да правиш секс с много мъже е мръсно и грешно и с вековете това се е въплатило в мисленето на хората до такава степен,.че те не могат да го променят...

krem4et0
12-20-2007, 07:00
Секса си е чиста физическа нужда,но е друго когато е секс+чувства.
"И кво..хванал съм я там к*рвата и я е*ем,а тя като дърво..няма ласки няма целувки..няма нищо и едвам свършвам.." - това са думите на приятеля ми,много сме си говорили на тази тема.Как се чувства момичето незнам,защото винаги съм влагала чувство в това което правя.
А това да спиш с различни мъже за мене е тъпо..Хващаш си там един и си се виждате само за едното е*ане и проблема е решен.Примерно.
Сексът не е физическ нужда. Такава е4 нуждата от съвокупление с цел продължаване на рода. Сексът се прави, за да се изпита удоволствие, а удоволствието не е физически, а психически процес.

rihannka
12-20-2007, 07:05
винага е било така.ако едно моми4е примерно е на 15 трябва да се прибира в 9и30 10,а мом4е по нощите.едно мом4е може спокойно да си пуши по улицата без на някой да му направи впе4атление,но ако моми4е пуши по4ват да я коментират колко било грозно и т.н.същото е и за секса.едно мом4е ебе на поразия ,и си4ки си викат тоя е бахти пи4а..ала бала,а ако едно моми4е се ебе пове4е става курва ,боклук..еми така е ..трябва да свикваме с положението..се пак жената не е 4овек..както се казва

MajeStic
12-20-2007, 07:12
Така... Да започна от тук, че след яростно "оплюване" решавам да пиша. Идеята е в това да попитам и мъжете и жените какво е тяхното мнение относно това....
Жените трябва ли да правят секс за удоволствие(само) или задължително трябва да изпитват чувства? Защото ми беше казано, че трябва да съм к***а, за да правя секс без чувства... :? Аз лично не се определям като такава. може би защото не съм.
Но както и да е. Оставям личните чувства и се връщам на въпроса. Защо по дяволите само мъжете имат право да правят секс само за удоволствието и не ги наричат к**ви след това ? :) :o


т.7
krem4et0

Значи както си има курви така си има и женкари. Момичето днес ходи с един > утре с друг се е бе > на трети ден с трети...
При момчетата е същото... плейбойчета, женкари... както искаш го наричай :)
Просто някой хора не разбират това да го правиш с различни хора през ден, хора като мен и да не влагаш чувства в това освен кефа от секса(:
Всеки си избира начин на живот и го прилата ;-)

d1d3to
12-21-2007, 15:10
za da pravi6 sex s edno mom4e spored men trqbva da ti e qka trupka za da stane nezabravimo, no nqma li gi peperudkite v korema kato go vidi6 ni6to ne e su6toto :twisted: